eeland kan aarden in Zeeuwse grond SffinSiT LEZERSEKTRA PZC Test je wielerkennis! Vlaamse versie Pokeren zonder inleg mag wel van gemeente mt ZPZC Woensdag 23 juli 2008 23 door Frank Cijsel sluis - De uit Sluis afkomstige Mai ke Boerdam zal de rol van Evita spelen in de Vlaamse versie van de gelijknamige musical. De Zeeuws-Vlaamse is bij het gro te publiek bekend geworden door haar rollen in musicals als Asse poester, Pinokkio, The Hired Man en The Sound of Music. Dit jaar vertolkte ze de rol van Assepoester in de Italiaanse versie van Into the Woods. Vanaf september is ze in Nederland te zien in de musical Sunset Boulevard. Maike Boerdam wordt in Evita af gewisseld door Brigitte Heitzer. De musical van Joop van den En- de Theaterproducties is van 20 tot en met 30 november 2008 te zien in het Capitole in Gent en van 17 tot en met 21 december in de Stadsschouwburg in Antwerpen. De musical van Tim Rice en Andrew Lloyd Webber is daarmee na twaalf jaar in een geheel eigen tijdse versie weer te zien in Vlaan deren. De kaartverkoop in beide Vlaamse steden is begonnen. door Raymond de Frel sluiskil - Pokeren voor geld of an dersoortige prijzen in een openba re gelegenheid mag niet in de ge meente Terneuzen, maar de Stich ting Gildefeesten in Sluiskil heeft daar iets op bedacht. Tijdens de Gildefeesten op zater dag 30 augustus wordt een heuse pokerzone ingericht in de feest tent. Het toernooi wordt professio neel opgezet door de organisaties Offbeat Poker en Casino Entertain ment Nederland. Er wordt ge speeld op echte pokertafels. De fi nalisten mogen aanschuiven aan een luxe variant, waarbij echte dealers het spel leiden. Het pokeren gaat in Sluiskil dus niet om geld. Deelnemers strijden alleen voor een beker en eeuwige Sluiskilse glorie. Het toernooi be gint om 16.00 uur. Meedoen mag vanaf zestien jaar. Kennis van de spelregels is een vereiste. Inschrijven kan tot 20 augustus via www.gildefeesten.com Spelregels: Sms uw antwoord naar telefoonnummer 2002 Prijs per ontvangen bericht is 0,60 Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd Alleen de winnaar krijgt binnen 3 werkdagen bericht Deelname geldt voor personen vanaf 16 jaar Het arrangement is te boeken tot en met 26 oktober 2008 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid Iff»1 WERELD VOL WONDEREN Elke woonvoorziening van Zeeuwse Gronden heeft een gemeenschappelijke ontmoetingsruimte. foto's Camile Schelstraete f Tourfans let op! De Tour de France van 2008 is officieel van start gegaan. Wie heeft de beste ,p benen dit jaar en hoe doen onze landgenoten het? Uw krant volgt de tour op de voet. U maakt elke dag kans op een Efteling Hotel arrangement. Dit arrangement bevat een overnachting in het Efteling Hotel en toegang tot het park voor maximaal 2 volwassen en 2 kinde ren. De prijs wordt aangeboden door de Efteling. Elke dag staat er een Tour-vraag in de krant. SMS uw antwoord naar 2002. Is het antwoord correct dan dingt u mee naar de prijs. Uiteraard mag u zo vaak meedoen als u wilt. Vraag woensdag 23 juli: In welk jaar won Jan Jansen de Tour de France? A.1968 B.1974 C.1980 Sms uw antwoord als volgt door naar telefoonnummer 2002: ACTIETOUR23 spatie A,B of C Bijvoorbeeld: ACTIET0UR23 B

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67