ItolMiiHteïli) u», éJ* De Uitvaart Informatie Hulplijn 26 I Dinsdag 22 juli 2008 PZC sd Lieve Helmi Zo dapper en tot op het laatst interesse voor de mensen om je heen Met groot verdriet moeten wij nu afscheid van je nemen. Bedankt voor je vriendschap en alles wat je voor ons hebt betekend. Te ouders en verdere familie wensen we veel kracht toe. Matty van Leerdam-Leynse Bart en Arrianne Annelies en Wiéher Hanneke en Leo Onze Lieve Vriendin Helmi, We moesten je laten gaan Wat zullen we je missen We houden van jou, voor altijd Van hier tot aan de maan Love You Ellen en Leila, Den Haag Jij bent gekomen om te blijven. Heel bedroefd zijn wij met het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en zus Ella Tack-Risseeuw echtgenote van Luc Tack f in de leeftijd van 72 jaar. Nuenen: Rob en Gerrie Cathelijne Marieken Breda: Mare Oostburg: Suus Risseeuw Cadzand, 19 juli 2008 Correspondentieadres: Oudenstein 13 5673 AZ Nuenen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 24 juli om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ella Tack-Risseeuw Haar betrokkenheid bij de mensen om haar heen en haar tomeloze inzet zullen we node missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Tack schildersbedrijf Levert is als sneeuw je kunt het niet bewaren troost is clat je er was uren, maanden, jaren Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overgrootoma Rie Verkouteren-Groesser in de leeftijd van 75 jaar Ma we zullen je zo missen E.Th.W. Verkouteren Hennie en Adrie Bas en Kamini, Amber Joyce en Tim Marjo Edith Kimberly en Fernando Donovan Ewald Nicky 20 juli 2008 Boulevard de Ruyter 266,4381 KJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Rie te nemen op woensdag 23 juli van 18.45 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op donderdag 24 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Rie Verkouteren-Groesser Groesser-Baas H. Groesser C.A. Groesser-de Nooijer A. Groessser neven en nichten 20 juli 2008 Op 19 juli hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze tante en oud-tante Adriana Magdalena Wilschut-Leenhouts (tante Addis) Wij wensen Govert, Marga, Wim, Iris en hun kinderen veel sterkte bij dit verlies. Ook tante Leen, die nu haar laatste zus moet missen, heel veel sterkte gewenst. Schoondijke: Els en Frans de Feijter-Leenhouts Anja en Leo, Noa en Xia Ellen en Bas, Evyna en Raisa Frangoise en Frans Petra en Gert jan f Voor uw blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Mathilde Boone-Dumez zeggen wij u hartelijk dank. P.P. Boone kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2008 P In herinnering aan Martin 22-07-2001 22-07-2008 Afscheid nemen is dicht doen en verpakken. In goede gedachten, de herinnering achter laten. Meedragen al wat waard is om niet te vergeten. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Beetje bij beetje moest je inleveren. Nu is het voorbij. Onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder is maandag op 90-jarige leeftijd overleden. Leni Vale-den Engelsman echtgenote van Jan Vale, overleden op 2 januari 1998 Koudekerke, 8 mei 1918 t Middelburg, 21 juli 2008 Alex Vale (overleden 11 juni 2004) Désirée Vale en Willem van Vliet Rens en Marinka Eline, Lourens Natascha en Dave Mickey, Timo Wilma en Paul de Jonge-Vale Judith enArnout Sander en Jaqueline Ronald en Loes Vale Lydia Jelmer Onze grote dank gaat uit naar het team van "Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging van ma. Correspondentieadres: Pres. Wilsonlaan 170 4334 GG Middelburg Afscheid nemen kan op vrijdag 25 juli van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 26 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Wij geven u kennis van het overlijden van Pietertje Geertje van der Meulen sinds 1988 weduwe van Jacobus van Zanden Amsterdam, 15 juni 1926 f Terneuzen, 19 juli 2008 Oostelijk Bolwerk 346 Correspondentieadres: Leger des Heils t.a.v. R. Thomlinson Spoordreef 10 1315 GN Almere De crematieplechtigheid zal overeenkomstig haar wens in besloten kring plaatsvinden. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70