r:: Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 24 Dinsdag 22 juli 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamiiieberichten@wegenemieuwsmedia.ni te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na een lange periode van zorg, geven wij u kennis van het overlijden van Jannetje (Janny) Adriaanse-van de Voorde weduwe van Klaas Adriaanse *27-12-1910 120-07-2008 Vlissingen: M. van de Kreke Correspondentie naar: Van der Brugghenstraat 32,4384 BW Vlissingen Onze dank gaat uit naar leidinggevend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden op donderdag 24 juli om 13.00 uur in crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, is na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ter Weel' van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Geertruida Frangoise de Blaeij weduwe van Willem de Feijter eerder weduwe van Arie de Leege Hoek, 28 januari 1918 - t Goes, 20 juli 2008 Berkel en Rodenrijs: Piet en Magré de Leege-Paauwe Arjen Martijn Heinkenszand: Trudy en Rob Nagelkerke-de Leege Miranda en Bart, Tim, Zenna Simone en Stefan, Tynka Philippine: Willem de Feijter (in herinnering) Trees de Feijter-van de Calseijde Willem-Bart en Miranda Caroline Correspondentieadres: Van der Hooft Uitvaartzorg, Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 25 juli om 10.45 uur in de Aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de Aula gelegenheid tot condoleren. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.riu www.scu.nu cï> Uw leven moesten wij loslaten In ons leven houden wij u altijd vast. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden heeft mogen zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame lieve altijd belangstellende en mee levende moeder, schoonmoeder, oma en overoma Gusta Clementine Hofman-Potvlieger IJzendijke, 13 mei 1916 Vlissingen, 15 juli 2008 Sedert 9 januari 1978 weduwe van Johan Willem Hofman Uit aller naam: A.K. Hofman Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Scheldehof" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Klakbaan 6 4515 NE IJzendijke De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden op maandag 21 juli in haar geboorteplaats IJzendijke. Ik heb haar drie kussen gegeven en streelde haar haar Gusta Clementine Hofman-Potvlieger Moeder van Jeanette Schoonmoeder van Bram in liefdevolle herinnering Oma van Erwin en Margit Remco en Evelien Oma "Klontje" van Quinten en Frederique Rendel en Dax Élllll - 'M- '5 W 7 .1- '-lössl T' TM Rust mijn ziel, uw God is Koning! wees tevreden met uw lot! zie, hoe alles hier verandert, en verlang alleen naar God! Dit lied leefde in het hart van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Huibregtse A.zn 1 oktober 1932 t 20 juli 2008 op Zijn tijd heeft onze Schepper Zijn geliefde kind thuisgehaald. K.W. Huibregtse -Brasser- Minderhoud Wilma en Wim Hoogesteger-Brasser Marten en Kim Karlien lan en Marijke Brasser-Hengst Cora Jaap Adriaan Huibregtse Wij bedanken alle medewerkers van Zorgstroom en verpleeghuis Vliedberg, appartement 2 voor hun zorgen betrokkenheid. Europaplein 8 4361 CP Westkapelle De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden vrijdag 25 juli om 10.30 uur in het jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Voorafgaande aan de dienst er van 09.45 tot 10.15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal aansluitend om 11.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het jeugd gebouw. Indien u geen rouwbrief: heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 20 juli 2008 is op de leeftijd van 75 jaar toch nog onverwachts overleden onze lieve broer, zwager en (oud) oom Pieter Huibregtse We wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Yerseke: Jo van Dorp Westkapelle: Kee van Vaardegem-Huibregtse Gouda: Lein en Rina Huibregtse-Minderhoud (Achter)neven en (achter)nichten 21 juli 2008 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze zwager en oom, Piet Huibregtse Echtgenoot van onze zus en schoonzus Corrie Ro Minderhoud Janis en Mien Minderhoud-Lievense M. Reijnhout-Brasser A. J. Reijnhout J. Lievense neven en nichten Verslagen vernamen wij het overlijden van onze goede buurman Piet Huibregtse Wij wensen Corrie en haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren: Frans en Ploon (in herinnering) Lein en Katrien Eine (in herinnering) en Mina Ko (in herinnering) en Jo Kees Huibregtse Adrie en Karin Joost (in herinnering) en Jaan Dave en Ellen Jan (in herinnering) en Ko Pascal en Irene Westkapelle, Juli 2008 1 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze neef en achterneef Frangois Jansen van Rosendaal Onze gedachten gaan uit naar Annet en haar jongens en verdere familie, wie wij veel sterkte toe wensen. Hoek, Familie Walhout GEMEENTEBERICHT: if/- In verband met de uitvaart van onze collega Francois Jansen van Rosendaal zijn de publieksbalies en de gemeente lijke vestigingen in Axel, Sas van Gent en Terneuzen op dins dag 22 juli voor het publiek gesloten. De afdeling Beheer en Onderhoud is volledig gesloten. Op dinsdag 22 juli wordt geen afval ingezameld. Het afval van dinsdag 22 juli wordt op woensdag 23 juli ingezameld. Gemeente Terneuzen Met verslagenheid namen we kennis van het overlijden van Francois Jansen van Rosendaal echtgenoot van onze hoofdkoster Annet Jansen van Rosendaal-Walhout We wensen Annet, Francois jr., JanPeter en verdere familie Gods troostende nabijheid toe. Protestantse Gemeente Terneuzen (i.w.) Terneuzen, 21 juli 2008 Hierbij geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Zacharias Michielsen in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: E. Michielsen Terneuzen: C. Staal Neven en nichten 21 juli 2008 Verzorgingshuis "Bachten Dieke", kamer 107 Koninginnelaan 2 4532 BP Terneuzen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 24 juli om 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58