Op zoek naar de ZEUMERHIT (f*\ omroep w zeeland Maatjes XL PZC Dinsdag 22 juli 2008 Komt dat even goed uit. De Zomerkrant raakt Vlissingen. Hij maakte deze opname bij strand- dag een originele foto met een zonnig T-shirt. zo zoetjes aan door haar voorraad T-shirts heen. paviljoen Panta Rhei, waar afgelopen zaterdag Plaats uw foto (liggend formaat) op onze site We hebben alleen nog maatje XL. Daarvan gaat Muscle Beach, een bijeenkomst van bodybuil- www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervol- er één op de post naar Bram Rodermond uit ders, plaatsvond. De Zomerkrant beloont elke gens op 'stuur foto'. Uit de drie nominaties in de Zomer krant van gisteren koos u 'In the Summertime' van Mungo Jerry tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant trekt elke dag de provincie in om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. Dan willen we ook graag horen welke herinneringen u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast voorgestelde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Han van den Heiligenberg (23) uit Roosendaal Nomineert: 'Clocks' Van: Coldplay Motivatie: „Dit nummer doet me denken aan zon, zee, strand en bier. Zeker in de zomer vind ik de Caribi sche versie van de Buena Vista So cial Club erg lekker om te horen. Ei genlijk vind ik alles van Coldplay goed, ik ben wel een fan, ja. Naar een concert van deze band ben ik helaas nog nooit geweest." Bianca Jonkman (28) uit Middel burg Nomineert: 'Summer nights' Van: Olivia Newton-John Motivatie: „Dit vind ik echt heerlij ke muziek, gewoon tijdloos. Het is dat nummer aan het begin van de film Grease waar hij op de tribune zit, net na de vakantie. Ik vind het een waanzinnige film en heb hem al heel vaak gezien. De muziek heb ik op cd en dvd. Maar ze draaien het ook nog vaak in de kroeg." G.C. van den Briel (71) uit Haarlem Nomineert: 't Is weer voorbij die mooie zomer' Van: Gerard Cox Motivatie: „Ik moet gelijk aan dit liedje denken. Het was in die tijd een grote hit. Het is voor iedereen van onze leeftijd een bekend num mer. Zowel tekst als melodie zijn goed. Maar gelukkig is deze zomer nog niet voorbij. We maken van daag eén nostalgisch tripje. Vroeger kwamen we veel in Middelburg."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34