Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep Even uitrusten zeeland fcwjAtaagniiwuiiiwi'iiiiKiii wwiw'Kwgfi i??y? iwjiwff n (TI ^^&3s^«aflaMii»BaBaawMMMww«i Zaterdag 19 juli 2008 Op vakantie met de zeilboot in je eigen provin cie. En dan komt er in de haven van Wolphaarts- dijk zo maar een eendenfamilie uitrusten op je zwemplateau. „Zo vieren wij vakantie," meldt Annelies Sinke uit Kapelle bij deze inzending en zij heeft hiermee een Zomerkrant T-shirt ver diend. De redactie van de Zomerkrant beloont elke dag een originele foto met een zonnig shirt. Plaats uw foto (liggend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' en daarna op 'stuur foto'. Een echte zomerhit - zeumerhit op z'n Zeeuws - blijft ook na de vakantie in je hoofd zitten. Vaak is zo'n liedje gekoppeld aan een leu ke of zelfs hartstochtelijke herinnering. De Zomerkrant vraagt de bezoekers en in woners van Zeeland hun zeumerhit voor te dragen en die keuze te motiveren. Luisteraars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op deze nominaties. De drie liedjes van hiernaast worden vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep gedraaid in het programma 'Weekend'. U kunt vandaag tot 16.30 uur stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De winnaar - de Zeumerhit van de dag wordt om 17.25 uur gedraaid. Rond die tijd staat de titel van het winnende liedje ook op www.pzc.nl. O Kabe Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Charles van Steenbergen (55) uit Dordrecht Nomineert: 'Yuppi du/ La baüata' Van: Adriano Cetentano Motivatie: „Dit nummer maakte zo veel indruk op me. André van Duijn heeft het ook opgenomen. Het was in 1975. Ik werkte voor het Italiaan se bedrijf Erenesto Lazzarotti en was redelijk vaak in Italië. Ik woon de wel in Nederland. Ik spreek nog steeds Italiaans, alleen niet meer zo goed als toen." Creta Meursing (49) uit Borger (Drenthe) Nomineert: 'Ti amo' Van: Umberto Tozzi Motivatie: „We waren in Italië toen dit gedraaid werd, het was een van mijn eerste verre reizen. Met een vriendinnetje waren we op zo'n jon gerenreis, of was het een uitstapje? Ik weet het niet precies. Het is al zo lang geleden. We waren in ieder ge val aan het kamperen. Dit liedje hoorden we daar op de radio." M. Viguurs (65) uit Den Bosch Nomineert: 'Brabant' Van: Guus Meeuwis Motivatie: „Wij zijn Brabanders dus voor ons is dit echt de zomerhit. Of moet het een Zeeuwse zomerhit zijn? Want dan nomineren we Blof met 'Hier aan de kust'. We staan hier op de camping in Oostkapelle, in een stacaravan. Lekker genieten van de gezonde Zeeuwse lucht Van daag zijn we een dagje op de fiets naar Veere geweest."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 87