Familieberichten ©Wisse 26 I Zaterdag 19 juli 2008 PZC be Heden ontvingen wij het droevig bericht dat na een ernstig ongeval is overleden onze neef en achterneef Frangois Jansen van Rosendaal We wensen Annet, de jongens en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Familie Goedegebure, Nieuwdorp Met grote verslagenheid namen wij kennis van het over lijden, van de man van onze medewerkster en collega Annet Frangois Jansen van Rosendaal Wij wensen Annet, Frangois, JanPeter en de familie veel sterkte toe in deze droevige omstandigheden. Namens Tandtechnisch Laboratorium Klaassen B.V. Wim en Hannie, Erik, Herman, Mare, Paula, Gerda H., Marion, Martin, Frank, Sven, Lilian, Gerda de J., Eline, Suzie, Corrie, Wies, Loes Terneuzen, 17 juli 2008 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Francois Jansen van Rosendaal Wij wensen Annet, Frangois, Janpeter en overige familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Jaak, Annet en Jaimy Martens-Tollenaar Met grote verslagenheid hebben we vernomen dat na een ernstig ongeval is overleden, onze lieve en altijd meelevende Buurman Frangois Wij wensen Annet, Frangois, JanPeter en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Ronny en Rosa Cynthia Dennis en Nelleke Meggy, Linsey Mario en Eline Robin, Jelle en Sjoerd Ati Jessica en Pascal, Jayden Liselotte en Mario José Henk en Antionnetta Ludo Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Frangois Jansen van Rosendaal Frangois Jansen van Rosendaal, medewerker van de afdeling Beheer en Onderhoud, was sinds oktober 1988, dus bijna twintig jaar in dienst van de gemeente Terneuzen. Hij was een zeer gewaardeerd collega binnen het team. Frangois was een zeer positief mens met een warm hart voor de zaak. Zijn overlijden door een tragisch bedrijfsongeval heeft ons allen diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Annet, zijn zonen Frangois jr. en JanPeter en de verdere familie, vrienden en collega's. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Niet alles is voorbij In gedachten blijf je bij ons Door wie je was, wat je zei en deed En wat je voor ons hebt betekend Met grote verslagenheid hebben wij donderdag 17 juli jongstleden kennis moeten nemen van het overlijden van onze collega Frangois Jansen van Rosendaal Frangois was een zeer waardevolle en goede collega, hij nam een heel belangrijke plaats in binnen het team. We hoopten op mogelijk herstel van Frangois, maar het heeft helaas niet zo mogen zijn. We wensen zijn vrouw Annet, zijn zonen Frangois jr. en JanPeter en verdere familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Beheer en Onderhoud Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl - ,*MÊÊBÊinÊÊÊÊIÊÊKK^ÊÊÊËÊlKÊÊÊÈÊlÊÊÊËÈËiÊiÊÊm*mmm Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden donderdag 17 juli 2008, na een noodlottig verkeersongeval op dinsdag 15 juli, tijdens werkzaam heden voor de gemeentelijke organisatie Frangois Jansen van Rosendaal Tevens was Frangois gewaardeerd lid van de vrijwillige brandweer bij onze gemeente. Zijn inzet, enthousiasme en collegialiteit zullen wij niet vergeten. Wij wensen Annet, Frangois jr, JanPeter en familie en vrienden alle kracht en sterkte toe bij het dragen van dit zware verlies. Namens de OR gemeente Terneuzen en OR brandweer Terneuzen Pieter van Nieuwenhuijzen Geert Titulaer Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze brandweervrijwilliger Frangois Jansen van Rosendaal Een noodlottige verkeersongeval is hem fataal geworden. Frangois was vrijwilliger binnen ons korps en een zeer ge waardeerde collega. We verliezen in hem een collega en vriend. Wij wensen Annet, Frangois jr, JanPeter, familie en vrienden heel veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Brandweer T erneuzen Commandant A.J. Meijering MCDm Gemeentebericht: In verband met de uitvaart van onze collega Frangois Jansen van Rosendaal zijn de publieksbaiies en de gemeentelijke vestigingen in Axel, Sas van Gent en Terneuzen op dinsdag 22 juli voor het publiek gesloten. De afdeling Beheer en Onderhoud is volledig gesloten. Op dinsdag 22 juli wordt geen afval ingezameld. Het afval van dinsdag 22 juli wordt op woensdag 23 juli ingezameld. Gemeente Terneuzen Met verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Gerard Koops Vanaf 01 juli 1985 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 17 juli 2008. Diep geschokt hebben wij gereageerd op het overlijden van Frangois Jansen van Rosendaal Vader van onze jeugdleden Frangois jr. en JanPeter. Frangois was zeer betrokken en geïnteresseerd in de activiteiten die de jeugdbrandweer organiseert. We zullen zijn bijdrage aan de jeugdbrandweer missen. Wij wensen Annet, Frangois jr. en JanPeter veel sterkte en kracht toe met dit verlies. Jeugdleden en leiders jeugdbrandweer Terneuzen Woorden schieten ons tekort nu we hebben gehoord dat Frangois Jansen van Rosendaal is overleden. Het besef dat alles opeens afgelopen kan zijn.... Annet, Frangois en JanPeter, we wensen jullie heel veel sterkte toe met het verlies van jullie man en vader. Wat zullen jullie hem missen! Elsa, Karin, Sabine, Dorine, Marian, Antoinette, Désirée, Esther, Annette en Ellis Overblijfmoeders van CBS De Hille Verdrietig, verslagen en vol ongeloof zijn we door het plotseling overlijden van onze collega en vriend Frangois Jansen van Rosendaal Onze gedachten gaan uit naar Annet, Frangois jr en JanPeter Post Brandweer Terneuzen Blusploegen 220,230 en 240 Verdrietig en verbijsterd zijn wij vanwege het plotseling overlijden van onze collega Gerard Gerard was vele jaren een gewaardeerd collega binnen onze afdeling monteren. Wij zullen Gerard blijven herinneren als een goed collega en joviaal mens. Zijn familie en vrienden wensen wij veel sterkte toe met dit verlies. Werkleiding en collega's afdeling Monteren A02 LétÉ In Australië is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Meulbroek "Ome Rinus" 's Heer Arendskerke, 31 oktober 1916 t Baldivis (bij Perth), 16 juli 2008 Leiden: F. van As-Meulbroek 's Gravendeel: E.M. Meulbroek-van de Velde J. Meerdink Middelburg: M. Koppejan-Meulbroek Neven en nichten Corr.adres: Henry Dunantlaan 234,4334 BJ Middelburg Wij wensen Angela en Piet veel sterkte toe met het overlijden van Charlotte de Visser Ron en Ellen Bouwman Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Frangois Jansen van Rosendaal sr. vader van onze leerling Frangois Jansen van Rosendaal uit vmbo E3k. Personeel en leerlingen zijn diep getroffen door dit droevi ge bericht. Wij zullen Frangois de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Frangois, naaste familie, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Personeel, medezeggenschapsraad, ouderraad en leerlingen van Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Altijd is het zo geweest dat de liefde haar eigen diepte niet kent dan op het uur van de scheiding. Geschokt zijn wij door het overlijden van Frangois Jansen van Rosendaal vader van onze oud-leerlingen Frangois en JanPeter. We bidden beide jongens, hun moeder Annet en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. C.B.S. De Hille, Terneuzen Leerlingen, leerkrachten, schoolcommissie, ouderraad en medezeggenschapsraad Hij had de kracht om het leven los te laten. Wij hadden de liefde om hem te laten gaan. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Aarnout Vleugel weduwnaar van Catharina Cornelia Kloosterman *17 juli 1937 116 juli 2008 Willemstad: Cora en Wim Bruijns-Vleugel Roosendaal: Annet en Willy Joosen-Vleugel Jimmy Vanessa Dirk Jan Blomstraat 1Kruiningen Correspondentieadres: Flintdijk 196 4706 JW Roosendaal Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 22 juli van 12.45 tot 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloo- zepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.15 uur de afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in de aula van het rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50