O Familieberichten i i t» 24 I Zaterdag 19 juli 2008 PZC be Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Op zaterdag 26 juli 2008 vieren wij ons 50-jarig huwelijksfeest. Wilt u ons gelukwensen dan bent u van 15.00 tot 17.00 uur welkom in de Karolingenburcht te Oost-Souburg. Kees en Ad Daane-Ruissen Oranjeplein 188,4388 AH Oost-Souburg Bedroefd nemen wij afscheid van Jacques Bertus Bijleveld In dankbaarheid gedenken wij zijn werk en inzet voor de Protestantse Gemeente te Middelburg. Als voorzitter (2003 - 2006) van de Algemene Kerkenraad was hij een drijvende kracht in de PGM. Namens de Algemene Kerkenraad preses Pieter de Bruijne scribaPiet Ploeg "HEER, u kent mij, u doorgrondt mij" Psalm 139 Veel te snel is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moederen oma Elisabeth Sentijna van Iwaarden-Tuijn -Ely- Alphen aan den Rijn, 16 juli 1940 Kapelle, 18 juli 2008 Kapelle: Huib van Iwaarden Alkmaar: Anja van der Vlugt-van Iwaarden Paul van der Vlugt Soest: Erwin van Iwaarden Martine Nienhuis Sigrid Anna-Marte Jonas Utrecht: Roland van Iwaarden Ariane de Man Karmijnstraat 13,4421 LC Kapelle Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op woensdag 23 juli om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein te Kapelle. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. De crematie vindt daarna in familiekring plaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met diepe droefheid en verslagenheid namen wij kennis dat onverwachts door de Heere uit ons midden is weg genomen door een ongeval mijn geliefde zoon, onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Fran9ois Jansen van Rosendaal Frangois stond altijd voor ons klaar. We zullen zijn zorgzaamheid en behulpzaamheid missen. We wensen Annet, Frangois en JanPeter en de verdere familie de kracht van de Heere toe om dit verlies te dragen. M. Jansen van Rosendaal-de Braai Jan en Lia Jansen van Rosendaal-Hangoor Frans en Maaike - Brit Vincent en Marie-Janne Marieke en Harry Hannie en Wim Klaassen-Jansen van Rosendaal Loes en Roland - Monica, Giel Frank Gert en Janneke Marieke Caroline Leen en Corien Jansen van Rosendaal-Hamelink Francis en Marlies Joan en Eline Marianne en Daniël Lennart Janieke Carline Arjen Terneuzen, 17 juli 2008 Wij hebben bedroefd kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze tante Leintje Crucq-Kwekkeboom Johan en Ellie Door en Floor Hugo en Ineke Jozien en Mieke Met verdriet nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Leintje Crucq-Kwekkeboom Wij zijn dankbaar voor haar jarenlange vriendschap. Mien Davidse-Maljaars Nel Temme-de Visser CorrieTaal-Koppejan t Catrien Mol-Bourlein Intens verdrietig en verslagen moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze fantastische en zorgzame zus, schoonzus en tante. Ely van Iwaarden-Tuijn Haar man Huib en haar kinderen en kleinkinderen zullen nu het definitieve verlies van Ely moeten verwerken en aanvaarden. Wij wensen hen daartoe veel sterkte en geven hen onze steun. Woubrugge: Lya in 't Veld-Tuijn Geert in 'tVeld Alphen aan den Rijn: Wim Tuijn Margriet Tuijn-Schouten Nieuw-Vossemeer: Rinus van Iwaarden Lian van Iwaarden-Cijsouw Neven en nichten Toch nog geheel onverwacht is na een korte moedige strijd van bijna 2 dagen, ten gevolge van een tragisch ongeval, overleden onze geliefde, behulpzame schoon zoon en onze lieve zwager en oom Francois Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 41 jaar. Sluiskil: J. Walhout H. Walhout-Goedegebure Zandstraat: Lenie en Bram de Braal-Walhout Naomi Stefan Sas van Gent: Marijke Walhout en Edwin de Groff Gabriëlle Sluiskil: Liesbeth en Eddy Lensen-Walhout Claudia Senna We wensen Annet, Frangois jr. en JanPeter heel veel sterkte toe en zullen er altijd voor jullie zijn. Eindelijk weer samen thuis. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en geweldige oma Johanna Adriana Gaanderse-Ooms weduwe van Willem Adriaan Gaanderse 3 februari 1930 17 juli 2008 Met dank voor de liefdevolle verzorging door het personeel van zorgcentrum Gouwestein te Gouda. Reinier Gaanderse Diana de )ong-Gaanderse Ad de Jong Anne en Stephan Peter en Janneke Tommie Correspondentieadres: A.P. de Jong - Gaanderse Burgemeester Martenssingel 55 2806 CM Gouda Onze moeder en oma is overgebracht naar het uitvaart centrum van Monuta, Aalberseplein 1 te Gouda, aldaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van haar op dinsdag 22 juli om 14.30 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelle- dijk 6 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met verslagenheid heb ik kennisgenomen van het over lijden van Dick Hout Familie Hout veel sterkte. Mien Hoekman Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Verslagen hebben we kennisgenomen van het overlijden van Ely van Iwaarden Bijna 8 jaar verzorgde ze het secretariaat van onze afdeling. Tevens was ze actief betrokken bij verschillende activiteiten van onze vereniging. Met grote waardering gedenken we haar inzet en betrokkenheid. We wensen haar man en familie veel sterkte met dit verlies. Groei Bloei, afd. Goes e.o. Zijn lichaam gaf de strijd op. Zijn geest bleef tot het einde toe onverwoestbaar. Zo blijft hij bij ons. Door een tragisch ongeval tijdens zijn werk hebben we plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve, lieve man en onze lieve papa Frangois Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 41 jaar. Annet Jansen van Rosendaal-Walhout Frangois JanPeter 17 juli 2008 Diepenbrockstraat 34 4536 GX Terneuzen Maandag 21 juli is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 22 juli om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Frangois wilde geen bloemen. We willen onze waardering uitspreken aan alle mensen die op wat voor manier dan ook zorg verleend hebben bij het ongeval, leder heeft op zijn eigen vakgebied gevochten voor het leven van Frangois en ondanks dat hij het niet gered heeft willen we op deze manier iedereen oprecht danken. Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze neef en vriend Francis Jansen van Rosendaal We wensen Annet, Frangois, JanPeter en verdere familie alle kracht dit zware verlies te dragen. oom Teun en tante Dien Dekker-Walhout kinderen en kleinkinderen Deze week bereikte ons het droevige bericht dat er opnieuw een neef van ons is verongelukt. We herdenken Fran9ois als een vriendelijke, behulpzame persoon die altijd voor zijn gezin klaarstond. Wij wensen Annet, Frangois jr, JanPeter en de verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens de tantes: mevr. E.G. Verplanke-Jansen van Rosendaal mevr. C.P. Jansen van Rosendaal-Rutters neven en nichten Diepgeschokt en totaal verslagen namen wij kennis dat door een ernstig ongeval uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde neef Francois Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 41 jaar. Wij wensen Annet met de kinderen en de verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit smartelijke verlies te dragen. Ooms en tantes: Terneuzen: Jan en Francien de Braal-de Putter Hoek: Pietje en Piet Koesveld-de Braai Terneuzen: Jaantje en Henk Koopman-de Braai Terneuzen: Herman en Janny de Braal-Pijpelink Terneuzen: Corrie en Arjaan de Putter-de Braai Zaamslag: Jaap en Clara depraal-Bliek Neven en nichten Terneuzen, 17 juli 2008 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook de pagina's 26, 28 en 32

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48