Familieberichten Monuta f ...als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. De Uitvaart Informatie Hulplijn R. R. Lankhorst AFWEZIG 28 juli t/m 15 augustus ymm$ Al 'lOjaar^en vertrouwd 3 2 I Zaterdag 19 juli 2008 PZC Voor uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Adriaan Adriaanse willen wij u hartelijk bedanken. Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Familie Adriaanse Arnemuiden, juli 2008 In plaats van kaarten. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van steun en medeleven te ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Karei Anthonisse Wij willen u hiervoor bedanken. Wim en Henny Anthonisse-Pommisse Ingrid en Peter Krijnsen-Anthonisse Christiaan, Lizanne en Richard Kats/Nisse,juli 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze dierbare zoon (schoon) broer, oom en mijn lieve vriend Frank Bogaart willen wij jullie hartelijk danken. Terneuzen: Jo Bogaart en Jacqueline Bogaart de Bakker t Terneuzen: Tim en Roxanne Leiden: Alwien en Ella Hulst: Leon en Karin Maikel Amy en Dimitri Terneuzen: Joan Sheila en Kim Terneuzen, juli 2008 Wij zijn getroffen door en dankbaar voor alle blijken van mede leven bij de ziekte en na het overlijden van onze Henk "Dokter Bom" Heiltje van de Wetering Familie Bom Familie Ploeg Zierikzee, juli 2008 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van Ron Dunnes willen wij u dank zeggen. leanet en kinderen Patricia; Yaeli Jessica en verdere familie Middelburg, juli 2008 De wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en markante (schoon)vader en opa C.A. van Klinken Kees heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Aarnoud en Matty Meijers-van Klinken Kees en Brigitte van Klinken-van den Berg en (achter)kleinkinderen Middelburg, juli 2008 Voor alle goede wensen, kaarten en giften voor de Chr. Hulporganisatie Open Doors, ter gelegenheid van ons 60 jarig huwelijk, willen wij u allen hartelijk bedanken. Opbrengst giften:700 euro. Het was overweldigend! Geprezen zij de Heer, dag aan dag draagt Hij ons. Fam. K. Lievense-van Rooijen D reefje 2 4361 CM Westkapelle Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het over lijden van onze lieve moeder,schoonmoeder en oma Elizabeth den Hollander-Janssens weduwe van Camiel Haars betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, juli 2008 Rob Stada 12 augustus 1920 t 3 juni 2008 De belangstelling voor Rob tijdens zijn ziekte en na het overlijden was hartverwarmend. Hiervoor onze hartelijke dank. Het is fijn om te weten dat vele mensen de herinnering koesteren aan wat Rob voor hen heeft betekend. Tina Stada-Kik en Familie Vlissingen, juli 2008 Uw reacties, kaarten, brieven of uw bezoek zowel tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en vader Adriaan Pieter Lukus Waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun, het is fijn te ervaren dat zo velen van hem hielden en hem waardeerden. Hiervoor onze oprechte dank. W. Lukus-Raamsdonk Leen Lukus Ouwerkerk, juli 2008 Voor een zorgzame begeleiding UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113)21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Janet Wattel Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Huibert, Patrick, Shannon en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Midavaine installatietechniek J.P. van Dongen en alle medewerkers Be! gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde, zorgza me moeder, oma en overoma Jans Paardekooper-van Goudswaard Jannie zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons mee leven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Aagtekerke, juli 2008 bachweg 2 j middelburg l tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Waarneming: dr. Boejharat Noordweg 419, tel.: 0118-612460 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden llenburglaari 63?Goes 11:0113-216815 f.uitvaart.vg 9 .mmé H 11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34