J L 28 j Zaterdag 19 juli 2008 PZC wa Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere vrouw. Mijn vrouw, onze moeder, een levensgen ietster, vriendin van velen door dik en dun, heeft ons na een ongelijke strijd veel te vroeg verlaten. Janet Wattel-Duvekot In de leeftijd van 39 jaar. Huibert Patrick Shannon Vlissingen, 17 juli 2008 Correspondentieadres: Fort den Haakweg 20 4354 AE Vrouwenpolder Janet is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', alwaar geen gelegenheid tot afscheid nemen. De herinneringsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 22 juli a.s. om 13.30 uur in het kerkgebouw aan de Fort den Haakweg 2, 4354 AE te Vrouwenpolder. Aansluitend zal ongeveer om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop willen wij elkaar ontmoeten in HCR 'Duinoord', Breezand 65,4354 NL te Vrouwenpolder. In plaats van bloemen wordt uw gift voor 'Pink Ribbon' zeer op prijs gesteld. Een collectebus hiervoor vindt u bij het condoleanceregister. Kom zoals je bent. Zwart was niet haar lievelingskleur. De familie waardeert het enorm, wanneer u een persoonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkingspagina op internet van Janet. U gaat hiervoor naar www.requiem.nl en vult bij naam 'Janet' in en bij het wachtwoord 'Wattel'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve mama nu uit het oog maar niet uit het hart. Ik hou van je en ik ga je missen. Moeders houden hun kinderen een tijdje bij de hand maar voor eeuwig in hun hart Ik hoop dat ik je ooit nog een keer tegen kom. Shannon Waar jij verscheen Scheen de zon met je mee Geen tijd voor verdriet Maar elke dag omarmd En altijd vrolijk Hoe jij dat voor elkaar kreeg Met oneindig veel moed Het leven is niet fair Uit: "De Weg" Guus Meeuwis Van ongerustheid tot acceptatie Ligt een lange weg zonder woorden En heel veel verdriet. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere dochter, zus en tante Janet Wattel Vrouwenpolder: Kees Duvekot Irene Duvekot-van Doorn Westkapelle: Jaco Duvekot Monica van der Ham Youp en Janique Vrouwenpolder: Pieter Duvekot Monique Duvekot-Klootwijk Kevin en Manon Verslagen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, dappere schoondochter, schoonzuster en tante Janet Wattel-Duvekot Ze mocht slechts 39 jaar worden. We denken aan Huibert, Patrick en Shannon en delen in hun verdriet. Vrouwenpolder: J. Wattel J. Wattel-Sinke Middelburg: Conny de Graaff-Wattel BartdeGraaff Han en Sophie Domburg: Ine Schouten-Wattel George Schouten Charlotte en Joris Middelburg: Alex Wattel Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Wat was je dapper lieve Janet Maar deze strijd was ongelijk Diep verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, en vol bewondering op de dappere wijze waarop zij haar ziekte gedragen heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze liefste zus, schoonzus en tante Janet Wattel Onze gedachten zijn bij Huibert, Patrick, Shannon en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke dagen. Jaco Duvekot, Monica van der Ham, Youp en Janique Lief zusje, schoonzusje en tante Nooit meersamen werken, eten en drinken, vakantie, skiën, bekvechten, op stap, gek doen. We missen je ontzettend! We love you. Pieteren Monique Kevin Manon Diep zijn wij getroffen door het overlijden van Janet Wattel vrouw van onze secretaris Huibert Wattel en zus van onze voorzitter Jaco Duvekot Wij wensen Huibert, Jaco en de familie veel sterkte in het verwerken van dit vreselijke verlies. Het bestuur van de Koninklijke Horeca Nederland, afdeling Veere Verdrietig zijn we nu onze lieve nicht Janet na veel strijd ons heeft verlaten. Bram Joosse-Map in herinnering Piet Louwerse-Rie in herinnering Pim en Leny Duvekot Addy en Leen v.d. Giessen Neven en nichten Achter tranen van verdriet Schuilt een glimlach van herinnering Vrouwenpolder, 17 juli 2008 Lieve Janet Toen wij die donderdag, zagen hoe jij daar zo rustig lag. Verlost van pijn, verlost van angst, want voor de dood zijn wij het bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend, hij heeft gehandeld als een vriend. Hij heeft je zacht in slaap gesust, geen pijn, geen angst, tenslotte... Rust. Wij zijn verdrietig om het verlies van onze nicht en vriendin. Leen Addy Björn Joyce Fynn, Miles Liv Anthon Marina Wel uit het leven nooit uit ons hart Dag lieve Janet Wat een mooi mens was jij. We zullen je missen. Bedankt voor alle fijne herinneringen. Sjaak en Roos Kiss from a Rose Janet Veel te snel van ons weggenomen. Onze lieve vriendin Janet. Laurens Wiebe en Sandra Patrick en Diana Sporen op het strand blijvende herinnering. Janet Rust zacht Veel sterkte toegewenst aan de familie. Fre, Sebas Santa, Ab Lieve Janet In onze gedachten wasje In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Robbie en Charis Janet Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Lieve Janet, bedankt voor alle fijne herinneringen. Petra, Gommert en Youri Lieve Janet Afscheid nemen betekent de geboorte van een herinnering. We wensen Huib en de kinderen en de familie veel sterkte toe. Liefs X John en Natasja Tygo en Nino Jan en Irene Robin en Leon John en Mieke Lieve Janet, La Palmyre heeft op ons een onuitwisbare indruk gemaakt! Onze gedachten zijn bij Huib, Shannon en Patrick. Edwin, Marie Anne, Nino, Floris, Bloeme en Splinter Lieve Janet Zonder jou zal het nooit meer zijn zoals het was, we zullen je onzettend missen. Wij wensen Huibert, Patrick, Shannon en overige familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Personeel en medewerkers van H.C.R Duinoord Strandpaviljoen Breezand Haarstudio Knip inn Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jariet Wattel de vrouw van onze voorzitter Huibert Wattel Wij wensen Huibert, Patrick, Shannon en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur en de leden van de Ondernemers Vereniging Vrouwenpolder Lieve, lieve Janet Bedankt vooralle mooie dingen Voor de kansen die je ons hebt gegeven Wat overblijft zijn de bijzondere herinneringen Xxx Edwin Annetien Als collega's van Shannon en Manon denken we aan jullie, jullie familie en vrienden. Sterkte! Namens het Team van restaurant "de Heksenketel" Dood ben ik pas als je me bent vergeten En dat doen we nooit! Heel veel liefs Heieen Lieve Janet Bedankt voor alle geslaagde uitstapjes en alle leuke avonden bij julie thuis. We zullen je nooit vergeten. Liefs Jarno, Jouke en Patrick Met verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat de zus van onze werkgever Janet Wattel-Duvekot is overleden. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe in deze zware tijd. Het team van Dijkpaviljoen de Westkaap

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30