Familieberichten 26 Vrijdag 18 juli 2008 PZC Overspoeld door verdriet op de dag dat je ons verliet moeten we nu zonder je leven maar vergeten doen we je niet... Met intense droefheid delen wij u mede dat mijn zorg zame papa, mijn lieve zoon, mijn lieve levenspartner, mijn vriend, onze broer en schoonzoon door een tragisch ongeval om het leven is gekomen André van Dam Arie Jacobus partner van Willemina Sara van Broekhoven-Vergouwe Hij overleed in de leeftijd van 45 jaar. Vlissingen: Rick Terneuzen: Els van Dam-Korteweg Arie van Dam t Terneuzen: Willy Bas Papendrecht: Margreeth en Carl Larissa, Dion Zoutelande: Yolande en Leo Lucienne, Michèle, Jasper, Wouter Terneuzen: Corrieenlzak Jan en Palmyre Rini en Anne Khalan, Therrin 15 juli 2008 Correspondentieadres: Eemsstraat 7,4535 EA Terneuzen U kunt afscheid nemen van André in Rouwcentrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6, op vrijdag 18 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 juli om 12.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Mijn vriend André, Sinds 3 xh jaar was jij mijn stiefvader. In die tijd ben ik van je gaan houden, van de man die je was. Even stoeien, elkaar pesten, het kon altijd. Ik heb gezien datje heel veel hield van Rick, van mijn moeder, maar ook van mij Ik zal je ontzettend missen. Bas Hé dikke, Wat flikje ons nu? Eindelijk je perfecte geluk gevonden met Willy en de jongens... Je was zo trots op Ricky, je oogappel! En nu., voelen wij een intense leegte en droefheid. Weet dat we aan je denken en altijd van je blijven houden. Margreeth en Carl Larissa en Dion Met droefheid en vol onbegrip hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze broer en oom André van Dam Ons medeleven gaat uit naar Willy, Rick, Bas en onze moeder en oma. Leo en Yolande Koch-van Dam Lucienne, Michèle, Jasper en Wouter We zijn erg verdrietig omdat André de vriend van onze dochter Willy, overleden is. Willy, Bas, Rick en Els en verdere familie, heel veel sterkte. Pa8tMa Jan en Palmyre Rini en Anne Khalan, Therrin Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van André van Dam André van Dam was sedert mei 2008 via uitzend bureau Tempo Team medewerker van cluster Infrabeheer van de gemeente Terneuzen. Hij was een gewaardeerde collega binnen het team. Zijn overlijden door een tragisch bedrijfsongeval heeft ons allen diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn zoon Rick, zijn moeder mevrouw Van Dam, zijn vriendin Willy en haar zoon Bas en naar de verdere familie, vrienden en collega's. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, burgemeester, J.A.H. Lonink secretaris, F.M.L. Lauret RA Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van André van Dam bij werkzaamheden voor onze gemeentelijke dienst. Zijn inzet, enthousiasme en collegialiteit zullen wij niet vergeten. Wij wensen de familie alle kracht en sterkte toe bij het dragen van dit zware verlies. Namens de OR gemeente Terneuzen Pieter van Nieuwenhuijzen Diepgeschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze oud-collega André van Dam André met wie wij 27 jaar hebben samengewerkt zullen wij niet vergeten. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Alle oud-collega's van OZ Terneuzen Ware liejde heeft geen happy ending; ware liefde is eeuwigdurend Lieve André, Iedere dag vertelde je me hoeveel je van me hield. Iedere dag waren we zo blij elkaar te zien. Iedere dag 3 kusjes om beter te slapen. Mijn lieve schat, mijn maatje, mijn man, je bent er niet meer. Je bent steeds in mijn hart en voor altijd bij me. Ik zal je armen om me heen verschrikkelijk missen. Ik hou heel veel van je. xxx Willy Lieve papa, Waar ben je nou toch heen ik kan helemaal niet zonder je. Ik kan het gewoon niet geloven, dat ik mijn leven verder moet zonder jou. Je was er altijd voor me, maar lieve papa, dat ben je nog steeds. Ik zal altijd en elke dag aan je denken en ik weet datje op me wacht. Lieve papa, rust zacht. Je zoon Rick Zonder jou zal het nooit meer zijn zoals het was. Tot mijn grote ontsteltenis en intense droefheid deel ik u mede dat door een tragisch ongeval uit ons leven is weggenomen mijn lieve, zorgzame zoon Arie Jacobus van Dam André 3 januari 1963 +15jiüi2008 Els van Dam-Korteweg Ik zal er altijd voor jullie zijn. De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Wij zijn geschokt door het bericht dat door een tragisch ongeval is overleden André van Dam André was de partner van onze nicht Willy, dochter van onze broer Izak en schoonzus Corrie Vergouwe. Woorden schieten hier tekort. Piet en Cobi Corrie en Johan Fre en Elly Jannie en Jan Stien en Piet Saar en Wim Martha en Rita Anneke -in herinnering- Leen en Gerda Jan en Betty Bert -in herinnering- Neven en nichten Hoek, juli 2008 Gisteren geschokt en ontdaan, vandaag bedroefd en verslagen. Door een noodlottig ongeval is onze gewaardeerde medewerker André van Dam om het leven gekomen. Wij wensen Willy, Ricky en de overige familieleden veel sterkte met dit grote verlies. Tempo-Team Terneuzen Brigiet, Patricia, Pascal en Ellen Nog zoveel plannen het mocht niet meer zo zijn Met verslagenheid hebben wij dinsdag 15 juli jongst leden kennis moeten nemen van het overlijden van onze collega André van Dam André was een waardevolle en goede collega. Wij wensen zijn zoon Rick, zijn moeder mevrouw Van Dam, zijn vriendin Willy en haar zoon Bas en verdere familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Beheer en Onderhoud Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van André van Dam partner van onze collega Willy Wij wensen Willy, Rick, Bas en overige familieleden heel veel sterkte met dit verlies. Wij zijn er voor je. Je collega's afdeling Al ZorgSaam Ziekenhuis 'Soms is er zoveel wat we voelen, ZorgSaam Maar zo weinig wat we kunnen zeggenZe°uw5"v'Ti':J" Vol ongeloof namen we kennis van het overlijden van André van Dam partner van onze collega Willy. We hopen datje de kracht vindt om dit verlies te dragen. Veel sterkte toegewenst, ook voor Rick en Bas, familie en vrienden. Polimedewerkers en specialisten neurologie cardiologie dermatologie geriatrie Leiding en secretariaat zorgeenheid beschouwend, ZorgSaam Ziekenhuis "Woorden schieten te kort Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van André van Dam partner van onze gewaardeerde collega Willy. Wij wensen Willy, Rick, Bas, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's afdeling A2/ Longgeneeskunde Longartsen Medewerkers longpoli en longfunctie ZorgSaam Ziekenhuis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74