Vroemen kan Spelen vergeten Vettel rijdt volgend jaar voor Red Buil Schwarzman ontdoet zich van Ludwig m A Nieuw. De extra rijk uitgeruste Honda Civic Silverstone. Honda Goes spzc Vrijdag 18 juli 2008 35 hockenheim - Sebastian Vettel jH neemt volgend jaar bij formule i-renstal Red Buil de plek in van David Coulthard. De 2i-jarige Duit se coureur rijdt momenteel bij het zusterteam Toro Rosso en hoorde gisteren dat hij promotie zal ma ken. De Britse rijder Coulthard maakte eerder bekend dat hij aan het ein de van het seizoen een punt ach ter zijn carrière zet. „Aangezien Se bastian al lid is van de Red Bull-fa- milie, was het geen moeilijke be slissing om hem te kiezen als nieu we teamgenoot van Mark Web ber", zei teambaas Christian Hor ner aan de vooravond van de Gro te Prijs van Duitsland. den haag - Alexander Schwarz man heeft zich gisteren op de open NK dammen in Den Haag hoogstpersoonlijk ontdaan van medekoploper Wouter Ludwig, de Tilburgse student. Met nog twee ronden te gaan vor men alleen Ron Heusdens en Wim Bremmer nog een serieuze bedreiging voor de Russische we reldkampioen. Zij hebben een punt achterstand op Schwarzman. De uit Aagtekerke afkomstige Bennie Provoost staat gedeeld der de met tien uit zeven, op twee punten van de koploper. De Zeeuw won gisteren van Harry Clasquin. Ook contra-expertise bij atleet wijst op sporen van anabolen. door Paul Bosman gieten - De contra-expertise was een bevestiging van het slechte nieuws. De 39-jarige, van doping- gebruik verdachte Simon Vroe men, kreeg gisteren te horen dat ook in de B-staal van zijn urine monster sporen van anabolen zijn aangetroffen. En daarmee dreigt nu een schorsing voor twee jaar. Vroemen houdt vol onschuldig te zijn en heeft het plan de positieve uitslag aan te vechten. Toch heeft hij al definitief een streep door de Olympische Spelen gezet. Want zelfs al zou een tuchtprocedure toch een 'onschuldig' opleveren, dan zou dat waarschijnlijk pas na de Spelen zijn. Vroemen heeft nog altijd hoop dat die procedure hem eerherstel kan opleveren. Omdat hij vindt dat er nogal wat vraagtekens zijn te plaat sen bij de contra-expertise in Keu len. „Waarom wordt die gedaan door hetzelfde lab als dat de A-staal onderzocht? Ik geloof in de integriteit van het eerste onder zoek, maar in het tweede onder zoek gaat datzelfde lab zichzelf toch niet zomaar tegenspreken?" Verder constateerde Vroemen dat het potje met zijn urinemonster onverzegeld naar het lab werd ge bracht. „En bleek de hoeveelheid Simon Vroemen blijft het gebruik van anabolen ontkennen, maar zal de Spelen zeker mislopen, foto Olaf Kraak/ANP anabolen nog weer kleiner dan de vorige keer: tweeënhalf keer lager dan de kleinste standaard die ze uitzetten." In Keulen werd Vroemen op een nieuw spoor gezet omtrent de her komst van anabolen. Professor Geyer van het onderzoeksteam ver telde hem dat het spoor inderdaad afkomstig kan zijn van een steak die Vroemen in mei in Egypte at. „Maar dan moet ik wel precies dat stuk vlees hebben gehad waar ze de spuit met groeihormonen in de kont van de koe hebben gezet." Geyer vertelde echter ook dat het waarschijnlijker is dat het spoor van recentere datum is, van onge veer één week voor de dopingcon trole. Vroemen houdt er nu reke- 'Waarom contra-expertise doen in hetzelfde lab als het eerste onderzoek?' ning mee dat het anabolenspoor afkomstig is uit een potje met mul- tivitaminen, dat hij in een super markt in zijn woonplaats kocht. „Ik heb nu eigenlijk het idee dat product bij TNO te laten onderzoe ken." De merknaam van de multivitami- nen wil Vroemen niet noemen: „Dat is me afgeraden door mijn ad vocaat, dat zou me in dit stadium een heel boze pillenproducent op leveren." Hoewel Vroemen zegt dat zijn ge moedsrust momenteel behoorlijk te lijden heeft, ziet hij ook een lichtpuntje: hij heeft nog steeds niets gehoord van de dopingcon trole die hij op 23 juni in het Portu gese Leiria onderging, na afloop van een Europa Cup-wedstrijd. The Power of Dreams Soichiro Honda Nu standaard met o.a.: ABS en EBD Aluminium sportpedalen en voetsteun Climate control Honda compact navigatiesysteem Lederen stuurwiel Licht- en regensensor Lichtmetalen velgen Metallic lak Mistlampen vóór Parkeersensoren achter VSA Uw voordeel: tot 3.075,- Honda Civic 1.4 Silverstone vanaf €22.450,-. Honda Civic vanaf B-labcl. Brandstof verbruikmin. 11/19,6km. max. 11/14,7km CO.-uitstoot: mm. 135 gr/km, max. 160 gr/km. Lease o.b.v. 48 mnd. 20.000 km p/jr (Full Operational Lease excl. brandstof). Afgebeeld model kan voorzien zijn van accessoires. Silverstone- actie loopt t/m 30 september 2008 en geldt niet voor de Honda Civic Hybrid. Amundsenweg 19, 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.hondagoes.nl U rijdt al een Honda Civic vanaf 19.400,-. Leaseprijs vanaf 380,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67