Familieberichten de Groot-de Kam bv JUl De Ui tvaart Informatie Hulplijn fk~~~ V V u) Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 40 28 I Vrijdag 18 juli 2008 PZC Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster, tante en oud-tante Paulina Jacomina Dees geboren te Zaamslag, 13 juli 1917 overleden teTemeuzen, 16 juli 2008 Breskens: A.P. Dees-Stoutjesdijk Cadzand: J.J. Dees L.M.L. Dees-van Langeraad Breskens: Jacky en Wendy Joey, Stefan, Sjoerd Zuidzande: Suzan en Leo Simon, Emma Oostburg: Bart en Maureen Tristan, Eva Correspondentieadres: Platteweg 3 4506 HH Cadzand De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 21 juli om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. "Uw Woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad" Psalm 119:105 Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Dirk Hout Geboren 6 juli 1933 - 75 jaar - Overleden 16 juli 2008 Wemeldinge:C.C. Hout-van Eek Pernis: Kees en Hanneke Christine en Richard, Pauline, Elise, Lianne Jantine, Erik Wemeldinge: Peter Yerseke: Dirk en Yvonne Loes, Guido Bonzijweg 30,4424 AR Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 19 juli van 16.00-16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maal stede late Kapelle. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 21 juli om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. In God geborgen Na een moeilijke fase is toch nog onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en omama Alida van der Kouwe Kampen, 1 september 1922 t Veere, 16 juli 2008 Vlissingen: Mien en Freek Huisman Tijs Roel en Ana; Heieen Bergentheim: Betty Brands Wijk bij Duurstede: Alide en Henk Sannen Caroline en Albert; Samuel Marjolein en Jelle Wijk bij Duurstede: Paul Ekelschot Koen Floor In herinnering: Daantje, Roel en Hilke, Hendrien Correspondentieadres: van Karnebeekstraat 33 4384 HP Vlissingen De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door Ds. H. de Ruiter, zal worden gehouden maandag 21 juli om 13.45 uur in de Kleine Kerk te Veere. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant "Vrouwe in den Polder", Vrouwenpolderseweg 81 te Vrouwenpolder. uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het heengaan van mijn zorgzame man, mijn broer en onze oom Jacobus Lindenbergh ~Ko~ 16 oktober 1921 f 16 juli 2008 Krabbendijke: Z. Lindenbergh-Bos Krabbendijke: M. Breker-Lindenbergh Krabbendijke: Gerard en Nellie Rilland: Kees en Ina Achterneven en -nichten Aalbessestraat 42D, 4413 DE Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 juli van 13.45 tot 13.55 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen,kunt u deze- advertentie als zodanig beschouwen. Laat mij slapend op U wachten en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Wij zijn bedroefd door het heengaan van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma Goes Alida Adriana Louisse-Melse Aly sinds 10 augustus 1967 weduwe van Jan Louisse Hoogeveen, 3 mei 1917 Goes, 16 juli 2008 Kortgene: Joke Louisse en Wil van Sluijs Patricia Mark Samantha, Quinten Walter f 's-Heer Arendskerke: Hanny en Hugo Harlog-Louisse Vlissingen: Jan en Caroline Louisse-Hildebrand Alain f Michel en Nana Juliette Correspondentieadres: Arendstraat 2,4458 AS 's-Heer Arendskerke Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op maandag 21 juli 2008 om 13.00 uur in de Grote of Maria Magdalena- kerk in Goes. Aansluitend is er tot 14.45 uur gelegenheid de familie te condoleren in de wandelkerk. De begrafenis vindt daarna in familiekring plaats. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Aly Louisse-Melse Kruiningen: J.J. Pilaar-Melse Vlissingen: J.L Melse J.E.C. Melse-van de Velde Grand Rapids: J.J. Melse-Janse (U.S.A.) Neven en nichten Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu No ruim 50 jaar, samen door zonneschijn en regen, heb ïl4 afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man. Dankbaar voor alle liefde en zorg hebben wij afscheid moeten nemen van papa en opa Wilhelmus Fredericus Luijpen Rotterdam 16 april 1934 Vlissingen 1 juli 2008 Middelburg: Adriane Luijpen-de Visser Wilma Luijpen Blaricum:Marjet Luijpen i Willem van der Marei Berend Roosmarijn Claartje Sterre Bussum: Willeke Luijpen V Krishnan Subramanian Tijmen Pepijn Kaj Amsterdam: Ma rijn Luijpen .1 Els Houtman Merel e1 Tim Noordsingel 154, 4333 AE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 22 jt. om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Ouö3 Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er vanaf 15.00 uur gelegee heid de familie te condoleren in "Solskin", 58, Vlissingen. Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. to top het laa tste momen t, he t wilde nie t meer. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij on. tijdens haar leven heeft omringd delen wij u verdrietr mee dat van ons is heengegaan mijn vrouw, onze moede schoonmoeder, oma en omi Maria Nooijens- Fransooi in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: J. H. Nooijens Vlissingen: Cees en Ada Esther en Maarten Yasmine Mariëlle en Dennis f Veere: Hans en Hanneke Joyce en Jeroen Lars Nancy en John-Peter; Luna Vlissingen: Moniaue en Ronald Mitch 4382 CK Vlissingen, 17 juli 2008 Vredehof laan 662 Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrun H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenhek is tot afscheid nemen dinsdag 22 juli van 13.00 to 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtighei. plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijk- Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid toi condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64