krijgt zusje in Madurodam Tweede slachtoffer .T— Loop als vanouds even binnen in ons nieuwe pand... Visserijfeesten Breskens waar anders? www.autoshak.nl Irans Bauer zondag in Knokke Automaten gestolen van parkeerterrein DE WOO PZC Vrijdag 18 juli 2008 I 23 AUTOBEDRIJF 'S HEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 Oil3-S61381 GENT - In het ziekenhuis in Gent is gistermorgen de 41-jarige Franqois Jansen van Rosendaal overleden. De medewerker van het cluster In- ftabeheer van de gemeente Terneu- zen bezweek aan de verwondin gen die hij dinsdagmiddag opliep bij een eenzijdig ongeval met een gemeentelijke spoelwagen op de Westkade in Sas van Gent. Zijn collega André van Dam (45), die naast hem in de spoelwagen zat overleed ter plaatse. Locoburgemeester Adhémar van Waes zegt dat binnen de gemeen telijke organisatie geschokt op het overlijden is gereageerd. Het perso neel is gisterochtend direct inge licht. Van Waes: „Wij zijn over mand door een gevoel van machte loosheid en verdriet. Er is verbijs terd en vol ongeloof gereageerd." Jansen van Rosendaal werkte sinds 1988 bij de gemeente Terneu- zen. Hij maakte ook deel uit van het vrijwillige brandweerkorps, dat eerder dit jaar ook al werd ge confronteerd met het overlijden van hun collega Wim Matthijsen. Intussen zoekt de politie nog steeds naar de oorzaak van het on geval. nOKKE-HElST - Frans Bauer treedt udag 20 juli op in een tent op evenementenstrand ter hoogte 1 het Willemspark in Knok- Heist. Het optreden begint om io uur. Bauer, die zijn eigen _ad meebrengt, heeft na Neder- d ook Vlaanderen veroverd. Eer der dit jaar verzorgde hij drie con certen in een afgeladen Sportpa leis in Antwerpen. Het voorpro gramma in Knokke wordt ver zorgd door zanger Sam Gooris. De toegangsprijs is 35 euro voor een staanplaats bij het podium en 25 euro voor verderop in de zaal. KAMPERLAND - Op het parkeerter rein bij badstrand De Banjaard aan het begin van de Veerse dam op Noord-Beveland zijn woensdag twee parkeerautomaten gestolen. De automaten zijn volledig ver dwenen. De apparaten, eigendom van het waterschap Zeeuwse Eilan den, zijn tussen negen uur 's och tends en tien uur 's avonds wegge haald. Vermoedelijk zat in elke au tomaat rond de duizend euro. Het waterschap heeft een auto maat van een ander parkeerterrein gehaald als tijdelijke oplossing, zo dat bij de Banjaard toch betaald kan worden voor het parkeren. Ook wordt er de komende dagen en nachten extra gesurveilleerd. Het waterschap schat de totale schade op zo'n tienduizend euro. Wie woensdag op het parkeerter rein iets verdachts heeft gezien, wordt verzocht de politie te bel len: 0900-8844. BRESKENS - Breskens viert op 9 en 10 augustus de Visserijfeesten. Elk jaar komen daar zo'n honderddui zend mensen vanuit heel Neder land en België op af Net als bij de 54 voorgaande edities zijn bijna al le aangeboden attracties en arties ten gratis. Er is een groot aantal vertrouwde ingrediënten zoals de rommel markt, de grote braderie en op za terdag demonstraties vis fileren, garnalen pellen en netten boeten bij de vismijn. En uiteraard gratis garnalen op toast en gratis gebak ken visjes bij de vismijn. Voor de kinderen is er op zaterdag onder meer het spel 'Overval de post koets' op het Oranjeplein. Ook zijn de viskotters BR 14 en BR 43 te bezichtigen. De artiesten zijn talrijk, zoals coverbands Cat fish en Wolfgang, Frank van Et- ten, Henrie Lagarde en Lesley Wil liams. Total Eclipse treedt beide avonden op tijdens het volksbal. Arendshoeve in 's-Heer Arendskerke, met van links naar rechts bakkeete, woonhuis en schuur. foto familie Honkoop bedstee in de opkamer is in ere hersteld. De bakkeete dateert deels uit de vijftiende eeuw. foto's Willem Mieras Kaaistraat 9-13 Kortgene Telefoon 0113-302430 www.dewoongalerij.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag: 09.00-18.00 u zaterdag: 09.00-17.00 u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59