n aar Zeeuwse Fietsvierdaagse Creatieveling(e) gezocht G- WÈËmmmm 40 I Vrijdag 18 juli 2008 PZC Lieve Chariot We begrijpen niet waarom jou dit moest overkomen. Veel te jong heb je dit gevecht verloren. De momenten met jou gaan we missen. We zijn er stil van... Angela, Piet en familie veel sterkte. Iris, Moniek, Martijn en Mark Chariot Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Dit is zo oneerlijk. David, José Moniek Chariot Hoe kan ik geloven dat ik je nooit meer zal zien...? Ik ga je missen... Iris "Death is not the end, it's the beginning of a new adventure Charlotte we zullen je missen. Je paardenvriendinnen Letizia, Ersilia, Evelien Kelly, Maya, Nicole, Diana Prachtige, krachtige Charlotte de Visser Kort bij ons in de klas, maar een onuitwisbare indruk achterlatend. Een krachtige jonge vrouw van 22 jaar, ondanks tegenslagen vooruitkijkend, vol lef naar voren tredend en anderen stimulerend. Bij de opleiding fysiotherapie volledig op je plek. Jouw moed vergeten wij nooit! Klas 1F fysiotherapie Suzanne van Etten-Hoogstad (mentor) Directie en medewerkers AGZ, Avans Hogeschool Verdrietig zijn wij door het overlijden van Charlotte dochter van onze lieve collega Angela Wij wensen Angela. Piet en allen die haar moeten missen heel veel sterkte toe. Jé collega's van Dis That en Seven Rinus, Bianca, Cecile, Doortjc. Charmain. Loretta, Reinier, Ellen, Leon, Suzanne, Jaqueline, Conny, Tanny, Mirjam, Johan, Jopie, Onno, Annoeska, Jacintha, Esther, Jeanine, Jiska, Adilet, Demi, Marlindc. Laura, Ingemarie, Jet, Kelly, Evclisa, Machteld en Michel I see you slowly swim away Couse the light is leaving town To a place that I can't be (Jack Johnson) Wij wensen familie en vrienden van Charlotte veel sterkte toe. Leden en Bestuur Surfvereniging RockyPoint Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de dochter van onze voorzitter RZW Charlotte de Visser Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en scheidsrechters RZW (Regionaal Zaalvoetbal Walcheren) She just wanders aroundunaffected by the winter winds, and she'll pretend that she's somewhere else, so far and clear about two thousand miles from here. Charlotte de Visser Wij wensen ouders, familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Sportshop Domburg Jan en Jolanda Hanneke, Bas en Pepijn Altijd opgewekt en zorgzaam, zonder te klagen. Heb je, jouw lasten in stilte gedragen. Jouw handen hebben voor ons gewerkt. Jouw hart heeft voor ons geklopt. Zonder afscheid te kunnen nemen, ging je heel plotseling en alleen, van ons heen. Rust nu maar uit. Je hebt het verdient. Andries Abraham Vleugel (André Vleugel) in de leeftijd van 62 jaar. Onze vader en partner is overgebracht naar Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gra venpol der, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 19 juli van 16:00 tot 16:30 uur. Maandag 21 juli om 11:00 vindt de crematie plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor diegene die geen kaart hebben ontvangen, graag dit als uitnodiging beschouwen. Amanda en Dannie Riet, kinderen en kleinkinderen. Onze lieve, lieve mama, onze superoma, een vrouw waar je zo makkelijk zo veel van kon houden, is overleden. Gré van Westen-Huijpen 27 april 1931-16 juli 2008 We hebben ons gekoesterd in haar warmte. We zullen haar en pappa/opa Jan heel erg missen. Jeroen en Thea, Veerle, Allert Lidwien en Evert Jan, Merel en Ewout, Nico Winfried en Helene, Leto, Suzanne, Joram, Sjoerd Correspondentieadres: Kerkplein 9,4421 AA Kapelle Op dinsdag 22 juli is er vanaf 11.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen van Gré in het rouwcentrum aan de Maalstede la, 4421ED Kapelle. Om 12.00 uur hebben we een afscheidsbijeenkomst die we afscluiten met een 'rondje Olivier'. We doen Gré uitgeleide langs het huis aan de Oostweg en de begraafplaats waar haar Jan ligt. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Daar staan koffie en broodjes klaar. Later in de middag brengen kinderen en kleinkinderen Gré naar Middelburg, waar de crematie plaatsvindt. C.W. Kloet-van der Weijde Jan en Florentine Marije, Bas Piet en Heike Noordgouwe, juli 2008 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jenny Margaretha de Doelder Daarvoor onze hartelijke dank. Adri Hamelink Jacqueline en Tom Ciska Guus Peter en Karin Stefan William T erneuzen, juli 2008 Wij verwachten a.s. dinsdag extra drukte bij de inschrijving voor de Om die te omzeilen kunt u maandag van 14.00 tot 16.30 uur al terecht in Sportpunt Zeeland - Goes Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adri de Ronde willen wij u oprecht dank zeggen. M.P. de Ronde-Kleppe Marja en Herman Joke en Jan en kleinkinderen Oosterland, juli 2008 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Cornelis Kloet Piet kapsalon nagelstudio Om ons team te versterken zoeken wij een aankomend hairstylist(e) 2e of 3e jaars voor 24 u/pwk. Wij zijn een kapsalon met een brede klantenkring, gespecialiseerd in kleuringen en klantgericht advies. Wij werken volledig met het merk Redken. zowel voor verzorging, styling als salonprodukten. Geïnteresseerd? Stuur een leuke brief met recente pasfoto naar: Hot Haar kapsalon nagelstudio t.a.v. Natascha Zwartepoorte Jacob Valckestraat 15 (bij de Stenen Brug) 4461 KB Goes T 'V - 'TA A tfvfj .A'S'-- 'hf Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Catharina Berrevoets-van der Oest Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot steun ge weest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, juli 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42