Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep 11 J zeeland Offshorekanaries Vrijdag 18 juli 2008 Vandaag een foto van twee meeuwen: offshore kanaries in zeilersjargon. Esther de Jonge uit Middelburg maakte de foto. Als commentaar schreef zij erbij: „Waarover spraken zij op de zeedijk richting Vlissingen? Waarschijnlijk over de zon die weer achter de wolken te voorschijn kwam." Esther wint met dit plaatje een Zomer- krant T-shirt. De Zomerkrant beloont elke dag een originele foto met een zonnig shirt. Plaats uw foto (liggend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervol gens op 'stuur foto'. Van de drie genomineerde liedjes in de Zomerkrant van gisteren riep u 'Het werd Zomer' van Rob de Nijs uit tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant trekt er dagelijks op uit om te vernemen welk nummer u wil voorstellen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De drie liedjes worden tussen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het pro gramma De Ochtend van Omroep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dit liedje ook op www.pzc.nl Kabel 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Joyce Maat (22) uit Goes Nomineert: 'Miss California' Van: Dante Thomas Motivatie: „Dit nummer is alweer van vier of vijf jaar geleden. Ook al hoor ik Miss California in de winter, toch krijg ik er het gevoel van dat het zonnetje schijnt. Het kwam een keer op de radio en toen lag er nog net geen sneeuw. Door dit nummer dacht ik meteen 'lekker', maar toen ik naar buiten keek was het hele maal niet zo lekker." Arjen Louws (31) uit Yerseke Nomineert: 'Surfin' USA' Van: The Beach Boys Motivatie: „Surfin' USA geeft een plezierige indruk. Als ik dit num mer hoor, wil ik naar een warmer klimaat toe. Dit jaar zit dat er niet voor mij in. Ik heb geen tijd, want ik moet werken. Volgend jaar ga ik het wel proberen. Al zou ik dan naar Schotland of Denemarken wil len. Niet echt een warm klimaat, hè? Lekker tegenstrijdig." Karla Overgaard (70) uit Sjaelland (Denemarken) Nomineert: 'When a man loves a woman', van Percy Sledge Motivatie: „Het was de zomer van 1965 toen er een danswedstrijd werd gehouden voor Denen en bui tenlanders in Kopenhagen. Mijn zus je en ik deden mee. Ik danste met een Amerikaan op dit nummer en mijn zusje met een Engelsman. Ik won de eerste plaats en een gouden horloge. Mijn zusje werd derde."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34