dD De Uitvaart Informatie Hulplijn Tear helpt in de strijd tegen armoede. In DR Congo werken we dankzij uw giften aan trauma verwerking en verzoening. Maar voor vrede is ook gebed nodig. Wij geloven namelijk dat bidden helpt. Dus als u dat ook gelooft... tegen armoede V giro 41400 www.tear.nl 30 I Donderdag 17 juli 2008 PZC be Onze prachtige, krachtige mooie dochter is overleden Charlotte Diana de Visser Lot Middelburg Domburg 2 november 1985 15 juli 2008 Domburg: Angela Aarts Piet de Visser Correspondentieadres: Lijsterhofstraat 6 4357 CC Domburg Wij zouden het fijn vinden om samen afscheid te nemen van Charlotte op zaterdag 19 juli om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Haar lievelingsbloemen zijn Gerbera's. Geen bezoek aan huis. De zon leek niet langer te stralen het gezang van de vogels verstomd haar glimlach voor eeuwig gedoofd Charlotte de Visser Onze lieve, dappere, strijdbare kleindochter, nichtje en vriendinnetje is niet meer. Wij zullen haar erg missen. Kortgene: Annette Mussers Bas van Fraassen Oosterhout: Monique Aarts Johan Romijn Fé Sophie Na een dappere strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve kleindochter en nichtje Chariot de Visser In de leeftijd van 22 jaar. J.P. de Visser D. de Visser-Maljaars Wim Tngrid Mèlany Wim Leunie Martijn Gelina Anja Jimmy Danny Matty Henk Kevin Rowin Michel Quinty Vronesteijn 63 4356 AD Oostkapelle Sporen op het strand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Charlotte de Visser Zo'n intens verdriet, daar zijn geen woorden voor.... Tonneke en Frits Dineke en Enrico Rob Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen |f omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Charlotte Laatst heb ik een ster uitgezocht, voor mijn vriendin die moest gaan. Een ster voor iemand zo bijzonder, dat hij eigenlijk alleen moest staan. Nu kijk ik naar de sterren, en huil ik naar de maan. Dan straalt daar weer die ene ster, en weet ik dat je eigenlijk niet bent weggegaan. Ik wens ouders, familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Nina Laat het nooit a fgelopen zijn nee het mag niet aflopen al zijn de kansen nog zo klein hou het doek nog even open Laat het nooit afgelopen zijn. Freek de Jonge I 1 Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen J I van onze lieve, dappere Lot f Charlotte de Visser Domburg: Jurie Klopmeijer Tonny Klopmeijer Domburg: Boris Klopmeijer Kim Klopmeijer Sanne, Sarah, Joep Arnhem: Linda Klopmeijer Jerrel Dewnarain Dag lieve Lot Bedankt voor alle fijne herinneringen. Tanja, Theo, Bea, Marijke Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Charlotte dochter van onze collega Piet de Visser Wij wisten natuurlijk van de strijd die Charlotte al jaren moedig en hoopvol tegen haar ziekte leverde en de angst dat de aanvankelijk overwonnen ziekte zou kunnen terugkeren. Eerder dit jaar werd duidelijk dat zij deze strijd uiteindelijk moest opgeven. Wij beseffen wat een vreselijk verlies dit voor Piet en de familie moet zijn en wensen hen veel sterkte toe. De collega's van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering van de gemeente Middelburg: Cees, John, Bram, Wim, Krijn, Rijk, Barry, Rob, Huib, Rogier, Korina, Mark, Michiel, Louis, Nathalie, Johan, Frans, Janny, Ton, Ilja, Klara, Lillian, Astrid, Petra, Monique en Gerard. Onverwachts hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Paul Witte Paul heeft enkele jaren deelgenomen aan Activiteitencentrum Oosterschelde. We zullen zijn betrokkenheid en enthousiasme missen. Cliënten en medewerkers wensen zijn vrouw en familie sterkte toe. Het GORS Activiteitencentrum Oosterschelde, Goes Verdrietige tijden liggen achter ons. De weg die voor ons ligt zal zwaar zijn. Wij weten ons echter bijzonder gesteund: voor de vele brieven, kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en lieve opa Han de Keijzer danken wij u allen hartelijk. Joke de Keijzer-Kooijman John en Annemarie Yorben, Jgmar Arno en Jan ine Ilse, Nienke Renesse, juli 2008 Langs deze weg wil ik mijn dank en waardering betuigen aan de artsen en het verplegend personeel van het ziekenhuis Walcheren, voor de kundige en persoonlijke wijze waarop zij mijn man Dick van de Merwe tijdens zijn ziekte hebben behandeld en begeleid. In het bijzonder de heer Kerkhofs. Het is een meerwaarde voor de bevolking van Walcheren om te beschikken over regionaalziekenhuis met deze kwalteit. Fam. van de Merwe Kalkman Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling van familie, vrienden en bekenden, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn zeer geliefde man en onze lieve vader en opa Izak van der Weele betuigen wij u onze oprechte dank. Goes, juli 2008 J.A. van der Weele-Deij Kinderen en kleinkinderen De Ui tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Ccnt/um voor Ultvaartinformatle te/ar Door vriendschap wordt vreugde verdubbeld maar ook dit grote verdriet gedeeld. i Angela, Piet en alle nabestaanden wensen wij heel veel kracht bij het verwerken van het verlies van Charlotte de Visser 1 Bram Brouwer Nini Doggen Yvonne en Lou Passenier Marijke en Arie Catsman David Jongepier Jo Kodde 1 Wim Schooneboom Harm Koops I Hans Wisse Frans Verstegen l Kim en Wim Houmes Wil en Jan Provoost Willem Vreeke Veronique Maranus f Ineke en Frits Willemse Dennie (Flex) Hidde Anita en Ko Passenier j 1 Shade en Boy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58