i Familieberichten Colofon Familieberichten m 28 Donderdag 17 juli 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia nl tet 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen Sophia Wilhehnina Berkhout-Loventvos -Wil- sinds 2000 weduwe van Peter Berkhout in de leeftijd van 87 jaar. Familie Buijze Lewedorp, 15 juli 2008 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Kamilleplein 24,4451 LB Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 18 juli om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na een ernstige ziekte moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Kees Capello Uit aller naam, fam. Janse Lacit mij als kleine vogel schuilen mogen waar G'uw vleuglen om mij slaat. Psalm 613 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Sjaak van Doorn Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur De Vogelvrienden Temeuzen En ook al spreekt de stem die mij zo dierbaar was geen woord toch heb ik van de overzij dat Hij mij riep gehoord. Verdrietig maar dankbaar voor alle liefde en wijsheid die zij ons heeft gegeven is, toch nog plotseling overleden onze iieve moederen oma Susanna Maria Geelhoed-Versluijs sinds 6 januari 1989 weduwe van Pieter Geelhoed in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Wissenkerke: Maris en Ada Geelhoed Peteren Mirjam Ken, Ann, Sanne, Tessa Jeanine Corien en Hans-Roelof Jurre, llja Kamperland: Adrie en Mat Geelhoed Sandra en Marco Annette en Frank Sanne, Vera Elske en Leon Wilmaren Bianca Robin Colijnsplaat, 16 juli 2008 Correspondentieadres: Weststraat 9,4491 EX Wissenkerke Wij nodigen u uit voor de samenkomst voor onze moeder en oma op maandag 21 juli om 13.00 uur in het "Jhr. Mr. de Casembroothuis", Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd dorpshuis. Tot ons verdriet is overleden mijn schoonzuster en onze tante S.M.Geelhoed-Versluijs Colijnsplaat: J.S.Geelhoed-Clement Neven en nichten Nieuw en St. Joosland 8 november 1942 De laatste jaren van haar leven waren zwaar en vol van zorg. Maandagmiddag is overleden onze jongste zus en tante Laura de Voogd Echtgenote van Wim Huijssoon Wageningen 14 juli 2008 Mien en Piet de Visser Ina en Jan Dobbelaar Gerard t en Karin de Voogd Aarnoud en Gina de Voogd Adri en Anneke t de Voogd Leo en Els t de Voogd Nel en Gunther van Leerdam Neven en nichten Nieuwen St. Joosland, 14 juli 2008 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleej' het leven niet. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader en opa Jan Joosse sinds 1 september 1996 weduwnaar van Hendrika Kramer Middelburg 24 mei 1930 t Vlissingen, 15 juli 2008 Amsterdam: Leo en Marjan Tamara en Theo Cindy en Jurian Medemblik: Jos en Annemiek Bart Loes Dirk Ellen Middelburg: Wim Onze dank gaat uit naar al het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 't Gasthuis voor de goede verzorging. Correspondentieadres Spinhuisweg 49 4336 GB Middelburg Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 19 juli van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56