Op zoek naar de (r*\ omroep ZEUMERHIT zeeland „Was het weer maar zoals in de vakantie van mer van 2008 houdt nog niet over. Jannie heeft dag een originele foto met een zonnig shirt. 2007," schrijft Jannie Alleijn uit Oost-Souburg met deze inzending een Zomerkrant T-shirt ver- Plaats uw foto (van liggend formaat) op onze si- bij deze foto. Een klacht die vele toeristen en in- diend. te www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' woners van Zeeland zullen beamen, want de zo- De redactie van de Zomerkrant beloont elke en vervolgens op 'stuur foto'. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren ver koos u Upside Down van Jack Johnson als Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Dini Verhoeven (77) uit Eindhoven Nomineert: 'Kijk eens in de poppe tjes van mijn ogen' Van: Annie de Reuver Motivatie: „Dit vind ik een pittig, vrolijk liedje. Het is niet meer van deze tijd, maar het blijft een leuk nummer. Ik was een jaar of veertig en toen zongen ze dit altijd. Je had toen ook Gerard Cox. Zij liedje zon gen we altijd als het regende." Ze begint te zingen: „'t Is weer voor bij, dié mooie zomer." Kinke Dijkstra (43) uit Hoofddorp Nomineert: 'Boys of summer' Van: Don Henly Motivatie: „Dit nummer doet me denken aan de zon, het is een leuk en vrolijk nummer. Wat ik er ook leuk aan vind, is dat het niet super commercieel is. Het werd gedraaid toen ik nog in Friesland woonde. Het was mooi weer en ik leerde zei len. Er zitten veel leuke herinnerin gen aan vast, maar die hou ik voor mezelf." Luciël Despinois (43) uit üost-5ou- burg Nomineert: 'Het werd zomer' Van: Rob de Nijs Reden: „Ik weet nog wel dat het toen een heel mooi, warm jaar was. We lagen de godgandsedag op het strand. Gewoon ouderwets op het handdoekje. Dan was er ook altijd een radio mee, en daar werd dit dan op gedraaid. Ik heb ook altijd bij de krant gewerkt, mijn oude collega's zullen wel lachen als ze dit lezen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40