zoek naar de ZEUMERHIT Op omroep zeeland „Een nieuwe manier om bij je liefje binnen te komen," schrijft inzendster Dini Dingemanse uit het Walcherse Serooskerke. Je zou van dit plaat je ook kunnen zeggen dat Zeeland de toeris tische invasie op geheel eigen wijze weet te ver werken. Hoe dan ook: er gaat een Zomerkrant T-shirt naar Serooskerke. De redactie van de Zo merkrant beloont elke dag een originele foto met een zonnig shirt. Plaats uw foto (van lig gend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' en vervolgens op 'stuur foto'. Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van zaterdag koos u 'Fly like an eagle' van de Steve Mil ler Band tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer a£ Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Van: Gnarls Barkley Motivatie: „Ik word altijd zo blij als ik dit nummer hoorl lk kreeg de cd van mijn vriend. We zijn intussen al meer dan twee jaar samen. Hij wist niet zeker of ik deze muziek wat zou vinden en hij heeft het op de gok voor me gekocht. Maar ik vind het echt een heerlijke cd. Als je dit nummer hoort, kun je toch niet stil blijven zitten?" Dylan Janse (14) uit Zoutelande Nomineert: 'Summer of 69' Van: Bryan Adams Motivatie: „Elke zaterdag ga ik met mijn vrienden en een paar collega's naar discotheek Jojo in Zoutelande. In de zomer gaan we ook wel eens op dinsdag. Daar wordt dit liedje van Bryan Adams regelmatig ge draaid. Dan is het wel de versnelde versie maar het origineel ken ik ook hoor. We zingen het daar altijd mee." Linda van Son (30) uit Kapelie Nomineert: *Viva la vida' Van: Coldplay Motivatie: „Coldplay is echt mijn band. Dit is hun laatste nummer. Ik vind hem echt goed. Ik heb Cold play helaas nog nooit in het echt ge zien. Vorig jaar was ik tijdens Pink pop hoogzwanger en dit jaar was ik te laat. Het was al uitverkocht. Mis schien volgend jaar. In de tussentijd kan ik lekker naar dit nummer op radio luisteren." Marthe Gies (21) uit Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 65