Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep Grote zee zeeland Opa en oma Kraak uit Goes stuurden deze foto van kleinzoon Jesic, die een dagje mee naar het strand was. De foto is gemaakt bij Neeltje Jans. „Een klein jongetje in een grote zee", vermeld den opa en oma bij dit plaatje. De redactie van de Zomerkrant beloont elke dag een originele zomerfoto (van liggend formaat) met publicatie en een speciaal Zomerkrant T-shirt. Plaats uw foto op onze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervolgens op 'stuur foto'. Hoe meer in formatie u bij de foto levert, hoe liever wij het hebben. Een echte zomerhit - zeumerhit op z'n Zeeuws - blijft ook na de vakan tie in je hoofd zitten. Vaak is zo'n liedje gekoppeld aan een leuke of zelfs hartstochtelijke herinnering. De Zomerkrant vraagt Zeeuwen en toeristen hun zeumer hit voor te dragen en die keuze te motiveren Luisteraars van Omroep Zeeland en lezers van de Zomerkrant kunnen stemmen op deze nominaties. De drie liedjes worden vanochtend tus sen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep gedraaid in het programma Zeeland Nu. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De winnaar- de Zeumerhit van de Dag- wordt om 17.25 uur gedraaid. Rond die tijd staat de titel van het winnende liedje ook op www.pzc.nl O Kabel Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Robin Weezepoel (22) uit Goes Nomineert: 'All summer long (Sweet home Alabama)' Van: Kid Rock Motivatie: „Dit is echt een vrolijk nummer met een fijne tekst. Als ik All summer long hoor, zing ik het vaak mee. Op mijn werk hier in de Kijkshop in Goes hebben we altijd de radio aanstaan. Daar wordt dit liedje vaak gedraaid. Het geeft een zomers sfeertje. Je krijgt er het va kantiegevoel bij." Wilma Binnendijk (51 jaar) uit Zie- rikzee Nomineert: 'Fly like an eagle' Van: Steve Miller Band Motivatie: „Dit nummer was een hit in de jaren zeventig van de vorige eeuw. Ik was toen een jaar of 24. Het was in mijn hoogtijjaren. Als ik Fly like an eagle hoor, krijg ik een soort vrijheidsgevoel. Dit is voor mij echt vakantie. Het brengt ook veel dierbare herinnerin gen uit die tijd naar boven." Anne van der Sandt (15 jaar) uit Bergen op Zoom Nomineert: 'I'm yours' Van: Jason Mraz Motivatie: „Ik heb dit nummer op Youtube gevonden. Op de radio of in de discotheek tijdens het uitgaan wordt hij eigenlijk nooit gedraaid. De clip die op internet te zien was, vond ik heel zomers en van het deuntje wordt je gelijk vrolijk. Het is een heerlijk rustig en tegelijk zo mers nummer."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 87