Familieberichten 26 I Zaterdag 12 juli 2008 PZC Na een liefdevolle verpleging thuis, hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom. Bas Verdouw echtgenoot van Corrie Herrebout in de leeftijd van 65 jaar. F. Warave (in herinnering) J. Walrave-Herrebout Jannie en Dirk J. Herrebout L. Herrebout-Buyze Kees en Joke Karei en Jacomien Ineke en Bart Jannie en Huub Jaap en José D. Herrebout L. Herrebout-Karels Kees Hans en Ivonne Peter en Rebecca C. Moens (in herinnering) J. Moens-Herrebout E. Louwerse Marjan en Albert Carin en Jan Petra en Ronald I. Verdouw T. Verdouw-Herrebout Bas en Nettie Evert en Wilma Annemarie en Rolf 10 juli 2008 2803 SJ Gouda Lindelaan 8 Dag lieve Peter We denken aan je terug bij de zee de wind, de golven, de zon aan hoe je was, toen je alles nog kon. Wijk bij Duurstede: Je zus J. Tilroe-Wielemaker Elly, Matty, Pieter Enige en algemene kennisgeving Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Na een moeizaam jaar van ziek zijn is overleden onze lieve broer, zwager en oom Laurens Gerrit Zwartepoorte Schoonhoven 30-12-1926 f Goes 07-07-2008 Goes: W.J. Pik-Zwartepoorte J. Pik (in herinnering) Kortgene: Okke, Anita en kinderen Giesbeek: Margot, Albert en kinderen Wemeldinge: J. Zwartepoorte J.A. Zwartepoorte-Kosten Brasschaat: Marion, Jos en kinderen Goes: Edith, Peter en kinderen Met dank voor de liefdevolle verzorging door het verplegend personeel van 'Randhof' en de afd. E ziekenhuis 'Oosterschelde' Correspondentieadres: Mevr. W.J. Pik Bergweg 90 4461 NB Goes De begrafenis heeft in familiekring plaats gevonden. Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te be danken voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Pieter Beeke betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Uw warme belangstelling heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, juli 2008 Daar het voor mij niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van belangstelling en medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man Abraham Boone betuig ik u langs deze weg mijn welgemeende dank. Uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft mij erg goed gedaan. J. Boone-Slabbekoorn neven en nichten 's-Gravenpolder, juli 2008 Voor al uw blijken van medeleven, na het overlijden van mijn man Piet Bustraan wil ik u hartelijk danken. Plonie Bustraan-Sinke Hansweert, juli 2008 Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Janny Dingemanse willen wij u oprecht dank zeggen. uit aller naam fam. Dingemanse Middelburg, juli 2008 Dankbetuiging zoveel bloemen zoveel kaarten zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost Lieve mensen, familie, vrienden, collega's en kennissen. Hartverwarmend was het dat zo velen belangstelling hebben getoond na het overlijden en bij de crematiebijeenkomst van mijn lieve man faap van Driel Een bijzonder woord van dank aan dokter Slingerland en de medewerkers van Thuiszorg voor de fijne ondersteuning, verzorging en begeleiding. Marijke van Driel Biervliet, juli 2008 Voor de belangstelling en het medeleven tijdens zijn ziek- zijn en na het overlijden van Bertie Goense zeggen wij u hartelijk dank. Familie Rijk Familie Courtin Ovezande, juli 2008 Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder en oma Cornelia de Keuning-Baaijens hebben ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2008 In plaats van kaartjes Na de Heere, die Zijn beloften waar maakt, wil ik iedereen hartelijk danken voor alle woorden van troost, na het overlijden van mijn geliefde man Arie Lagendijk Het warme meeleven van familie, vrienden, buren, het zangkoor, de kerkelijke gemeenschap, ook de zorg van predikant en artsen, is voor mij een grote steun geweest. L.C. Lagendijk-Zwemer Serooskerke, juli 2008 Voor uw belangstelling en deelneming na het overlijden van Ome Theun Antheunis Maas betuigen wij u onze oprechte dank. uit aller naam Fam. Maas Vlissingen, juli 2008 sd Wij zijn ontroerd en dankbaar voor de vele blijken van medele ven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma. M.A. Mieras Matty en Jan Moeliker-Mieras Adrie en Lizet Mieras-Waterman klein- en achterkleinkinderen Voor uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder Betsie van Nieuwenhuijzen-Haak zeggen wij u hartelijk dank. J.C. van Nieuwenhuijzen André Jacco en Caroline Goes, juli 2008 Vele fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar voor altijd in ons hart! Het valt niet mee te omschrijven hoe moeilijk het was om zo plotseling afscheid te hebben moeten nemen van degene die wij zo lief hadden. Uw hartverwarmende belangstelling, kaarten en brieven hebben ons enorm gesteund na het plotselinge overlij den van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en mijn lieve oma Leuntje Otte-Goedegebure Het gemis, de leegte en het verdriet dat zij achterlaat is nog altijd groot, maar uw belangstelling en de ervaring dat zij bij zovelen geliefd was, heeft ons goed gedaan. Wij danken u hier hartelijk voor. Jos Maurits, Corine Jasmijn Mathilda Edwin Rosa Adriaan Nieuwdorp, 12 juli 2008 Een handruk, even een arm om je heen, een kaart, brief of woord. Het was voor ons een troost in deze moeilijke tijd. Wij bedanken u voor de wijze, waarop we samen afscheid hebben genomen van mijn allerliefste man, onze papa en opa Toon Péters uw warmte en medeleven zijn een grote steun geweest. Het sterkt ons te weten hoeveel Toon voor velen heeft betekend. Marietje Péters-Kochuijt Fabiènne en Jos Sigrid en Jos Mart Isabel Terneuzen, juli 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze lieve vader, opa en overopa Marinus Reijerse Wij hebben dit zeer gewaardeerd en willen u, namens onze hele familie, hiervoor bedanken. Uit aller naam, G. Reijerse-Schrier Goes, juli 2008 Voor uw belangstelling en meeleven aan ons betoond, na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Verijzer willen wij u hartelijk bedanken. Gerrit en Dien Deepali Sari en Rinus Cathelijne en Roy Hypatia Juli 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 62