Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn OVERTOOM-GROEN Uitvaartverzorging Bel gratis OSOO - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 28 I Zaterdag 12 juli 2008 PZC Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel hartelijk mede leven hebben mogen ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van lewannes Johannes Cornells de'Roo hiervoor onze oprechte dank. 's-Heer Abtskerke, juli Hona en Wim Wij zeggen u hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Leintje Flora de Visser Fam. De Visser Aagtekerke, juli 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je lief hebt missen moet Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Stella van Vredegem willen wij u oprecht bedanken. Helaas is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Een bij zonder woord van dank aan Van der Hooft Uitvaartzorg. Charles van Vredegem Robbie Bianca Margie Carlo Een warme oceaan van troost, medeleven, hoop en liefde hebben wij ontvangen bij het afscheid van onze onvergetelijke Yannick Meer dan overweldigend waren de kaarten, brieven, bloemen, woorden en armen om ons heen. We kunnen niet meer zeggen dan 'heel erg veel dank, jullie allemaal'. Hoewel het niet voldoende uitdrukt, komt het uit het diepste van ons hart. Het troost ons dat onze vrolijke krullenbol zoveel heeft betekend. Sterra, Luciën en Milou van de Walle Anke Edink Bruinisse, juli 2008 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Betrokkenheid en kwaliteit in de uitvaart mathUda wisse fj!) Wisse overledenenzorg uitvaartverz< Tel. 0113 217060 Mob. 06 24650772 Fax. 0113 218373 E-mail info@overledenenzorg.net www.overledenenzorg.net uitvaartverzorging Tel. 0113 259966 Fax. 0113 259647 E-mail info@uitvaartwisse.nl www.uitvaartwi sse.n I Wat in je hart is vergeet je niet Pieternella Prijntje de Zeeuw-Nieuwersteeg Allen die haar in het laatste jaar zorg en aandacht hebben gegeven, voor en na haar overlijden medeleven toonden, aan wezig waren bij de begrafenis, zeggen wij onze welgemeende dank. Het is ons tot steun geweest. Kinderen Kleinkinderen Janneke den Besten s- .f dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 0800 - 44 44 OOO info@scu.nu www.scu.nu cT Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30