ARTEC kan trainen op eigen manege Moerstee glasspecialist Loop als vanouds even binnen in ons nieuwe pand... Iepziekte in Domburg INTERIM BV Demonstratie bij circus vervalt DE WOON s PZC Vrijdag 11 juli 2008 3 1 Technisch uitzend-/detacheringsbureau zoekt kandidaten in de: elektrotechniek installatietechniek metaaltechniek bouwtechniek midden/hogerkader Nu ook in Goes: administratief, productie, financieel, ICT, horeca, techniek Filiaal Vlissingen T (0118)4401 99 Filiaal Goes (algemeen) T (0113) 25 25 20 Filiaal Bergen op Zoom T (0164) 23 0612 GOES - De dierenbevrijdingsorgani- satie Respect Voor Dieren krijgt niet genoeg mensen op de been om dit weekeinde actie te voeren in Goes. De groepering had plan nen voor een demonstratie bij het Staatscircus van Moskou-Holiday, dat vanaf vandaag zijn tenten heeft: staan bij de Zeelandhallen. De actiegroep demonstreert bij al le circussen die dieren gebruiken. Zij wil bereiken dat de shows dier- vrij worden, omdat - zo stelt de dierenbevrijdingsorganisatie - die ren soms slecht worden behan deld. DOMBURG - De iepziekte heeft: weer toegeslagen in Domburg. Dit keer zijn tien bomen getroffen. Ze zijn gisteren meteen omgekapt. Een jaar geleden moesten ook al zieke iepen gekapt worden bij de Domburgse begraafplaats. Iepziekte is zeer besmettelijk. Daar om moeten zieke bomen direct worden weggehaald. Juist vanwege die besmettelijkheid worden iepen ook goed in de gaten gehouden en ingeënt, laat de gemeente Veere weten. Zelfs preventieve maatrege len kunnen de ziekte echter niet al tijd voorkomen. De iepziekte in Domburg heeft nu tien bomen gekost in de Vaandra gerstraat, Kesteloostraat, Casem- brootplein, Kikerpit en op de hoek van de Nijverheidsweg en de Ka- nonweistraat. Bovendien is de ziekte al overgesla gen naar het bosplantsoen met veldiepen bij de Eloutstraat en de Jan Tooropstraat. Vlaggetjesdag Coereese vloot STELLENDAM - In de binnenhaven van Stellendam wordt morgen van af ïo.oo uur de vlaggetjesdag Goe- reese Vloot gehouden, een dag die in het teken staat van de visserij op Goeree. Behalve een braderie waar vis kan worden gekocht en gegeten, zijn er mogelijkheden om een helikoptervlucht over Goeree te maken of mee te varen op een kotter over het Haringvliet. De vlaggetjesdag wordt rond 23.00 uur afgesloten met vuurwerk. Bunkerexcursie door bos en Zeepeduinen HAAMSTEDE - Een gids van Natuur monumenten leidt zondag om 10.00 uur een excursie door de na tuurgebieden Slotbos en Zeepedui nen. Daar ligt het meest complete bunkercomplex van de Atlantik Wall uit de Tweede Wereldoorlog, die loopt van Spanje tot Noorwe gen. Het gaat om ongeveer veertig bunkers. Het vertrekpunt is het toegangshek van Slot Haamstede. www.natuurmonumenteri.nl Choral Evensong in Adriaanskerk Dreischor DREISCHOR - Het Schouws kamer koor en de Hervormde gemeente Dreischor-Noordgouwe houden zondag om 16.30 uur een Choral Evensong in de Adriaanskerk in Dreischor. Een Choral Evensong is een ge heel engelstalige kerkdienst, die be staat uit twee korte lezingen en een overdenking van enkele minu ten. Het bijzondere is dat alle tek sten worden gezongen. ■■BÜÜHfWPHH Vlissingen, T: 0118 - 69 00 25 Goes Noord, T: 0113 - 21 54 01 Goes Zuid, T: 0113 - 24 95 31 Vakantiesluiting van 19 juli t/m 9 aug. 2008 Kloosterweg 18 4421 PV Kapelle Telefoon 0113 341688 www.moerstee.nl Niels Knape en zijn pony Prescilla (wedstrijdnaam Palais d'Amour) nemen een hindernis tijdens een wedstrijd in Markelo. Kaaistraat 9-13 Kortgene Telefoon 0113-302430 www.dewoongalerij.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag: 09.00-18.00 u zaterdag: 09.00-17.00 u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 85