Op zoek naar de ZEUMERHIT C\ omroep Meeuwenpraat zeeland - W •s yi r. „In gesprek met de vogels," schrijft de maker van deze foto erbij. De praktijk is meestal min der romantisch. Vermoedelijk vliegt de meeuw even mee om te kijken of het lopende jongetje iets eetbaars bij zich heeft. De foto is inge stuurd door Tiny van Terheijden uit Steenber gen, die hiermee een Zomerkrant T-shirt heeft verdiend. De Zomerkrant beloont elke dag een originele foto (van liggend formaat) met een shirt. Plaats uw foto op onze site www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' en vervolgens op 'stuur foto'. Van de luisteraars van Omroep Zee land kreeg 'Du' van Peter MafFay gis teren de meeste stemmen. De lezers van de Zomerkrant hielden het in meerderheid op 'Sweet home Alaba ma' van Lynyrd Skynyrd. Aangezien de Duitse zanger in abso lute aantallen de meeste stemmen kreeg, is 'Du' de Zeumerhit van de Dag geworden. Ook vandaag kunt u weer stemmen op de hiernaast genomineerde num mers. Dat kan tot 16.30 uur via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Quinten Akkerman (18) uit Goes Nomineert: 'Float' Van: Flogging Molly Motivatie: „Vorige week was ik met vrienden in Praag. Toevallig zagen we een poster van Flogging Molly. Ze gaven een concert en er waren nog kaarten vrij. Ik kende deze band al, op Pinkpop had ik ze ook al eens gehoord, en toen vond ik ze best goed. We hebben onze kans ge grepen en zijn naar het concert ge weest. Zeker de moeite waard." Jopie de Jong (77) uit Goes Nomineert: 'Waarom fluister ik je naam nog' Van: Benny Neyman Motivatie: „Die teksten van zijn liedjes zijn zo ontroerend. Hij zingt Nederlands, dus dan begrijp je ze ook goed. Er zitten altijd van die verborgen levensboodschappen in. Eigenlijk maakt het me niet zo uit welk liedje, hij heeft er zoveel, maar deze is wel het bekendste denk ik." Joyce Tuinman (15) uit 's Gravenpol der Nomineert: 'Big Yellow Taxi' Van: Counting Crows Motivatie: „Dit liedje ken ik hele maal uit mijn hoofd, dus als ik het op de radio hoor, kan ik lekker mee- blèren! Een paar jaar geleden gin gen we op vakantie naar Frankrijk. Op de heenreis hebben we dit liedje constant gedraaid in de auto. Dit liedje geeft de sfeer weer van hoe leuk we het toen hadden."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 41