Familieberichten Colofon Familieberichten t 32 I Vrijdag 11 juli 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p2cfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op v Met weemoed hebben wij het overlijden vernomen van onze bijzondere oud-medewerker de heer Cornelis Kloet Hij was een van de grote pioniers van ons bedrijf. Begonnen op veertienjarige leeftijd als jongste medewerker in de fabriek, groeide hij binnen enkele jaren uit tot bedrijfsleider. Hij zou dat tot aan zijn pensionering in 1977 blijven. Zijn aanwezigheid in Zierikzee, als een van de weinigen die achterbleven tijdens de gedwongen evacuatie van vrijwel de gehele bevolking in 1944, was van grote betekenis. Zo kon de betrekkelijk ongeschonden fabriek weer vrij snel starten na de bevrijding. De watersnoodramp van 1953 betekende een volgende, heel moeilijke periode voor Zeelandia, waarin hij weer een cruciale rol speelde. Daarna heeft Kees lange tijd meegebouwd aan de snelle uit breiding met nieuwe fabrieken en nieuwe technologieën. Een nieuwe generatie medewerkers is door hem gevormd. Ook na zijn pensionering bleef hij vol daadwerkelijke belangstelling voor het bedrijf dat hem lief was. Wij verliezen in hem een heel markante figuur die door velen die hem hebben gekend zal worden gemist. Zijn vrouw en familie wensen wij veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Moge hij rusten in vrede. Zierikzee, 10 juli 2008 Directie en medewerkers KZG Onverwachts hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Bob van den Ban Bob heeft de afgelopen jaren deelgenomen aan diverse activiteiten. Cliënten en medewerkers wensen zijn vrouw en familie sterkte toe. Stichting het GORS Activiteitencentrum Oosterschelde, Goes Activiteitencentrum de Twee Ambachten, Goes Ambulante dagbesteding aan huis Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, laten wij u weten dat van ons is weggegleden, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Mennen weduwe van Johannes van Buuren in de leeftijd van 90 jaar IJzendijke: Cor en Annie van Buuren-den Hollander 's-Heer Abtskerke: Peter en Paula van Buuren-Pols Maurice IJzendijke, 9 juli 2008 Correspondentieadres: Pyramide 8 4515 SL IJzendijke De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 14 juli om 15.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van Woonzorg centrum Huize Emmausvoor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met ontroering heb ik kennisgenomen van het overlijden van mjin Kortgeense vriend en jarenlange fijne collega Tom de Fouw Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen wens ik oprecht sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Colijnsplaat: Rinus Meesen Enige en algemene kennisgeving f Cirkel be laatste jaren van haar Ie ven heb ik mijn Moeder"gedragen zoals zij mij in vroeger jaren droeg Nu neem ik afscheid van haar voorgoed Bij haar kist sta ik stil, en kijk naar haar en fluister 'dag, He ve Mam, alles isgoed J V be cirkel is rond.' Na een totale geestelijke en lichamelijke aftakeling, is op 86-jarige leeftijd aan haar lijden een eind gekomen. Overleden, onze lieve, lieve moeder, schoonmoeder en oma Stien Meerman-Bosselaar Weduwe van Paul Meerman OverledenStien 3 juli2008 Paul 2 juli 1981 Vlissingen fAarian Rietbergen-Meerman Piet Rietbergen Jeroen Rietbergen Jip Rietbergen 4386 AK Vlissingen van Doornlaan 4 De crematie heeft in bijziin van familie, vrienden en mensen die er belang in stelde plaats gehad. Oprecht dankbaar ben ik voor de liefdevolle en deskundige verzorging door verpleegkundige, leidinggevende en vrijwilligers, van verpleegtehuis Ter Reeae Vondellaan huisje 4. Ook wil ik danken: mijn nicht bi en voor de jarenlange steun, en mijn vriendinnen Ada en Adrie waar ik altijd m 'n hart kon luch ten. Marian vrije bewerking uit "Ik mis je zo Van Ina Sipkes de Smit. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geideloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve vriend Tom de Fouw We wensen Neeltje, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Arnemuiden, Wim en Mien Meulmeester Van der Hooft Uitvaartzorg Priinusstraar 25, 4431 DC s-Gravenpolder www.vanderhoofruitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 wa Voor altijd op reis, geheel onverwacht. Als geen ander, onze lieve pa, broer en zwager. Tunnis Boeke Meijer Ooltgensplaat, 15 augustus 1939 t Nisse, 7 juli 2008 weduwnaar van Irene Laura Velthuizen 19 juni 1995 Op zaterdag 12 juli van 12.30 tot 12.50 uur is er gelegen heid tot het brengen van een laatste groet in de Mariakerk, Dorpsplein 49 in Nisse. Aansluitend nemen we afscheid op de manier zoals Tunnis heeft geleefd. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Op een later tijdstip zal de as worden verstrooid op het kerkhof in Nisse. Utrecht, Dirk Merijn Amsterdam, Henk Marius Capelle a/d IJssel, Marianne H. Klever-Meijer Wim N.A. Klever Hilversum, Trudy Velthuizen Correspondentieadres: Dirk Meijer Kariboestraat 275 3523 PH Utrecht Met veel waardering gedenken wij onze vriend Tunnis Meijer secretaris van de Stichting Behoud de Zak van Zuid-Beveland innemend integer weldenkend groot liefhebber van natuur en cultuur Mieke Tinge Peter H. de Dreu Maatje van der Stel Caroline de Ligt Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselin ge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer Tunnis Meijer Als vrijwilliger heeft Tunnis zich jarenlang ingezet voor de cliënten van de dagbehandeling van Zorggroep Ter Weel. We wensen zijn familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers Dagbehandeling Zorggroep Ter Weel Directie Zorggroep Ter Weel Zeer verdrietig moeten wij voor de derde keer binnen 1 jaar meedelen dat één van onze leden is overleden, onze levenslustige sekretaris Tunnis Meijer Nisse, 9 juli 2008 Bejaardensoos "De Vriendenkring", Nisse Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u met droefheid mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Maria van den Broeke weduwe van Pieter Frangois de Muijnk in de leeftijd van 94 jaar. Sluis: Tanny Nieskens-de Muijnk Aardenburg: Marjan en Willem Scheele-de Muijnk Aardenburg: Johnny en Cobi de Muijnk-Schilleman Aardenburg: Annelies en Rudy van Gaelen-de Muijnk Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die zij in woonzorgcentrum Coensdike te Aardenburg heeft mogen ontvangen. Aardenburg, 9 juli 2008 Correspondentieadres: Peurssensstraat 38 4527 BL Aardenburg Gelegenheid om afscheid te nemen vrijdag 11 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 14 juli om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34