Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Colofon Familieberichten Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 28 I Donderdag 10 juli 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dinsdag 15 juli a.s. zijn onze ouders, groot- en overgrootouders C.H. Meijaard en N. Meijaard-Hoogesteger 60 jaar getrouwd. U bent van harte welkom op de receptie die wordt gehouden van 16.00 tot 17.30 uur in "Klein Stelle", Stelhoekweg 1 te Wemeldinge. Namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4424 CP Wemeldinge Wem. Zandweg 32 kadotip:(x] zv Bevorderd tot Heerlijkheid. Omringd door hen die haar lief en dierbaar waren is op 85-jarige leeftijd overleden Janna Magdalena Hugens-Schipper Namens de familie Netty en Hans Tonnie en Fransje Linda en Bart Goes, 8 juli 2008 Correspondentieadres: A. Hugens Vlissingsesingel 38 4335 GA Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid te nemen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 11 juli om 15.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In de leeftijd van 59 jaar is toch nog onverwacht van mij heengegaan, mijn lieve man Bob van den Ban echtgenoot van Cornelia Roelse Corrie Goes, 9 juli 2008 Eendrachtstraat 9, 4456 BV Lewedorp Mijn dank gaat int naar het personeel van het Oosterscheldeziekenhuis, afdeling I.C" en naar alle medewerktstjers van Allévo afdeling "Schenge Bob is overgebracht naar het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 14 juli om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat na een ernstige ziekte uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze broer en oom Anton Bruel Anthonius Mattheüs echtgenoot van Tatjana Bruel eerder weduwnaar van P. v. d. Velde *26 juli 1925 Goes 19 juli 2008 Goes: Tatjana Bruel-Chirjakina Broers en zussen Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Correspondentieadres: Leliestraat 40,4461 PH Goes Wij hebben bijzonder veel waardering voor de liefdevolle zorg door het personeel van Ter Valcke afd. palliatief. De begrafenis zal op zaterdag 12 juli om 12.00 uur op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes plaatsvinden. Hieraan voorafgaand is er van 11.00 tot 11.30 uur gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren in de aula op de begraafplaats. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in voornoemde aula. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn heel verdrietig dat onze onvergetelijke broer, zwager en oom Thomas de Fouw (Tom uit ons midden is weggenomen. Wij zullen hem erg missen. Piet en Adrie de Fouw Kinderen en kleinkinderen Emmeloord Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager Tom de Fouw Wij zullen hem missen. Wij wensen Neel, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Jo en Marie de Looff-Lambrechtse Jo en Jo de Wild-lambrechtse Heden ontvingen we het droeve bericht, dat na een kortstondige, ernstige ziekte is overleden ons gewaardeerd bestuurslid en (oud)collega Tom de Fouw in de leeftijd van 74 jaar Tom is jarenlang actief (bestuurs)lid geweest van onze Bodekring. Door zijn innemend karakter was hij een fijn mens om mee samen te werken. We wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens de Zeeuwse Bodekring J.M. Moerdijk, voorzitter A.P.Bouwman, secr./penningmeester Geschokt hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve dansvriend Tom de Fouw We wensen Neeltje, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Piet en Riet, Wim en Nel, Sjaak en Plonie, Ron en Ineke, Leen en Rie, Rinus en Willy, Riet en Toob, Theo en Henny, Joost en Willy, Piet en Elly Heer ik weet dat er een hemelse vader is, en daar vertrouw ik op. Dag lieve Oma Linda, Bart en Jet De HERE is mijn herder Psalm 23 Met droefheid geven wij u kennis dat na een lang en waarde vol leven is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader grootvader en overgrootvader Cornelis Kloet Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Verzetsherdenkingskruis Ereburger van de stad Zierikzee Erelid van Beter Wonen Zonnemaire, 12 oktober 1916 f Zierikzee, 8 juli 2008 Zierikzee, N.W. Kloet-Flohil Petertje en Felix ~in liefdevolle herinnering- Zierikzee, Cor Kloet -in liefde\>olle herinnering- loke Kloet-Stins Janneke van der Wekken-Kloet Leon van der Wekken Kevin, Leanne Zierikzee, Peter Kloet Helma Kloet-Tuk Jacco Annemieke en Wilco Kruispolderhaven, Dianne Raanhuis-Kloet Hans Raanhuis Martin Hannah Schuurbeque Boeijestraat 2 -1 4301 KK Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 12 juli om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Met verslagenheid geven wij u kennis dat na een moedige strijd op 8 juli 2008 op 91 -jarige leeftijd is heengegaan onze laatste broer, zwager en oom Cornells Kloet echtgenoot van N.W. Flohil Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, zullen wij hem in liefde en dankbaarheid blijven gedenken. Namens allen, Fam. Kloet Zierikzee, 8 juli 2008 Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is ervoor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66