Op zoek naar de ZEUMERHIT Kat onder afdak Donderdag 10 juli 2008 „Ook al is het nog geen zomer in Zeeland, Ti- nus stoort zich er niet aan. Hij slaapt graag in een oude plantenmand, zelfs met wat regen. Dankzij de paraplu kan hij zowel met regen als met zonneschijn heerlijk slapen." Dat schrijft de familie Gideonse bij deze zomerfoto. Het - met deze foto gewonnen - T-shirt is onderweg naar Vrouwenpolder. De Zomerkrant beloont elke dag een originele foto (van liggend formaat) met publicatie en een shirt. Plaats uw foto op onze site www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' en vervolgens op 'stuur foto'. V - - Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u 'Mooie dag' van Blof tot Zeumer- hit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af Rond die tijd staat de titel van die liedje ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Audry Verstraten (38) uit Benne- kom Nomineert: 'Een eigen huis' Van: René Froger Motivatie: „Dit nummer van René Froger herinnert me aan het jaar dat ik trouwde. Ook kocht ik in dat jaar samen met mijn man een nieuw huis in Bennekom. We woon den daarvoor in een studentenkot in Wageningen. Huwelijk en verhui zing: het liedje van Froger was erg toepasselijk." Emma Mets (16) uit Velp Nomineert: 'Sweet home Alabama' Van: Lynyrd Skynyrd Motivatie: „Als ik dit nummer hoor, denk ik aan mijn vakantie in Frank rijk. Ik weet niet meer waar ik pre cies zat, maar het was vast ergens in de Dordogne. Een gezellige zo mer met allemaal vrienden. Het was echt zo'n eindeloze zomer, die je voor altijd vast wil houden. Sweet home Alabama herinnert me daar al tijd aan." Ria Borghouts (50) uit Bergen op Zoom Nomineert: 'Du' Van: Peter Maffay Motivatie: „Dat zal in de jaren ze ventig geweest zijn. Het was voor mij toen een zorgeloze tijd. Ik was een jaar of twintig. Ik vond het een aantrekkelijk lied. Volgens mij zou het ook vandaag nog een hit kun nen zijn. Het is een pakkend num- dat het zelfs een ever- is in Duitsland."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40