Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn 30 Donderdag 10 juli 2008 PZC wa Werpt al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 57 Dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maatje van Noorden-Hoogesteger echtgenote van lacobus van Noorden in de leeftijd van 82 jaar. J. van Noorden Tiny en Wim Waterman-van Noorden Hans en Anja John en Ilona Gregory, Quinten 8 juli 2008 Meidam 13 4416 AJ Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door Ds. B. de Jong, wordt zaterdag 12 juli om 10.00 uur gehouden in de Johannes- kerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw, Hans- weertsestraatweg 1 gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar Dr. Risseeuw en de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het plotseling overlijden van Chloé de Putter zus van onze leerlinge Simone Wij wensen Jack, Jane, Simone en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Hier zijn geen woorden voor. Namens team, medezeggenschapsraad, ouderraad en schoolcommissie van r.-k. b.s. De Werf Philippine Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf Liefde was de reden. Lieve pa, we missen je nu al. Peter en Karin Moos Nooit meer samen naar de speeltuin Nooit meer samen naar Port Zéelande Nooit meer samen vliegeren op Baarland Nooit meer samen Maar voor altijd in ons hart. Dag lieve opa ploma, we gaan je heel erg missen Mariska en Antoinette Bezige handen nu ge\>ouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoon moeder en oma Marie Louise de Wilde echtgenote van George Marie Johannes Termont IJzendijke, 4 december 1921 Oostburg, 8 juli 2008 Oostburg: G.M.J. Termont Hoofdplaat: Lea de Vilder-Termont Gustaaf de Vilder Breskens: Annie de Vilder-Termont Ad de Vilder Kenny Marty en Lienke Familie de Wilde Familie Termont 8 juli 2008 Burg. I. van Houtestraat 13 4501 CD Oostburg Een speciaal woord van dank aan Dr. P. de Bruijckere en de medewerksters van de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag 12 juli om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Graag alleen schriftelijk condoleren. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij mee het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maatje van Noorden-Hoogesteger Krabbendijke: C. Houtekamer-Hoogesteger Krabbendijke: A. Hoogesteger-Steutel Krabbendijke: T.P. de Vos-Hoogesteger Kruiningen: J. Hoogestger-de Kok Krabbendijke: M. Hoogesteger T. Hoogesteger-Pippel Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Maatje van Noorden - Hoogesteger echtgenote van Jacobus van Noorden Kruiningen: H. van Noorden t N. van Noorden - Mol Kruiningen: J.M. Willeboer - van Noorden P. Willeboer t Tasmanië: Joh. van Noorden Kruiningen: M. van Noorden M. van Noorden - Slabbekoorn Kruiningen: J. Dijl - van Noorden C. Dijl t Kruiningen: A. van Noorden R.W. van Noorden - Goeree Neven en nichten Lieve Chloé Ook al zouden we het volgend seizoen niet meer doorgaan met het volleybalteam, het besef dat we jouw harde opslagen nooit meer mogen aanzien doet ons verschrikkelijk veel pijn. Rust zacht lief volleybalsterretje. Hanneke, Nelleke, Evelien, Kim, Vicky, Denise, Joshua, Sophie, Anne, Madeion, Evelyne, Anke en Niels 'Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Wij vernamen het droevige bericht van het overlijden van Chloé de Putter zus van onze klasgenote Simone Wij wensen Simone, Jack, Jane en verdere familie veel sterk te toe. Namens alle klasgenoten uit groep 6, Zoë, Daisy, Thomas, Amber, Jill, Romy, Chris, Luca en alle andere leerlingen van r.-k. b.s. De Werf Philippine Een leven nog zo klein en pril, een leven nog zonder eigen wil. Nog veilig geborgen in moeders schoot, vond jij in rust een stille dood. Negen maanden had je bijna volbracht, maar we hebben tevergeefs gewacht. Je was zo mooi, zo zacht, zo fijn, heel even mochten we bij je zijn. Hoe we van je houden zul je nooit weten, we zullen je nooit vergeten. Aaron Tange Je bent geboren in stilte op zaterdag 5 juli 2008 om 20.10 in hetOosterscheldeziekenhuiste Goes. Ardjan Tange en Anita Wisse Oranjeboomstraat 6 4424 AG Wemeldinge De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden op woensdag 9 juli 2008 te Middelburg. Je was zo welkom; We hadden je zo verwacht maar, hoe onrechtvaardig, 't ging anders dan gedacht. We blijven nu achter, verdrietig en verward, maar met jou herinnering in ons hart! Vaarwel lieve Aaron Opa Johan en Oma Annie Oom Rémon en Tante Tina Oma Wisse Oom Adrie en Tante Justyna Nichtje Lena Hij heeft zijn strijd gestreden. De wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden. Weet niemandhij alleen. Dag lieve Aaron Oma Mina en Oom Richard Stilte om jullie heen maar bedenk, jullie staan niet alleen. Dag lieve Aaron Norbert en Anja Tobias en Shelly Raoul en Els Ruben Ongewild en onverwacht. Niemand had dit gedacht. Veel sterkte toegewenst. Je collega's Hotel Smits Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Vredig, tot het eind toe strijdbaar en opgewekt, is weg gegleden naar het Licht, onze lieve vader, broer, zwager en oom Hubertus Marinus van Zweden Geboren te Krabbendijke Overleden te Zierikzee 11 april 1947 8 juli 2008 Wij zijn de verzorgenden van Verpleeghuis Cornelia afd. 'Vliedberg' dankbaar voor de liefdevolle zorg aan onze vader besteed. Elisabeth van Zweden Wim de Bas Linda van Zweden Arno Maas Broers en zussen Neven en nichten Verpleeghuis 'Cornelia', afd. 'Vliedberg' E. Sandströmweg 2, Zierikzee Correspondentie-adres: Meeuwenstraat 18 4711KD St. Willebrord De crematie zal plaatshebben zaterdag 12 juli om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het cre matorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid de familie te condoleren. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartlnformaüe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32