PZC Donderdag 10 juli 2008 j 19 Constructiebankwerker/Lasser Nard Bal, Goes; Ferdinand Boogaard, Vlis singen; Ricardo Dijkstra, Vlissingen; Kevin Francke, Oost-Souburg; Robin Helder, Dirksland; Paul Jobse, Middelburg; Ricky Koorevaar, Vlissingen; Maurice van Paas- schen, Krabbendijke; Lean Vis, Noordwel- le; Jan-Joost de Visser, 's-Gravenpolder; Eerste Monteur Industrieel Onderhoud Kashmir Nonnekes, Grijpskerke; Stephan Peene, Arnemuiden; Benny de Voogd, Oostkapelle; Monteur Landbouwmechanisatietech- niek Jeroen van den Dries, 's-Heerenhoek; Den nis Govaert, Westdorpe; Guillaume Moort- gat, Schoondijke; Lennart den Otter, Nieu- werkerk; Monteur Montage/Onderhoud Edwin Peene, Arnemuiden; Plaat- en Constructiewerker Hans van den Ende, Borssele; Technicus Middenkader WEI (Werktuig kundige constructies en machines) Daniël Aarnoutse, 's-Gravenpolder; Peter van Beveren, Krabbendijke; Job Geuze, Middelburg; Ricardo van Hoewijk, Borsse le; Stephan Weststrate, Krabbendijke; Werktuigbouwkunde Gerben Bakker, Veere; Jacco Beeke, Hoede- kenskerke; Dennis Dekker, Westkapelle; Dennis Durinck, Axel; Rolf Ernens, Vlissin gen; Koen de Goffau, 's-Gravenpolder; Martijn Janse, Ritthem; Bob Kramer, Hein- kenszand; Anthonie van Liere, Baarland; Sjoerd Oostdijk, Kruiningen; Ruben Parlev- liet, Vlissingen; Jeroen Piek, Vlissingen; Jackie de Ridder, Vlissingen; Kristian van de Sande, Vlissingen; Daniël Scheele, 's-Gravenpolder; Reinier Schot, Zierikzee; Marijn Steenbakker, Goes; Paul Westerbe- ke, Meliskerke; Onderwijs Techniek, afdeling Motor voertuigentechniek Autotechnicus Raoul Talamini, Arnemuiden; Corné Wal- hout, 's-Gravenpolder; Bedrijfsautotechnicus Rens Groefsema, Driewegen; Mark Hout, 's-Heerenhoek; Eddy Moerdijk, Heinkens- zand; Bedrijfsvoertuigtechnicus Léon Goedegebure, Nieuwdorp; Marco Maas, Middelburg; Johnny Matthijsse, Me liskerke; Niels Poortvliet, Oost-Souburg; Je- lle van Veen, Wemeldinge; Commercieel Bedrijfsleider/Onderne mer Kleinbedrijf Erwin van Burg, Terneuzen; Bouke Derk- sen, Kapelle; Ronald van de Gruiter, Koude- kerke; Michiel Harinck, Serooskerke; Hans Koppejan, Goes; Michael Lindhout, Hein- kenszand; Raoul van Rattingen, Breskens; Edward Schroder, Vlissingen; Tim Traas, Heinkenszand; Timo Veerhoek, Ritthem; Rik van Vuuren, Zaamslag; Corniël Wagen aar, 's-Gravenpolder; Eerste Autotechnicus Dennis Bek, Hoedekenskerke; Eelco Blac- quière, Goes; Marijn den Boer, Scharendij- ke; Erwin van Burg, Terneuzen; Daaf Faas- se, Borssele; Marco Fieman, Kortgene; San- der van Gurp, 's-Heer Arendskerke; Guus-Jan Ideler, Koudekerke; Hamed Jaffa- ri, Middelburg; Hans Koppejan, Goes; Mi chael Lindhout, Heinkenszand; Tim Meeu- sen, Sluiskil; Benny Menheere, Goes; Ruud Nieuwenhuijse, Kapelle; Richard Nieuw- poort, Vlissingen; Raoul van Rattingen, Breskens; Martijn Ruissen, Goes; Niels Ver- merris, Rilland; Bart Vlaming, Middelburg; René van Willegen, Kapelle; Jacco Wonder- gem, Arnemuiden; Eerste Bedrijfsautotechnicus Stephane van der Endt, Wemeldinge; Wil- co Karelse, Ovezande; Christiaan Krijnsen, Nisse; Niels de Nooijer, Kapelle; Wilco Priester, Baarland; Jan-Willem Viergever, Zierikzee; Technisch specialist personenauto's Martijn Bouwmeester, Vlissingen; Robin Dijkhuizen, 's-Heerenhoek; Stephane van der Endt, Wemeldinge; Paul Joziasse, Mid delburg; Cees Jumelet, Ouwerkerk; Henk ten Rouwelaar, Zierikzee; Mare Tolhoek, 's-Heer Hendrikskinderen; René van Wille gen, Kapelle; Emiel de Witte, Vlissingen; Voertuigtechnicus (Personenautofechni- cus) Souliman Abali, Goes; Johnny Alewijnse, Grijpskerke; Thijs-Jan Beijer, Zierikzee; Leon Bek, Kwadendamme; Arjan Bil, Kerk- werve; Johnny de Bruine, Oosterland; Tim Francke, Koudekerke; Nick Groen, Zierik zee; Taher Hassan Khalil, Kapelle; Bart van Hekke, Zierikzee; Michael Hoebeke, Vlis singen; Maik Hofman, Zierikzee; Abdulai Kouliballie, Middelburg; Remco Krijnsen, Kapelle; Marien Meijer, Noordgouwe; Vin cent Meulenberg, Serooskerke; Roy Non nekes, Koudekerke; Marco Nooijen, Oost-Souburg; Tim van den Noort, Zierik zee; Alex Olree, Nieuwerkerk; Hüseyin Öz<;elik, Vlissingen; Bastiaan Petiet, Vrou wenpolder; Nico Quist, Middelburg; Pedro de Rijke, Oostkapelle; Johan Rokven, Goes; Corné Tavenier, Wolphaartsdijk; Or- rin Verhage, Zierikzee; Kevin de Voogd, Oostkapelle; Bastiaan Westdorp, 's-Graven polder; Ashwin Wielders, Middelburg; Nick van Zweeden, Middelburg; Cluster Techniek, afdeling Proces- Operationele Techniek Allround operator (Operator B) Tom Franken, Middelburg; Martin van der Linden, Middelburg; Jacco Lourense, Arne muiden; Jackie Marteijn, Middelburg; Mechanisch Operator A Marcel Kokje, Vlissingen; Mechanisch Operator B Hanspeter Dijkstra, Goes; Xander Net, Oost-Souburg; Operator A Christophe Cubahiro, Vlissingen; Moham mad Erfan, Kapelle; Sam Mbambo Boek- wa, Middelburg; Operator (Operator A) Joshua Becker, Arnemuiden; Procesoperator B Leon van den Hoek, Vlissingen; John José, Roosendaal; Stefan Joziasse, Middelburg; Thijs Kloet, Wolphaartsdijk; Paul Planken, Goes; Wim den Toom, 's-Gravenpolder; Zeeuwse Lasschool Vlissingen en Zierik zee Bmbe niveau 1 J.C. van Belzen, Westkapelle; H. Hoebeke, Vlissingen; I. Hajdukovic, Vlissingen Bmbe niveau 2 D. Beenakker, Hansweert; W. Kaashoek, Zierikzee; M. Paasschen, Krabbendijke. MIC/MAG niveau 1 H.R. Simons, Vlissingen; J. Rijnhout, Yerse- ke MIG/MAG niveau 2 M. J. Hofman, Middelburg; M.L. Sinke, Ka pelle; M. van Vliet, Dreischor; B. Salm, Yer- seke; M.Paaschen, Krabbendijke; J.J.Jansen, Kruiningen; J.A.J. Traas, Krabbendijke; J. Verstraete, T.W.W. Dohmen, Middelburg; J.P. de Jager, Ritthem; N. Bagdasaryan, Goes. MIG/MAG niveau 3 D. Schriek, Waarde; S.J. de Meij, Wissen- kerke; J.M.E.A. de Buck, Sas van Gent. TIG niveau 1 J. Leeuwensteijn, Middelburg TIG niveau 2 ALU C. Kap, Wissenkerke; E. Begthel, Kamper land: A. Nieuwenhuize, Yerseke. TIG niveau 2 RVS M.H. van Burg, Terneuzen: P.J. Peeters, Ou werkerk; H. Clarisse, Zoutelande; R. Scher- penisse, Vlissingen; N. Koster, Yerseke. E. Luijk, Koudekerke; P.J. Roelofs, Melisker ke; M. Boone, Serooskerke; J. Koole, Kam perland TIG niveau 3 RVS M.C. de Bat ROC Westerschelde DTP niveau 3 Micharo Decaster, Terneuzen; Jeffrey Kaij- ser, Axel; Claudia Kuipers, Terneuzen; Ho- na Romeijn, Terneuzen; Tessa Verschuren, Vogelwaarde Signmaker Joey Peters, Schinveld; Inge de Waele, Hulst; Kim van Wezel, Hoofdplaat; Rianka Haemers, Terneuzen Voortgezette timmerkracht Pieter Boënne, Graauw; Adrian Brugge, Groede; K. d'Hont, Kloosterzande; Mario Maes, Hulst; Danny van Overloop, Terneu zen Primaire timmerkracht Xander Broekhart, Oostburg; Freek Knetsch, Zuidzande; Marco de Koeijer, Oostburg; Randy de Reus, Heikant; Corné de Rijke, Hoek; Corné Verhelst, Zaamslag; Gilian Wentzler, Sint Jansteen; Michael Willems, Aardenburg Allround metselaar Kevin van der Klooster, Sint Jansteen Metselaar Martijn Jansen, Axel; Edemon van Poppel, Hoek, Boris ter Steege, Hoek Meubelmaker Jaspert Jacobse, Hengstdijk Machinale Houtbewerker Timmerindus- trie Tjerk Deenen, Axel Bouwplaatsassistent Chendel Stokkel, Terneuzen Specialist interieurafwerking Jack de Putter, Axel Restaurantieschilder Stefan Burbach, Hulst; Johan Elenbaas, Goes; Heino de Rijck, Hulst; Johan de Ruij- ter, Terneuzen,; Barre Verkerke, Goes Gezel schilder Jeroen Jansen, Terneuzen; Erjan de Jonge, Bruinisse Assistent schilderen/industriële lakver- werking Jean Weermann, Hoek Middenkaderfunctionaris Bouwkunde Adrian Brugge, Groede; Ricardo van Liere, Philippine; Jan Pieter de Ruijsscher, Bier vliet Middenkaderfunctionaris Infratechniek Jan Rijnhout, Coevorden; Jeroen Saman, Sint Jansteen Middenkaderfunctionaris Automatise- rings Energietechniek Jeroen ter Borg, Terneuzen; Matthijs Geer- ling, Sas van Gent; Abdo Hanna, Terneu zen; Fabian de Kraker, Terneuzen; Robin van Raemdonck, Hulst; Arnoud Verwulst, Biervliet; Yannick Wentzler, Sint Jansteen Middenkaderfunctionaris Automatise- rings Elektronica Rob Kornelis, Biervliet; Jan Tielemans, Hoek; Johan Timmer, Terneuzen; Stephan Verhelst, Biervliet Monteur Sterkstroominstallaties Kevin Boelens, Sas van Gent; Pascal Man- naert, Vogelwaarde; Maikel Verdonck, Hoofdplaat Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties Sonny Brouesse, Terneuzen; Tim de Braai, Terneuzen; Adrie Lensen, Zaamslag Pas cal Mannaert, Vogelwaarde; Ljuvan Otto, Axel; Andy Zegers, Sluiskil Monteur Middenspanningsinstallaties Jack Stoffijn, Hengstdijk Monteur Industriële elektronica Jaap van Keeken, IJzendijke Assistent Monteur Elektronica Compo nenten Abdellatif Daria, Axel Assistent Monteur Sterkstroominstalla ties Basim Suleyman, Terneuzen ICT niveau 2 Erik Martin, Axel; Bart Morcus, Klooster zande; Heitor Schalkwijk, Zaamslag; Stefan de Smidt, Terneuzen; Roy Stolp, Middel- burg ICT niveau 4 Cees van Alten, Axel; Jelle Bakker, Terneu zen; Michel Colpaart, Lamswaarde; Ri chard de Jong, Sluiskil; Robin Martens, Koewacht; Sam de Poorter, Hulst Voertuigentechniek niveau 1 Martijn Koopman, Terneuzen; Sebastian van den Berghen, Graauw Voertuigentechniek niveau 2 Sebastian van den Berghen, Graauw; Tom my Buys, Heikant; Pieter Ie Feber, Axel; Chiel de Feijter, Axel; Bart Jongste, Hulst; Tihomir Mrkonjic, Terneuzen; Pascal Mor tier, Axel; Davey Verlinde, Sluiskil; Tim Ver linde, Philippine; Robby Vermue, Kuitaart; Mark Bos, Sas van Gent Voertuigentechniek niveau 3 Robby Vermue, Kuitaart; Niels van Putten, Terneuzen Onderhoudsmonteur installatietechniek Natascha Bakker, Hoek Verwarmingsmonteur Luc Leeraert, Sint Jansteen Assistent Dakbedekkingsmonteur Tinus van den Adel, Philippine Dakbedekkingsmonteur Tinus van den Adel, Philippine; Harold van den Berge, Axel; Pieter van Hoove, Axel Assistent Installatiemonteur Carina Breijaert, IJzendijke; Huibert den Dikken, Nieuw Namen; Robbert Doorns, Terneuzen; Angelo Neijt, Philippine; Stefan de Paauw, Axel; Tonny de Putter, Hoek; Gudo Rijk, Vogelwaarde; Egon de Roos, Hulst; Ricardo de Waal, Sint Jansteen; Mar co Wegman, Sas van Gent Installatiemonteur met specialisatie wo ningbouw Jordy de Bruijne, Terneuzen; Huibert den Dikken, Nieuw Namen; Jelle Hemelsoet, Spui; Tom Hoogstrate, Hulst; William Mal- jaars, Zaamslag; Ruben Mannaert, Zaam slag; Muhamet Namani, Sas van Gent; Frits Rijk, Vogelwaarde; Rico de Smet, Hulst; Jürgen de Wispelaere, Aardenburg Installatiemonteur met specialisatie uti liteit Luc Leeraert, Sint Jansteen Installatiemonteur met specialisatie dak bedekking Jürgen de Wispelaere, Aardenburg Middenkaderfunctionaris Werktuig bouwkunde Paul van Beelen, Terneuzen; Hans van den Brande, Sint Jansteen; Maarten van Don gen, Zaamslag; Barend van der Eijk, Sluis kil; Johan Guiljam, Zaamslag; Talitha van Hoek, Biervliet; Peter Maat, Axel; Erik van Mossevelde, Terneuzen; Titiano Staes, Graauw; Stijn Taelman, Kloosterzande Operator A Tim Mulder, Terneuzen; Michiel Tange, Ter neuzen; Rick van Unen, Hoek Middenkaderfunctionaris Procestech niek Rik Dellaert, Biervliet; Jeroen Heijens, Graauw; Thomas van Hoeve, Oostburg; Stephan Hoogstad, Breskens; Arno de Keij- zer, Clinge; Jurjen Pater, Sluis; Michel Staal, Hulst Basisoperator Ivo van Regenmortel, Koewacht; Frans de Windt, Sas van Gent; Rony Heynze, Kloos terzande Procesoperator A Stefan Pijpelink, Philippine; Hans Dunnes, Sas van Gent; Dammy Krieckaart, Klooster zande; Marco Bijman, Axel; Patrick van den Boogaart, Hulst; Silvio van Osta, Mid delburg; Brian Riekwel, Sluiskil Procesoperator B Adri van Hoorn, Sluiskil; Jos Dobbelaar, Heikant; Remko Vermeulen, Sluiskil; Mario Moes, Terneuzen; Freddy Mangnus, Hei kant; Ronny de Langen, Hengstdijk; Michel de Waal, Westdorpe; Mike Nelis, Vogel waarde; Michel Nieuwenhuize, Goes; Peter Lieftink, Philippine; Robert Standae- rt, Terneuzen; Alzan Lekaj, Terneuzen; Ro nald de lange, Middelburg; Peter Vermast, Terneuzen; Benny van den Brande, Sint Jan steen; Peter Desein, Terneuzen; Werter de Haay, Eindhoven; Sven de Rijck, Clinge; Eschwin van der Stelt (Neve), Sas van Gent; Harid Mansuri, Axel; Theo van Hulle, Sluiskil; Gamal Nouali, Westdorpe; Jeffrey Timmerman, Zuiddorpe; Robert Martens, Terneuzen; Thijs Martens, Westdorpe; Peter Rottier, Kalken; Davey Eijsackers, Lamswaarde; Tim Witte, Axel; Wilfried de Ruijsscher, Oostburg; Jan Montenarie, Heinkenszand; Jurgen de Vries, Sas van Gent; Jimmy de Smet, Groede; Johan King- ma, Hoek; Mike Wollrabe, Terneuzen; Wil liam Wolders, Wetteren, Erwin Buijze, Sluiskil Procesoperator C: Ko Reijerse, Terneuzen; Peter Vercruisse, Sluiskil; Barry Bonsel, Hulst; Kees van Rijn, Zuiddorpe; Hans Dieleman, Vogelwaarde; Erwin Scheele, Sluiskil; Hakim Naasi, Ant werpen Mechanisch Operator A: Chris Kroon, Koewacht; Robin Geense, Axel Mechanisch Operator B: Martin den Deurwaarder, Hoek Assistent constructiewerker/lasser Amanda Grundelingh,Axel; Reinder Knoops, Hulst;Erik Molenkamp, Terneu zen; Richard Vierhout, Axel Constructiebankwerker/lasser Pim Debacker, Koewacht; Sebastiaan den Dikken, Graauw; Aroyo van Esch, Terneu zen; Bram Geulleaume, Terhole; Tim van Goeije, Schoondijke; Niels Heijens, Axel; Boudewijn Jacobse, Hengstdijk; Devin van Langevelde, Hoek; Niels van Leuven, Vogel- waarde;Daan Remijn Zaamslag, Rico Rie- mens.Axel; Jeroen Roels, Sas van Gent; Laura Tecla Terneuzen; Michel de Vlie ger, Breskens; Sjoerd Voogdt, Groede; René van der Weele, Goes; Quentin Wong Chung,Terneuzen Machinaal Verspaner Marc van Burg, Terneuzen; Alexander Tour- nois, Schoondijke; Steven Wolfert,Bres kens Monteur montage/onderhoud Jasper Fassaert, Clinge; Romano de Kesel, Graauw; Tom Luteijn, Biervliet; Martijn Musters, Philippine; Nico van der Vet, Ter neuzen Pijpenbewerker Chiel van Boven, Clinge; Mare de Frel, Kloosterzande; Mike de Roos.St.Jansteen Constructie- en Apparatenbouwer Marcel Compiet, Zaamslag Kenneth den Engelsman, Axel Kevin Lybaert .IJzendij ke; Dennes Maes, Hulst; Maickel de Vriend, Aardenburg. Hogeschool Zeeland Management, Economie en Recht Maaike Bek, Hoedekenskerke, Niels van der Bel, Vlissingen, Marjolein Belfroid, Ter neuzen, llja Berendsen, Aardenburg, Mar tijn van den Berg, Terneuzen, Nicky Boone, Middelburg, Peter Driesprong, Wolphaartsdijk, Vivian Folmer, Wemeldin ge, Robert van Halderen, Vrouwenpolder, Samantha Hoogstrate, Lewedorp; Daniëlle de Kok, Kerkwerve; Bas Koning, Vlissin gen; Sanne Ludolphij, Vlissingen; Brigitte Maltha, Terneuzen; Gertjan Meijer, Terneu zen; Jens de Neve, Schoondijke; Thijs van Opdurp, Breskens; Michiel Pfauth, Middel burg; Sonja Smet, Heikant; Carmen Sn- ouwaert, Breskens; Jayantie Soerdjbali- singh, Middelburg; Tessa Swint, Middel burg Natasja de Zeeuw, Terneuzen; Bedrijfseconomie Annelies Aarnoutse, 's-Gravenpolder; Jef frey Alewijnse, Oost-Souburg; Danny Bis schop, Kloosterzande; Leo Buysse, IJzendij ke; Arjan den Dekker, 's-Gravenpolder; Dennis Eijke, Goes; Matthijs Geldof, Grijps kerke; Thomas Groenewoud, Middelburg; Arjan Hamelink, Zaamslag; Michel Janssen, Kruiningen; Patricia de Jonge, Kloetinge; John Kloet, Heinkenszand; Niels van Leeu wen, Heinkenszand Joey Leijnse, Vlissingen; Mark Maranus, Aagtekerke; Ingrid van Meir, Ossendrecht; Nadine de Nood, Waterlandkerkje; Bas Paauwe, Middelburg; Jeanine Pladdet, Bier vliet; Marian Rijk, Heinkenszand; Daniël Sa- ya, Middelburg; Annemieke Schrijver, 's-Heer Arendskerke; Patrick Siereveld, Ar nemuiden; Jordi de Troije, Arnemuiden; Ta litha Valkier, Vlissingen; Sander van de Vel de, Vlissingen; Dim de Waal, Hulst; Wesley van Waarde, Arnemuiden; Wijnand van Waes, Westdorpe; Jacqueline van Wezel, Krabbendijke; Sandra Zwemer, Zaamslag; Commerciële Economie Bastiaan Anné,Hulst; Marin van den Berge, Veere; Linda Boeije, Zaamslag; Joey Bur- graeve, Westdorpe; Kader Ersahin, Terneu zen; Martine Geertse, Zaamslag; Joeri Gil- jam, Sint Annaland; Robert Goedegebure, Nieuwdorp; Ramona Izeboud, Heinkens zand; Ellen Lampaert, Oostburg; Stefan van de Lavoir, Terneuzen; David Meer- waldt, Halsteren; Gertjan Meijer, Zoutelan de; Roy de Reu, Oostburg; Manon Saman, Axel; Eva Verbart, Goes; Roy Verkerk, Vlis singen; Gerard Vogel, Bruinisse International Business and Languages Anouk Achterhuis, Ritthem; Sharon van Pa- melen, Breskens; Stefan de Witte, Koude kerke International Business and Management Studies Francois Antione, Vlissingen; Franziska Bier- bach, Vlissingen; Elise Boissinot, Vlissin gen; Jinjie Cui, Vlissingen; Aurore Drou- baix, Vlissingen; Iris Duprez, Vlissingen; Alethia Flores Marmolejo, Vlissingen; Mat- thieu Fournier, Vlissingen; Evert Hemelaar, Sas van Gent; Hulya Karsavuran, Vlissin gen; Frédéric Lemaitre, Vlissingen; Eugénie Nadal, Vlissingen; Rosa Perez Estrada, Vlis singen; Sergio Perez Gracia, Vlissingen; Eve- lien Plasmans, Vlissingen; Di Wang, Vlissin gen; Yuyo Wang, Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 19