Geslaagd
18 Donderdag 10 juli 2008 PZC
ROC Zeeland
Cluster Horeca, Toerisme Voeding
Afdeling Toerisme Recreatie
middenkaderfunctionaris recreatie
llene Duinhouwer, Zierikzee; Faye de Meij,
Vlissingen; Iris Nijboer, Oost-Souburg;
middenkaderfunctionaris toeristische in
formatie
Jessica Croenleer, Middelburg; Fransgall
Mual, Middelburg; Therese Repkes, Veere;
middenkaderfunctionaris reizen
Nona Boone, Yerseke; Marlous Buijsen,
Biervliet; Tim van Gijs, Zaamslag; Stepha
nie Standaert, Eede; Mirjam Tiessens, Ter-
neuzen;
middenkaderfunctionaris reizen toeris
tische informatie
Joyce Beije, Middelburg; Annemarie Boers-
ma, Vlissingen; Chemene Chin-A-Lien, Vlis
singen; Josephine Couque, Westdorpe;
Stèphanie van Damme, Goes; Evelien van
Doorn, Hoek; Deborah de Fouw, Terneu-
zen; Simone Goetheer, Wolphaartsdijk;
Tamara Hermans, Hulst; Kevin Hoondert,
Heinkenszand; Josselien van Houte, Goes;
Shu Xian Hu, Kamperland; Denise de Jon
ge, Lewedorp; Janine Knuist, Nieuwdorp;
Carlien Maljaars, OostKapelle; Debbie
Mangnus, Terneuzen; Joyce Meerdink,
Brouwershaven; Marco de Pooter, Axel;
Jessica van Stee, Middelburg; Sylvia van de
Velde, Breskens; Irene Wielemaker, Koude-
kerke; Moniek Wisse, Domnurg;
Zelfstandig Werkend Medewerker Re
creatie
Samantha de Caluwé, SLUISKIL; Tabitha
Grootveld, Oost-Souburg; Mariëlle Hees
termans, BURGH-HAAMSTEDE; Daniela
Mogonea, Middelburg; Liesbeth Rombaut,
Goes;
Zelfstandig Werkend Medewerker Rei
zen
Esmeralda Burky, Terneuzen; Natasa Duri-
cic, SAS VAN GENT; Mare Haers, Middel
burg; Reinhilde van Hoorn, Vlissingen; Jes
sica van Opdurp, Terneuzen; Isabelle van
der Paal, Oostkapelle; Caroline Thiebosch,
Middelburg; Ineke Uitterhoeve, Hoede-
kenskerke; Lotje Verdonk, IJzendijke; Ma-
rissa Vermaire, Wemeldinge;
Medewerker Recreatie
Nor Malcorps- El Jadidi, Middelburg; Da-
niëlle Polderman, Middelburg;
Medewerker Reizen Toeristische Infor
matie
1 Nicolai Aerts, Westdorpe;
Afdeling Horeca
Horeca Ondernemer Cafe/Bar en Fast
Food
j Björn Lammens, SAS VAN GENT; Joris
Thiebosch, Middelburg;
Horeca-ondernemer/-manager
Deliana de Boer, Oost-Souburg; Cees Cal-
jouw, Vlissingen; Emma Dellebeke, Goes;
Everth Fader, Middelburg; Ellen Gabriëlse,
Westkapelle; Antoinette Krikke, Middel
burg; Elveerne Mens, Middelburg; Jennie
van der Schoor, Biggekerke; Danny Vol-
werk, Kapelle; Eric Wijnacker, Vlissingen;
Zelfstandig Werkend Gastheer/-vrouw
Charlotte de Jong, KLOETINGE; Daisy
Schrijver, Wemeldinge;
Zelfstandig Werkend Kok
Freek Dekker, Middelburg; Leon Hengs-
dijk, Kortgene; Matthieu Osté, Zoutelan-
de; Niek Traas, Heinkenszand; Conno van
de Voorde, Oostburg;
Gastheer/Gastvrouw
Joyce Blom, Burgh-Haamstede; Norjen Es-
pulien, Vlissingen; Suzanne Hendrikse, Mid
delburg; Wilson Hu, Vlissingen; Roxane Ke-
sler, Colijnsplaat; Isabella Koole, Middel
burg; Nately Mambre, Vlissingen; Julius
Timmerman, Vlissingen; Stephan Vrijen-
hoek, Groede; Sarah Wiersma, Vlissingen;
Saiveka Ys, Vlissingen;
Kok
Adam Assaad, Vlissingen; Jaco Bakker,
Geersdijk; Miranda Bakker, Heinkenszand;
Matthijs Corbijn, Biggekerke; Sander De
hulsters, Sint Jansteen; Ruben Faasse, Kam
perland; Frank Goudt, Vlissingen; Dimitri
Hoogendijk, Heinkenszand; Judith van
Iwaarden, Wolphaartsdijk; Crum van der
Linden, Vlissingen; Astrid Minnegal, Mid
delburg; Wibo de Molennaar, Nieuwer-
kerk; Jennifer Nederveen, Kerkwerve; Jur-
gen Schuit, Wolphaartsdijk; Sharon Sijs,
Middelburg; Jeroen Sturms, Sint Jansteen;
Jack van de Velde, Domburg; Leon Vermai
re, Kapelle; Dinja de Wijze, Vlissingen;
Bartender
Vicky van den Hoven, Koudekerke;
Afdeling Brood Banket
Allround Banketbakker
Danny de Blaeij, Goes;
Allround Brood- en Banketbakker
Marieke van de Graaf, 's Gravenpolder;
Niek van Meurs, Axel; Bart Remeeus, We
meldinge; Marijn Veen, Heinkenszand;
Jaimy van de Velde, Breskens; Stefan van
de Velde, Terneuzen;
Allround Broodbakker
Wim Koppejan, Meliskerke;
Brood- en Banketbakker
René Bookelaar, Kloetinge; Niels van den
Bosch, Yerseke; Brayan Jandroep, Terneu
zen; Benny Schoolmeester, Terneuzen; Car
lo Sinke, Waarde;
Assistent Bakker
Tanny Dieleman, Nisse; Martijn Izeboud,
Vlissingen; Jacco de Kok, 's Gravenpolder;
Marco Nieuwenhuijse, Borssele; Kevin
Schrier, Vlissingen; Deborah van der Wie
len, Nieuwerkerk;
Cluster ICT en Elektro, afdeling Elektro
techniek
Eerste Monteur Elektrische Bedrijfsin-
stallaties
Ingmar van Doeselaar, Koudekerke; Leroy
de Vos, Heinkenszand; Wilbert Westerbe-
ke, Oost-Souburg; Ralf van Wijk, Vlissin
gen;
Eerste Monteur Sterkstroominstallaties
Joey Arnoijs, Middelburg; Michael Baars,
Goes; Eric Bouwense, Middelburg; David
van den Ende, Middelburg; Niels Felius,
Zierikzee; Robin Helbers, Ritthem; May-
ckel Hoppenbrouwers, Rilland; Christian
Kiala, Middelburg; Marco Lievense, West
kapelle; Jordy Maas, Vlissingen; Ron de
Nooijer, Westkapelle; Yhory Peria Aristiza-
bal, Vlissingen; Lennart van der Schelde,
Scharendijke; Jacco Wattel, Vlissingen; Ru
ben Westerbeke, Oost-Souburg;
Elektrotechnische Installaties
Stephan Hokke, Middelburg; Werner Idzer-
da, Vlissingen; Martijn Koole, Middelburg;
Stanley Louws, Middelburg; Marcel Reij,
Middelburg; Marcel Roose, Middelburg;
Benny Strahl, Domburg; Jeffrey Tange, Mid
delburg; Tristan van Vlijmen, Vlissingen;
Middenkaderfunctionaris Automatise-
rings Energietechniek
Alex Antheunisse, Vlissingen; Tsé Cheung,
Vlissingen; Gerco van den Ende, Borssele;
Martijn Geelhoed, Colijnsplaat; Laurens
Knoop, Kruiningen; Mark Steketee, Hein
kenszand;
Middenkaderfunctionaris Computer In
terfacetechniek
Nathaniël Akkermans, Heinkenszand; Mark
Geljon, Middelburg; Eric Pinxteren, Goes;
Jeroen Redegeld, Vlissingen; Joeri van Set-
ers, Vlissingen;
Monteur Communicatie Installaties
Dominic Koole, Ovezande;
Monteur Consumentenelektronica
Jermaine Westerweele, Goes;
Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties
Pim Brouwer, Vlissingen; Roy Peeters, Kwa-
dendamme; Patrick Scheepers, Middel-
burg;
Monteur Industriële Elektronica
Bart Haverkamp, Vlissingen;
Monteur Sterkstroominstallaties
Rien de Bruine, Zierikzee; Sander Bührs,
Oost-Souburg; Richard van Burg, Oostdijk;
Adriano Chivinda, Middelburg; Willem Cor
bijn, Aagtekerke; Hafiziou Diallo, Vlissin
gen; Jan Willem van Galen, Nieuwerkerk;
Jonathan Geldof, Vlissingen; Kevin de Ja
ger, Goes; Ferdinand Janse, Ritthem; Joeri
de Kort, Middelburg; Jan Looij, Ooster-
land; Dennis Maas, Kloetinge; Robbert
Massop, Nieuwerkerk; Barry Ooms, Brui-
nisse; Ruud Riemens, Westkapelle; John
Roosberg, Vlissingen; Wilfred Stouten,
Oosterland; Scott Walmsley, Middelburg;
Technicus Sterkstroominstallaties)
Patrick Boogaard, Vlissingen; Michel Peute,
Middelburg; Michael Reijnhoud, Goes;
Edwin Sperling, Ouddorp ZH; Jeroen Ver-
meijden, Zierikzee; Jacco Wattel, Vlissin
gen;
Cluster ICT en Elektro,
afdeling ICT-academie
ICT-beheerder
Tristan Bleijie, 's-Heer Arendskerke; Christi
an Dekker, Oostkapelle; Jesse Dijkhuizen,
Goes; Tolga Dolgun, Rilland; Stefan van
den Eeden, Oost-Souburg; Arthur Haan,
Vlissingen; Lodewijk van Heugten, Middel
burg; Rick Koek, Burgh Haamstede; Rudy
Koens, 's-Heerenhoek; Johan Kromhout,
Biggekerke; Chris-Marvin Luwema,
Oost-Souburg; Egbert Minnaar, Goes;
Wouter van Pelt, Oost-Souburg; Pim Pol
derman, Burgh Haamstede; Johnnij Raas,
Heinkenszand; Swen Roelofs, Borssele;
Aron Smoor, Breskens; Gerrolt Steketee,
Yerseke; Remy Stolk, Goes; Ruben Thijs-
sen, Middelburg; Maurice Vanden Eeck-
houdt, Biggekerke; Remco Veenboer, Nieu
werkerk; Dennis Walhout, 's-Gravenpol-
der; Wesley Weeland, Vlissingen; John van
Wijhe, Krabbendijke; Mark van Wijngaar
den, Middelburg; Dennis de Wolf, Vlissin
gen;
IT Mediaproductie
Robert Beekman, Kwadendamme; Joeri
Beerens, Vlissingen; Menno van den Berg,
Goes; Kris Coady, Vlissingen; Kevin van
Deursen, Vlissingen; Wouter van Driel,
Goes; Elroy de Geeter, Aardenburg; Rick
Heere, Middelburg; Eric van Houten, Zie
rikzee; Jarah de Jong, Koudekerke; Mirna
Openneer, Middelburg; Amarelys Ridders-
tap, Vlissingen; Bas Rijborz, Middelburg;
Kevin Savonije, Goes; Tristan Schoonen,
Middelburg; Casper van Someren,
Oost-Souburg; lain Stubbs, Domburg; Pa
trick Venendaal, Driewegen; Vincent Vin-
koert, Middelburg;
Medewerker beheer ICT
Stephen Annicaert, Oostburg; Thijs van
Bokhoven, Wolphaartsdijk; Fabian de
Gardeijn, Zierikzee; Jacco Goud, Kruinin
gen; Jeroen Heijdens, Vlissingen; Chantal
Hijdra, Heinkenszand; Ziko Jagurdzija, Vlis
singen; Abco Janse, Middelburg; Michael
Kwist, Middelburg; Mark van der Linden,
Yerseke; Joeri Sumampouw, Middelburg;
Ronald Verduit, Hoogerheide; Sander de
Vliegere, Kapellebrug; Lesley van der Wou-
de, Yerseke;
Medewerker ICT
Alexander Bolier, Middelburg; Omar Bruk,
Wemeldinge; Erik Dekker, Aagteker-
ke;Audrey Gijs, Breskens; Zlati Katanski,
Vlissingen; Alexander Langedijk, Nieuw
en Sint Joosland; Arash Mardani, Middel
burg; Ferry Mestrovic, Vlissingen; Hameed
Sherzad, Middelburg; Jacky Timmermans,
Nieuwvliet; Robert Visch, Yerseke; Simon
de Wolf, Oost-Souburg; Werner van Wou
denberg, Oosterland;
Netwerkbeheerder
Jeroen Boone, Yerseke; Leendert Schipper,
Goes;
Cluster Maritiem, afdeling Logistiek
Manager Haven Vervoer en Logistiek
Chantal van Beekhuizen, Westkapelle; Ralf
Betlem, Middelburg; Lars Brunia, Vlissin
gen; Angélique Caron, Vlissingen; Dennis
van den Dries, 's-Heerenhoek; Pieter de
Keuning, Veere; Roy van Leeuwen, Hein
kenszand; Marijn de Munck, Yerseke; Ron
Polderman, Kapelle; Leon Rodermond, Vlis
singen; Leonie den Toonder, Goes; Wou
ter Vos, Zoutelande; Tom Wisse, Kamper
land;
Maritiem, afdeling Scheepvaart
Koopvaardij officier kleine schepen
(Scheepswerktuigkundige kleine sche
pen)
Gijs Fieret, Oostburg;
Maritiem Officier (Zeevaart)
Kaj Crucq, Vlissingen; Adriaan van den Dor
pel, Yerseke; Leon Kasse, Middelburg;
Joost de Ridder, Vlissingen; Reijer Vlaming,
Yerseke;
Schipper/Machinist Beperkt Werkge
bied
Erwin de Meulmeester, Arnemuiden; Lein
de Nooijer, Vlissingen; John van de Velde,
Vlissingen;
Stuurman/Werktuigkundige Kleine
Schepen (Zeevaart)
Robin De Muynck, Breskens; Luuc Heij-
boer, Tholen; Leonard Jansen, Kruiningen;
Peter van Maldegem, Oostkapelle; Seth
Martijn, Vlissingen; Leendert de Mik, Krab
bendijke; Imke Moelker, Oostkapelle;
Kees Moerdijk, Waarde; Alexander Schu
ring, Middelharnis; Henry Wondergem, Ar
nemuiden;
Stuurman/Werktuigkundige Zeevis
vaart SW5
Menno de Ridder, Arnemuiden;
Stuurman/Werktuigkundige Zeevis
vaart SW6
Arjan van Belzen, Arnemuiden; Erwin de
Meulmeester, Arnemuiden; Lein de
Nooijer, Vlissingen;
Onderwijscluster Techniek
afdeling Bouwkunde opleidingen
Assistent Uitvoerder Burger- en Utili
teitsbouw
Pieter-Willem Capelle, Oosterland; David
Dingemanse, Biggekerke; Gert Jan Vlaan
der, Terneuzen;
Metselaar
Mare Boogaard, Kapelle; Ramon van Hijfte,
Yerseke; Stefan Pouw, Middelburg; Rens
Verschuure, Krabbendijke; Willem Zan-
dee, Kloetinge; Ko Zuidweg, Krabbendij
ke;
Middenkaderopleiding Bouwkunde
Pim van Baaien, 's-Heer Arendskerke; Tim
Bliesener, Middelburg; Michel Buijs,
Oost-Souburg; Floris Elenbaas, Ovezande;
Raymond Elfrink, Zierikzee; Martin Gijs-
sen, Krabbendijke; Elmer van Gurp, Nieuw
dorp; Marijn Huibregtsen, Westkapelle; Ke
vin Klaassen, Middelburg; Rinco de Kraker,
Vlissingen; Jan Willem Maljaars, Aagteker
ke; Johan Meijer, Ouddorp; Daniel Paarde-
kooper, Oostkapelle; Henri Poppe, Middel
burg; Marco Remijn, Kwadendamme; Bian-
ca Schroder, Vlissingen; Tamara Seleski,
Middelburg; Jeroen Sheilds, Heinkenszand;
Jeroen Verdonk, Heinkenszand; Jasper
Wilderom, Serooskerke;
Primaire Timmerkracht
Jacco Baaij, Yerseke; Arjan Biersteker, Yer
seke; Peter Boone, Yerseke; Sander Boone,
Yerseke; Bauke van Dorst, Middelburg; Jim
my Faasse, Borssele; Jeroen Goedhart,
Ovezande; Martinus van de Graaf, 's-Gra-
venpolder; Marvin de Groot, Middelburg;
Erik Hannewijk, Heinkenszand; Ramon Han-
newijk, Heinkenszand; Michel van Helden,
Kapelle; Robin Helder, Brouwershaven; Mi
ke Hutjens, Goes; Jeroen van der Jagt, Yer
seke; Geerd de Jong, Arnemuiden; Koen
Kempe, Koudekerke; Erwin Kerkhove, Zou
telande; Nick de Kraker, Arnemuiden;
Errin de Kuiper, Gapinge; Joan de Landme
ter, Aagtekerke; Dylan van Leerdam, Arne
muiden; Wimco Marijs, Hoedekenskerke;
Joost Minnaard, 's-Gravenpolder; Wesley
Openneer, Middelburg; David Prinsen,
Middelburg; Jan Reinhoud, Kloetinge;
Remy van Sluijs, Meliskerke; Maarten
Stroo, Zoutelande; Fabian Traas, 's-Graven
polder; Jasper de Troije, Kapelle; Raymond
Vader, Vlissingen; George ten Veen, Oos
terland; Rémon Verhage, Westkapelle;
Maurice Verheugt, Krabbendijke; Koen de
Visser, Aagtekerke; Andre van Vliet,
Dreischor; Martijn Wagemaker, Zonnemai-
re; Toby Wattel, Veere; Maarten Wisse,
Aagtekerke; Gerard de Witte, 's-Graven-
polder;
Restauratietimmerkracht
Ashot Akhmedov, Goes; Michel Dellebe
ke, Vlissingen; Jan Kees van den Hoek,
Kerkwerve; Wouter Net, Middelburg;
Voortgezette Timmerkracht
Marvin van Belzen, Vlissingen; Martin Brou
wer, Ritthem; Pieter Dekker, Oostkapelle;
Constatijn Francke, Goes; Dennis van
Grunsven, Brouwershaven; Adriaan Jonker,
Zierikzee; Adriaan Kriekaard, Goes; Her
man Marijs, Arnemuiden; Joan Minnaard,
's-Gravenpolder; Wouter Net, Middelburg;
Gilbert Poortvliet, Arnemuiden; Michiel
Poppe, Meliskerke; André Ringelberg, Zie
rikzee; Niels van Scheppingen, Goes; Step
han van de Schraaf, Goes; Wouter van de
Schraaf, Kapelle; Jan Willem Schülier,
Wolphaartsdijk; Patrick Slabbekoorn, Yer
seke; Gerard van der Steege, Sirjansland;
Gilbert Tolhoek, Vlissingen; Harry de Vis
ser, Goes; Theo Walhout, Goes; Frank
Wondergem, Arnemuiden;
afdeling Infratechniek opleidingen
Aankomend Rioleringswerker/ wegen-
werker
Ivo Baart, Hulst; Kees Hoogstrate, Yerseke;
Aankomend Straatmaker
Johnny Bliek, Krabbendijke; Patrick Bosch,
Middelburg; Marco Klippel, Stavenisse;
Bas Le Due, Middelburg; Ramon Lopez
Slokkers, Sint Maartensdijk; Kevin Mat
thijs, Middelburg;
Middenkaderfunctionaris Infratechniek
Arjan Elenbaas, Poortvliet; Johnny Huij-
bregtse, Veere; Diederik Jansen, Middel
burg; Christian Kik, Kruiningen; Arjan Lou-
werse, Oostkapelle; Rik Markusse, Zierik
zee; Jeroen van Meer, Steenbergen; Ro
land de Reus, Goes; Joop van de Velde,
Kerkwerve; Frans Wondergem, Yerseke; Ja-
co van der Zwan, Kruiningen;
Rioleringswerker/wegenwerker
Diederik Verwijs, Nieuwerkerk; Julian de
Wilde, Oostdijk;
Straatmaker
Michiel den Engelsman, Wemeldinge; Ron
nie den Engelsman, Goes; Stefanie Lam- -
per, Middelburg; Floor Marijs, 's-Graven
polder; Kees de Rooij, Yerseke;
afdeling Installatietechniek
Assistent Dakbedekkingsmonteur
Ruben Joziasse, Arnemuiden; Matthias Ma
rijs, Arnemuiden;
Assistent Installatiemonteur
Theodoor van Koeveringe, Goes; Arjen Rie
mens, Meliskerke; Jurgen de Weert, Melis
kerke; Cornelis Wijkhuijs, Meliskerke;
René Wisse, Goes;
Assistent Installatiemonteur
Yusuf Kumas, Middelburg; Erik de Landme
ter, Veere; Jos Marijs, Arnemuiden; Pieter
Marinissen, Westkapelle; Arjen Riemens,
Meliskerke; Rory Ritsman, Middelburg;
Pim Rottier, Vlissingen; Maikel Smit, Oost
kapelle; Gertjan Terlouw, Middelburg; Cor
nelis Wijkhuijs, Meliskerke;
Assistent Verwarmingsmonteur
Joost van den Biggelaar, Kloetinge; Ralph
van Veen, Vlissingen;
Dakbedekkingsmonteur
Leon Leendertse, Biggekerke;
Installatiemonteur Specialisatie Utiliteit
Niels Banham, Herkingen; Peter Matthijs-
se, Krabbendijke;
Installatiemonteur Specialisatie Woning
bouw
Maurice Baert, Goes; Lennart Boogaard,
Oostkapelle; Hans Faasse, Aagtekerke; Rini
Hart, Scharendijke; Sander Joosse, Middel
burg; Tim Labrujère, Middelburg; Adriaan
Overtveld, Aagtekerke; Cornelis Poort
vliet, Kruiningen; Robbert Schot, Zierik
zee; Adjai Sheonath, Vlissingen; Adriaan
Veerhoek, Nisse; Aart Witte, Meliskerke;
Servicemonteur Installatietechniek
Kees van der Heijden, Oosterland; Bart
Schout, Middelburg; Patrick Snoijs, Vlissin
gen; Robert van Tricht, Goes; Patrick de
Weerdt, Middelburg;
Servicemonteur Verwarmingstechniek
Richard Kers, Middelburg;
Verwarmingsmonteur
Remco Bakx, Wilhelminadorp; Eric Geijs,
Goes;
afdeling Laboratoriumtechniek
Biomedisch analist (Klinische chemie)
Daphne Huigh, Oostburg; Gracielle Lefe-
ber, Vlissingen;
Biomedisch analist (Microbiologie)
Ellen Bonte, Koewacht; Angela De hul
sters, Westdorpe;
Chemisch-fysisch analist (Chemisch ana
list)
Ramón van Belzen, Oost-Souburg; Jurian
Brasser, Westkapelle; Patrick van Dorst, Le
pelstraat; Myrna van Eek, Vlissingen; Dan
ny Kim, Roosendaal; Willemijn Kruit, Hal
steren; Paul Laarhoven, Terneuzen; Mare
Lambregts, Bergen op Zoom; Martijn Pou-
welse, Middelburg; Niek de Ridder, Zuid-
dorpe; Marcel Tillema, Zierikzee; Peter
Weezepoel, Vlissingen; Manroo York, Mid
delburg;
Laborant (Allround laborant)
Liuba Atasi, Vlissingen; Lars Berrevoets,
Zonnemaire; Stefan Vleugel, Wemeldinge;
Onderwijscluster Techniek, afdeling
Metaal/werktuigbouwkunde
Assistent Constructiewerker/Lasser
Wesley Rotte, 's-Gravenpolder;
Constructie- en Apparatenbouwer
Korné Beeke, Hoedekenskerke; Jacco van
Burg, Yerseke; Tim de Coninck, Breskens;
Joël Klap, Vlissingen; Riccardo Meeuwse,
Baarland; Niels van Quekelberghe, Bres
kens; Danny Roelofs, Middelburg;