De Ui tvaart Informatie Hulplijn be Het gemis zal altijd blijven. De lege plek, dat doet pijn. In gedachten en in ons hart, zal jij altijd bij ons zijn. Na een zorgzaam leven is rustig ingeslapen, onze lieve mama, oma en "ouwe oma" Anthonina Wilhelmina Verhelst weduwe van Jan Oppeneer Hoek 12 september 1909 Axel 16 juli 2008 Truus (in herinnering) Tanya en Henk (in herinnering) Nicole en Martin Stijn, Maartje, Joep Boudien, kinderen en kleinkinderen Jeanine en Edgar Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van "deVurssche"afdeling Watervliet, voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Churchilllaan 846 4532 JD Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Rijk aan het leven, niet aan bezittingen Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede jaren, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Nicolaas Cornelis de Pree - Nico - Schore, 14 september 1906 tVlissingen, 6 juli 2008 Terneuzen: Ine Klandermans-de Pree Joop Klandermans t Winterswijk: Rinus de Pree Nella de Pree-de Jonge Renkum: Gerda van Roest-de Pree Henk van Roest t Vlissingen: Gerard de Pree Vlissingen: Ria de Pree klein- en achterkleinkinderen Vredehoflaan 114 4382 CH Vlissingen Papa is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op vrijdag 11 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum Ter Reede voor de goede zorg en begeleiding. Eindelijk is de rust gekomen waar hij zo naar verlangde. Overleden is Pa de Pree Ons medeleven ga at uit naar de familie. Bert en Diane Mijn Pinksterbloem, wat was je mooi. Vele jaren geleden in jouw lentetooi. Ik ga je nog meer missen, nu jij mij bent ontnomen en zullen de eenzame dagen komen. Steeds zal ik aan je denken en in mijn gebeden herdenken. Na meer dan 55 jaar samen zal ik alleen verdergaan tot we hierboven weer samen zullen staan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, eerlijkheid en liefde, is zeer plotseling van ons heen gegaan mijn geliefde vrouw, onze geliefde moeder en oma Cornelia Smits echtgenote van Remondus Edemondus Jacobus Kouijzer 23 april 1925 's-Heer Abtskerke f 6 juli 2008 Nieuwvliet Oostburg: Remondus Edemondus Jacobus Kouijzer Eindhoven: Wilfried Kouijzer Oostburg: Ronald en Jacinta Kouijzer Meivin Jordi en Jessica Familie Kouijzer Familie Smits Oostburg, 6 juli 2008 Correspondentieadres: 4501 ER, Grote Beer 8, app. 32 De Eucharistieviering, waartoe u beleefd wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 11 juli 2008 om 10.30 uur in de parochiekerk Eligius te Oostburg. Na de mis bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in de Eligius- zaal aldaar. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Corry op don derdagavond 10 juli 2008 van 19.00 uur tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Grijpskerke 29 december 1928 "Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijn en Ik zal u rust geven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man Christaan Vos Middelburg 7 juli 2008 J.A. Vos-Harpe Amelaan 46 4335 TE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 11 juli om 13.00 uur in het kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg, waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum "De Morgenster". Liever geen bezoek aan huis. Ik ben de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis", afd. "Molenwater" dankbaar voor de liefdevolle verzorging van mijn man. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve broer, zwager en oom Chris Vos Middelburg: J. Vos t E. Vos-Louwerse Middelburg: A.E. Vos T. Vos-de Lange Oost-Souburg: (.J. Tevel t J.G. Tevel-Vos Neven en nichten Veilig in Jezusarmen Met droefheid geven wij u kennis dat na een moeilijke levensavond is overleden onze lieve zwager en oom Chris Vos Gapinge: Joost en Corrie Harpe-Paauwe Gapinge: Johan en Jenny Harpe-de Kraker Neven en nichten Het verlies van ons oud-bestuurslid en gewaardeerd sport visser Peter Wielemaker heeft ons diep geraakt, Peter stond altijd voor iedereen klaar, wij zullen hem missen. Het bestuur en leden van HSV Middelburg Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Met dankbaarheid voor haar lange leven en voor de en lieve verzorging in verpleeghuis "De Stelle", afd. Korenbloem, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Vina Jacomina Ras weduwe van Andries Wolfert in de leeftijd van 91 jaar. Groede: Sien en Floor Voogdt-Wolfert Floor en Roos Sjoerd, Jessica, Martijn Adrie Denise, Eric Jane van der Meulen Groede: Tannie Wolfert (in herinnering) Oostburg, 2 juli 2008 Correspondentiead res Dijkmeesterstraat 7 4503 AR Groede De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgehad, op de begraafplaats te Groede. Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Vina Jacomina Ras weduwe van Andries Wolfert M. van Hee-Ras t J. van Hee t M. Wolfert-Ras R. Wolfert t F. Elfrink J. Elfrink W. Wolfert L. Wolfert-Faas t Neven en nichten 2 juli 2008 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52