Familieberichten 26 I Dinsdag 8 juli 2008 PZC be Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Kees van Leeuwen sinds 19 oktober 1983 weduwnaar van Pieternella Cevaal in de leeftijd van 79 jaar. Oost-Souburg: M.J. van Leeuwen-van der Linde Vlissingen: Rob en Marian Pascal en Linda Sione en Tommy Vlissingen: Eric en Wies Eva Britt Stijn Oost-Souburg: Raymond en Nande Lisa Iris 4388 RG Oost-Souburg, 6 juli 2008 Geulstraat 45 Overeenkomstig de wens van Pa, zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Zondag 6 juli j.l. ontvingen wij het bericht dat onze zwager Kees van Leeuwen plotseling is overleden. Wij wensen Ria en de kinderen veel sterkte. Fam. Cevaal Oost Souburg In het huis mijns Vaders zijn vele woningen anders zou ik het u gezegd hebben. Johannes 14:2 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een moedige strijd van enkele jaren tegen haar ziekte, is overleden mijn lieve zorgzame vrouw en mijn dochter Maria Adriana Matthijsse-Serier ~Rie~ Goes, 5 mei 1939 t Oost-Souburg, 6 juli 2008 Oost-Souburg: W. Matthijsse Goes: J.C. Serier-Kole Oranjeplein 224 4388 AH Oost-Souburg De uitvaartdienst, waarin ds. L.A. Woltering voorgaat, zal worden gehouden op donderdag 10 juli om 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voor de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Geen bloemen Hartelijk dank aan het personeel van Nieuw Bachtenpoorte voor de liefdevolle verzorging. Een speciaal woord van dank aan dokter Wielenga en de verpleging van afdeling Oost 4 van Ziekenhuis Walcheren. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij vernomen dat is overleden onze schoonzus en tante Maria Adriana Serier echtgenote van Willem Matthijsse Kapelle: Jan Goes: Mina en Marien Yerseke: Tona Wemeldinge: Corrie Canada: Pieternella neven en nichten Vol ongeloof, verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Melse Piet echtgenoot van Wil Melse-Kruit Middelburg, 25 augustus 1938 Goes, 6 juli 2008 Goes: Wil Melse-Kruit Oud-Beijerland: Mariëtte en Leon Lisa Niek GoesRemco en Annemieke Marijn Noor Wijngaardstraat 15-03,4461 DA Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 10 juli van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Beveland en', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraaf plaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 11 juli om 10.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. kunt Indien ugeen rouwbrief heef t ontvangen, du deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Opa Het zonnetje zal in Griekenland 1 nooit meer zo lekker schijnen j nu jij er niet meer bent! Lisa Marijn NieK .Noor A fscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen Dag lieve broer, zwager en oom Piet Ko en Marry Melse Maddy Melse-Sanderse Neven en nichten Heel bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Piet Melse Colinda, Lorenzo en kinderen Wegens familieomstandigheden is Fietswereld Melse gesloten van a.s. donderdag 17.00 uur t/m zaterdag Onverwachts hebben we onze lieve vriend verloren Piet Melse We wensen Wil, Marjettë, Leon, Remco en Annemieke en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Michel, Bélia, Pieter, Guus en Rienk Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriena Piet Melse Biljartvereniging "De Legerdiek" Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Op 6 juli 2008 overleed zacht en kalm. onze lieve vader en opa Dirk Meijer sinds 4 maart 2000 weduwnaar van Antje Meijer-Visser in de leeftijd van 79 jaar. Berlijn: Rotterdam: Rotterdam: Rotterdam: Moerstraten: Middelburg: Middelburg: C.B. Brackle-Meijer T. Brackle B.A. Meijer T.H.A. Steenkamer C. Paardekooper-Meijer P.C. Paardekooper D. Meijer A.B.N. Meijer-Hollander B. Meijer C.J.M. Meijer-Baart G. Meijer E.M.H. Meijer-v.d. Bilt A. Meijer J.A.A. Kole Kleinkinderen en achterkleinkind "Hij deed het op zijn manier. Gouwestraat 33, Oost-Souburg Correspondentie-adres: Bogardstraat 3,4331 BM Middelburg De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 10 juli om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg,Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de plechtigheid is er nog gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Meer dan 25 jaar met elkaar gekampeerd en lief en leed gedeeld. Nu is onze oudste vriend Dirk Meijer tot ons verdriet overleden. Jan en Nel Friedy en Tjitske Jan en Ria Annie en Joop t Louis en Laura Sjors en Corrie Jola en Leon Naldy en Nel Gerrit en Riet Frans en Pia en kinderen We wensen de kinderen van Dirk veel steun aan elkaar in dit verdriet. Diep getroffen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze beste vriend Piet Wat zullen wij je missen na jarenlange vriendschap. Wil, kinderen en kleinkinderen, veel sterkte. Anne en Rinus Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dirk Meijer Vader van onze directeur Ankie Meijer. Wij wensen zijn kinderen en naaste familie heel veel sterkte voor de komende periode. Caljouw Rademaker Verhuizingen Yvonne, Jaap, Gertjan, Marcel, André, Alex, Marcel, Erik, Jankees, Remco, Martijn, Robert, Ellen Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend Piet Melse Jan en Gre Valkier In verband met de crematie van Dirk Meijer zijn wij donderdag 10 juli as vanaf 14.00 uur gesloten. Caljouw Rademaker Verhuizingen Middelburg - Goes - Burgh-Haamstede - Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50