Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 8 juli 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeel niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17 00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl "W Arjen en Lia van Keulen-Ovaa Ardjan Cèline 6 juli 2008 Timmer en afbouwbedrijf van Keulen&Co Th ijs weg 5 4374 SG Zoutelande Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Jo Cevaal-Goedhart Koudekerke: Koos Verhage-Goedhart Lou Verhage Oost-Souburg: Nout Goedhart (in herinnering) Corrie Goedhart-Geuze Gerrit Sinke Neven en nichten Wij wensen Bram, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante Jo Cevaal-Goedhart J. Cevaal P. Cevaal-Schrier M.A. Pladdet-Cevaal D.J. Pladdet en kinderen Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van ons dochtertje en zusje Leuntje Johanna Lucia- Geschokt hebben wij zondag 6 juli kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin en buurvrouw Johanna Jacoba Cevaal-Goedhart Dien van Leerdam-de Jonge Jannie Moelker-Zandee ko en Corrie Knuyt-Enters kees en Adrie Koppejan-Roelse jan en Laura Karreman-Joosse Rinus en Mien Filius-Tissink Rens Filius Corrie Roelse-van de Broeke Marie van Ham-Dorleyn Piet en Addie den Outer-van Ham Jan en Agnès Bimmel-Korstanje Max en Jannie Janse-Janse Wij wensen haar man Bram kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe met dit verlies. 25 jaar getrouwd Arno de Witte en Cobie de Witte-Dorst Dankbaar vieren wij dit met onze kinderen: Gerben en Lianne Joran en Roosmarie, Aran Arjen Anda Daan 8 juli 2008 Gardenierhof 28 4471 CM Wolphaartsdijk Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons trouwe lid Jo Cevaal-Goedhart Christelijke vrouwenclub Ritthem Achter elke traan die blinkt schuilt een glimlach van herinnering Verdrietig om het verlies, maar dankbaar dat zij niet verder hoeft te strijden, geven wij u kennis dat 2 maanden na het overlijden van haar man is overleden mijn lieve zus, onze schoonzus en dierbare tante Jo Hoekstra - den Boer Johanna Adriana sinds 30 april 2008 weduwe van Theun Hoekstra Hansweert, f Goes, 1 april 1936 -72 jaar- 7 juli 2008 "Haar leven was zorgen" A. v.d. Endt-den Boer Familie Hoekstra Myrian en Benaissasr, Benaissajr, Faris Neven en nichten Met alle respect en dankbaarheid willen wij verpleging/artsen van palliatievezorg "Ter Valcke" Goes en dr. Breukers voor alles bedanken Correspondentieadres: Fam. Errahmouni, Roompot 51 a, 4417 CK Hansweert De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden om 13.15 uur in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Om 14.00 uur begeleiden we haar naar haar laatste rust plaats op de algemene begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Kaj Munk. Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna Jacoba Cevaal-Goedhart lo Ritthem, 29 juli 1932 f Ritthem, 6 juli 2008 Bram Cevaal Sjaak en Jannie Cevaal-Klap Arno en Veronique Eric en Daniëlle Jan en Anita Cevaal-Labrujère Mireille Dominique Joke en Johan Mesu-Cevaal Christiaan Thomas Dorpsstraat 18 4389 TP Ritthem Mijn vrouw, onze moeder is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 9 juli van 18.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst, waarin zal worden voorgegaan door ds. H. van Oostende, zal plaatsvinden op vrijdag 11 juli om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Ritthem. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Met droefheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Bennie IJsebaert echtgenoot van Susanna Hamelink in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: Susanna IJsebaert-Hamelink Terneuzen: Alf IJsebaert Rita IJsebaert-Martens Ilse en Colin, Tristan Martin e f Terneuzen: InaMaas-IJsebaert Jan Maas 7 juli 2008 Oostelijk Bolwerk 470 4531 GX Terneuzen De crematiebijeenkomst vindt plaats op donderdag 10 juli om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2, Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze grote ontsteltenis hebben wij kennis moeten nemen van het plotselinge overlijden van Jeanine Kloosterman Jeanine was altijd in voor een vrolijke babbel. Na al die jaren zullen wij haar gezelligheid verschrikkelijk missen. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Heerema Vlissingen B.V. "Liefde is troost in droefheid, stilte in tumult, rust in onrust, hoop in wanhoop. Henry Drummond Wij vernamen dat na een langdurige ziekte op de leeftijd van 61 jaar is overleden Mary Kögeler-Bates Mary was in de periode 1984-2007 als docente Engels en wiskunde verbonden aan Ter Welle en later aan het Buys Ballot College te Goes. Daar heeft ze zich gemanifesteerd als een docente die zeer betrokken was op de leerlingen en op de collega's. Ons meeleven gaal uit naar haar man, haar dochter en schoonzoon, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes drs. Jos A. Brand rector Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48