Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep Parapluboom zeeland P 7C Dinsdag 8 juli Een door de voortdurende zuidwestenwind kromgegroeide boom lijkt dit huis te bescher men. De foto is gemaakt op de plaats van het vroegere gehucht Snabbeldorp, tussen Zoutelan- de en Westkapelle. Tonny Francke uit Zoutelan- de krijgt voor dit zomerplaatje een T-shirt thuis gestuurd. De redactie van de Zomerkrant beloont elke dag een originele zomerfoto (liggend formaat) met een shirt. Plaats uw foto op onze site www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' en vervolgens op 'stuur foto' Uit de drie genomineerde nummers in de Zomerkrant van gisteren koos u 'Immer wieder Sontags' van Cindy und Bert tot Zeumerhit van de Dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van die liedje ook op www.pzc.nl O Kabel Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Rebanna Latuheru (17) uit Oost-Sou burg Nomineert: 'Summer Jam' Van: Underdog Project Motivatie: 'Dit is echt het stereo type van de zomerhit. Je moet dit nummer eigenlijk beluisteren ter wijl je op het strand naar mooie mannen aan het kijken bent. Van dit nummer krijg ik echt zomerse gevoelens. Het liedje is gewoon het perfecte beeld van hoe de zomer er uit zou moeten zien." Frans Eijpe (58) uit Ellevoetsluis Nomineert: 'San Francisco' Van: Scott Mckenzie Motivatie: In die zomer was ik net zestien jaar en had ik pas een brom mer. Daarmee ben ik met vrienden naar een camping in Rockanje gere den. Op die camping ontmoette ik ook mijn eerste vriendin. Haar ouders zagen me helaas niet zitten met mijn te lange haar. Dit nummer herinnert me aan die zomer en die vriendin." Denise van Pelt (19) uit Steenber gen Nomineert: 'Het regent zonnestralen' Van: Acda en De Munnik Motivatie: „Het is zo'n mooi liedje. De tekst alleen is al geweldig. 'Het regent zonnestralen', dat zegt alles al. Gelukkig zit er dan ook nog een mooie melodie achter, die de woor den ondersteunt. Leef op dit mo ment is de boodschap en dat is wat ik in de zomer ook doe."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34