8 I Maandag 7 juli 2008 PZC Groot is de leegte en het verdriet mooi zijn de herinneringen. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht af scheid moeten nemen van onze lieve moeder Jeanine Kloosterman (Janna Suzanna) Zij is 58 jaar geworden. Etienne Briët Nadine en Marco Baljeu-Briët 3 juli 2008 Bremstraat 16 4341 JH Arnemuiden Jeanine is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 juli a.s. van 13.30 tot 13.50 uur, waarna aansluitend de herinneringsdienst zal worden gehouden. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden werd uit het leven weggerukt mevr. Janna Suzanna Kloosterman (Jeanine) Onze lieve dochter, ons lief kind, dat dit jou gebeuren moest. Dat zij de rust heeft mogen vinden waar ze de laatste tijd zo zeer naar zocht. Je treurende vader P.L. Kloosterman en moeder J. Kloosterman-Puijpe -in herinnering Kievithof 15 4332 CK Middelburg Middelburg, 3 juli 2008 Lieve zus Jeanine Na een moeilijke tijd toch in God's armen. Namens Aart, Lila Jewel en Judy Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Lieve Jeanine Rust zacht Marcel, Daniëlle en Meagan Lieve Jeanine En dan kunnen wij alleen maar stil zijn waar halen wij nu onze woorden vandaan. Ko en Géke Kloosterman neven en nichten Ellis en Leon, Denny Laurens en Melinda Lieve Jeanine Afscheid nemen dat doet pijn maar in gedachten en in ons hart zul jij voor altijd bij ons zijn. Brigitte, Laura en Marjanca Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze trouwe en zeer gewaardeerde mede werkster Jeanine Kloosterman Jeanine is meer dan 21 jaar voor ons werkzaam geweest. Zij blijft in onze herinnering als iemand die betrokken en loyaal was en altijd voor haar collega's en haar klanten klaarstond. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en vrienden die wij veel sterkte toewensen met dit onverwachte verlies. Directie en personeel Schoonmaakbedrijf Bleijenberg b.v. Eenvoud in Liefde Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Verzorgingshuis 'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke, van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Paulina Josina Lucieer-Radder echgenote van Jozias Jan Lucieer in de leeftijd van bijna 100 jaar. Kaatsheuvel: Jaap en Rineke Lucieer-Beenen Cindy en Richard Anouk en Rob Voorschoten: Wim en Marion Lucieer-Wijsman Floor Bas Groningen: Hanny en Walter de Geus-Lucieer Vera en Jamo Emma 4 juli 2008 De kerkdienst zal worden gehouden woensdag 9 juli om 14.00 uur in Verzorgingshuis 'Poelwijck' te 's-Heer Arends kerke, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de kerkdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in kamer 235 van Verzorgingshuis 'Poelwijck'. Na de begrafenis is er in Verzorgingshuis 'Poelwijck' gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: W.J. Lucieer G. Mahlerlaan 2 2253 EB Voorschoten Leven is mensen en dingen omhelzen en weer loslaten. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Elizabeth de Kok weduwe van Laurens van Mourik in de leeftijd van 80 jaar. Goes: Corrie t en Ernest Laurien en Pieter Laurens en Dana Imara Kloetinge: Jan en Riana s'-Heer Hendrikskinderen: Henk Heinkenszand: Cynthia en Erik s'-Heer Hendrikskinderen: Jannie Laurens Correspondentieadres: J.Q.C. Lenshoeklaan 2 4481 BS Kloetinge Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op dinsdag 8 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 9 juli om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangengelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Afscheid nemen, dat wil je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer vHet is goed, vecht maar niet meer\ Laurien en Pieter Laurens en Dana Imara Daglieve Oma Dikke kus, Imara Omaatje van Mourik We dragen je mee op een plaatsje apart. We dragen je mee in ons hart. Kloetinge: Rajenne en Yoni Ardean en Steffy Lorenzo wa Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante Betsie van Mourik-de Kok (Zus) Goes: M.J. de Kok N. de Kok-Kerkhove Goes: C. de Kok Nieuw en Sint Joosland: M.C. de Kok M. de Kok-Martijn Sharon Enige en Algemene kennisgeving Veilig in Jezus armen Daar is geen dorst of verdriet Daar zal Hij haar omgeven Daar is gelukkig leven en het eindigt niet. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve mama en onze tante Janna Pieternella Oele-Looij weduwe van Adriaan Cornelis Oele in de leeftijd van 92 jaar Goes: Miep Oele Wilhelminadorp: Nel en Gert Harinck Wilhelminadorp: Marco en Monique Britt Kapelle: Annemiek Goes, 4 juli 2008 Correspondentieadres: H.A. Hankenstraat 19, 4475 AK Wilhelminadorp De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 juli om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 10.20 uur in het M.|. van Hattumhuis te Ellewoutsdijk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in het M.J. van Hattumhuis gelegenheid tot condoleren. Voor alles wat het personeel van Zorgcentrum Gasthuis heeft betekend, spreken wij hierbij onze dank uit. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoonster mevrouw L.J. Raterink-Kroon Wij wensen de heer F. Raterink en familie veel sterkte toe. Namens de V.v.E. appartementencomplex "Rosenburg" After a rough time, she's finally at peace Bedroefd, maar dankbaar dat we haar hebben mogen kennen, moeten wij nu afscheid nemen van Jasline Jacqueline Storey Jacky Barbados, 24-03-1948 t Terneuzen, 05-07-2008 Ricky Storey and family Ruby, Val, Reginald, Carmen,David, Michael (her family) Peter, Solange, Lizzet (her friends) Pallas 26,4501 GR Oostburg De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 10 juli 2008 om 10.30 uur in de H. Barbarakerk te Breskens, waarna we haar te ruste zullen leggen op de algemene begraafplaats aldaar. Afscheid nemen van Jacky is mogelijk in het mortuarium van ziekenhuis de Honte, lokatie Oostburg, voorafgaand aan de uitvaart van 09.30 tot 10.00 uur. Enkel schriftelijke condoleance. We zijn heel verdrietig dat Jacky is gestorven. Ze was voor ons heel bijzonder. Solange, Aisha, Bettina, Rose-Marie, Miep, Rina, Leo, Ronald, Corrie, Leny

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8