familieberichten Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 6 j Maandag 7 juli 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maü pzGfamjiieberichtea^w^^ernieuwsmedia.nj tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl m~WWyP* Op 5 juli 2008 is geboren Annabel Annabel Patricia Jannigje Antje dochter van Serge Smallegange en janneke Metselaar zusje van Pieterbas De trotse grootouders: Martien en Patricia Smallegange Bert en Jannie Metselaar Na lang wachten, precies op tijd is geboren, onze dochter, Emma Sophie Meinesz Wybe Gerbrande Meinesz Nieuwstraat 170 -172 4381 CX Vlissingen Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Fayé Kimberley. Wij noemen haar Fayé Wim en Debra Houmes Nieuwstraat 12 Grijpskerke Opnieuw is ons een zoon en broertje toevertrouwd: vol liefde en dankbaarheid hebben wij ontvangen Victor Deodaat 4 juli 2008 Eric Mieke Rijken-Cijsouw Floortje Elias Rosie Vermeistraat 32, 4458 BB 's-Heer Arendskerke 0113-403327 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei... Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet af scheid moeten nemen van onze fantastische Abraham Collens Bram 2 mei 1963 5 juli 2008 Belinda Collens-Schroots Jackco ir. J.L. Trommels-Verhage (in herinnering) M.G. Trommels (in herinnering) Ronald M.C. Schroots-van Lint A.J.C. Schroots Corine en Ernst Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Sint Jans Hospice de Casembroot te Middelburg voor hun fantastische steun. Rosenburglaan 288 4385 JS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Bram te nemen op dinsdag 8 juli van 19.00 tot 20.00 uur en op donderdag 10 juli van 10.30 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 10 juli om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. De wil van Bram was er nog, de kracht niet meer. Sommige dingen zouden eigenlijk nooit mogen gebeuren, verliezen is moeilijk en het voelt zo onrecht vaardig. Wij wensen Belinda veel sterkte toe. Harry Miriam Monica Ben Leanne Manuel Celine Rob Miriam Sander Nu blijf ik bij U voor altijd, God die mij troost, die bij mijzijt, mijn twijfel stilt en mijn verlangen, die mij in liefde houdt ontvangen. God neemt mij bij de rechterhand, Gij zijt getrouw, uw raad houdt stand, uw wijsheid is het die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid. Psalm 73:9 Na een langdurige ziekte, heeft de Here tot zich genomen, mijn lieve zus, onze tante en oudtante Bé (Brenda) de Graaf *Hoogezand, 18 november 1925 -82 jaar- tGoes, 5 juli 2008 Namens de familie Lucie Meijer-de Graaf Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Ter Weel" unit 7 te Goes, voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Blaaspoort 10,4421 JM Biezelinge De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat ds. M. J. Oosting, zal worden gehouden op woensdag 9 juli om 13.00 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid- nemen in de kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. "Maar ik heb de goede strijd gestreden, de wedloop volbracht, het geloof behouden. 2 Timoteüs 4 vers 7 Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn lieve man, onze vader en opa Hubrecht Johannis Hanse in de leeftijd van 77 jaar. "Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgbureau van der Bijl voor de goede en liefdevolle verzorging. Noordwelle: Jo Hanse-de Koeijer Nieuwerkerk: Leo en Irene Christiaan, Marieke, Elianne, Féline Noordwelle: Rieneke Leiden: Els Zoetermeer: Siska en Edo Max, Nikki 6 Juli 2008 Hakeweg 5,4326 SM Noordwelle De dienst van Woord en gebed voor familie en belang stellenden zal gehouden worden op donderdag 10 juli om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk aan de Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haam- stede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in de zaal van genoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bloemen Psalm 43:4 (berijmd) Uit onze familiekring heeft God tot zich genomen onze zwager en oom Hubrecht Johannes Hanse echtgenoot van Johanna Jacomina de Koeijer Zaamslag Adri en Betsy de Koeijer-van de Ree Zaamslag Karin en Aart Hartman-de Koeijer Alpen a/d Rijn Annie en Jan Tol-de Koeijer Terneuzen Ella en Wim Hartman-de Koeijer Zaamslag, 6 juli 2008 "Gerrit heeft de vlag gestreken Dankbaar dat hij niet meer verder hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Gerrit de Jong Rotterdam, 13 november 1923 -84 jaar- t Kapelle, 5 juli 2008 Anny de Jong-van Meel Sandra en Shay Raz-de Jong Yonathan Elstarstraat 74, 4421 DT Kapelle Er is gelegenheid om van Gerrit afscheid te nemen op woensdag 9 juli van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 10 juli om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend verwachten wij u voor de condoleance vanaf 15.15 uur in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6