Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland Maandag 7 juli 2008 „Fabiënne, Manouk en Amber kamperen in hun eigen tentje tussen de caravans van hun papa's en mama's op een mini-camping in Burgh-Haam- stede," schrijft de familie Vermeulen uit Goes bij deze zomerfoto. Qua originaliteit is het geen hoofdprijs, maar het is toch een leuk vakantie plaatje en dus gaat er een Zomerkrant T-shirt naar Goes. De Zomerkrant beloont elke dag een originele zomerfoto (liggend formaat) met een shirt. Plaats uw foto op onze site www.pzc.nl door te klikken op de knop 'foto' en vervolgens op 'stuur foto'. Uit de drie genomineerde nummers uit de Zomerkrant van zaterdag koos u 'Hot town summer in the city' van Joe Cocker tot Zeumerhit van de dag. De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te verne men welk liedje u wil voordragen als Zeumerhit. We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de herinneringen die u bij dit zomerse liedje hebt. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tus sen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Om roep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zeeland het winnende nummer af! Rond die tijd staat de ti tel van dit liedje ook op www.pzc.nl O -1 Kabe Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Jojanneke de Jonge (19) uit Wemel- dinge Nomineert: 'Courtship Dating* Van: Crystal Castles Motivering: „Dit liedje hoorde ik voor het eerst toen ik naast mijn huidige vriendje in de auto zat. Op dat moment was hij mijn vriend nog niet, maar ik werd wel verliefd op hem én op deze muziek. Onze eerste dans deelden we ook op dit liedje. We zijn nu een jaar samen en noemen dit 'ons liedje'." Nathan Leevenson (58) uit Roosen daal Nomineert: Immer wieder Sonntags Van: Cindy Bert Motivering: „Ik heb van mijn 18de tot mijn 28ste in de binnenvaart ge zeten. Het jaar dat dit een hit was, voer ik met een cementtanker op het Ruhrgebied. En in die tijd was het 'in elk stadje, een ander schat- je'. Het was een mooie zomer. Later kreeg ik vaste verkering in Neder land en ben ik gestopt met varen." Marijke Kiel (19) uit Goes Nomineert: 'Wow' Van: Kylie Minoque Motivering: „Het klinkt vrolijk en heerlijk zomers. Je hoort het op dit moment vaak op de radio en het deuntje blijft daarna lekker in je hoofd hangen. Daarom heb ik het ook gekozen, het zit op dit moment ook in mijn hoofd. En het is geen oud nummer, maar echt een num mer van nu. Wat mij betreft is dit de zomerhit van 2008."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 39