smetje op Veteranendag 'Dankzij milieuclubs eten we nog mossels' René Brasser GRATIS 7 Executieverkoop Belastingdienst Vandalen opgepakt in Zoutelande WPZC Maandag 7 juli 2008 1 3 Verkeersschool rmm MOTORRIJLES: 20 motorrijlessen voertuigenbeheersing examen verkeersdeelneming 795,- AUTORIJLES: le 10 autolessen €225,- 9 Autorijles 0 Opfriscursus (cat. A en B) 0 Aanhanger EAB0 RIS (rijden in stappen) Motorrijles 0 Training/Training verhoogde rijvaardigheid (cat. A) Voor uw auto- en motorrijlessen 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl Op Dinsdag 08 juli 2008 om 10 uur, vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van: Bezichtiging een half uur voor de verkoop. Alleen contante betaling. Geen opgeld. Arcoleca B.V. en Huiskamp V.O.F. Te koop wordt aangeboden: Complete z.g.a.n. kantoorinventaris, w/o bureaus, kantoorkasten, dossierkasten, prin ters, laserjets, Computers met flatscreen, cafe-bar, vaat- afwasmachine, kantooraccessoires. De plaats van verkoop is te Kapelle, Weststraat 15. ZOUTELANDE - Een groep vandalen richtte in de nacht van vrijdag op zaterdag een ware ravage aan langs de Westkapelseweg tussen Zoute lande en Westkapelle. De politie hield daarop een groep van vijf ver dachten aan: twee uit Middelburg, twee uit Veere en eentje uit Te- teringen. Vier van de vermoedelij ke daders zijn 20 jaar, de andere is 21. Op en rond de weg trof de poli- De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belastingdienst Zuidwest, kantoor Goes, Stationsplein 21 te Goes. Voor inlichtingen 06 - 18607341 0113 244655 De belastingdeurwaarder belast met de exe cutieverkoop. tie een spoor van vernielingen aan. Er zijn wegmarkeringsborden uit de standaard getrokken. Er is een verkeersbord losgetrokken. Bij een camping werd de vlag uit de mast gehaald. En er sneuvelde een hek. De spullen werden links en rechts op de weg, op het fietspad en in de berm gesmeten. De aan houdingen vonden plaats tegen vijf uur 's ochtends. Raad Veere verwerpt voorstel om ZMF financieel te straffen. door Henk Postma DOMBURG - „Zonder milieubewe ging zouden er in de Oosterschel- de helemaal geen mossels meer zijn." Het moest de Veerse PvdA'er Peter Louws even van het hart. In de gemeenteraad was een voorstel aan de orde om 'substantieel' te be zuinigen op de subsidie aan de Zeeuwse Milieu Federatie. Indiener was Wim Bartels (Dorps belangen en Toerisme). Die wilde een prik uitdelen aan natuur- en milieuorganisaties 'die geen maat weten te houden bij de processen tegen de mosselsector'. Bartels vindt dat Veere een deel van het geld beter kan steken in de plaatse lijke 'akkerparels' en de aanplant van heggen. „Maar hoeveel geld ge ven we dan wel aan de ZMF?", vroeg de raad zich af Bartels had het antwoord paraat: 675 euro. „Is dat even wat", werd er gelachen. En daarmee verdween het voorstel in de prullenbak. Maar bij de PvdA/GroenLinks na mens ze de kwestie bloedserieus. Tot twee keer toe benadrukte frac tieleider Peter Louws dat de milieu beweging er toch maar mooi voor heeft gezorgd dat de Oosterschelde niet is afgedamd. Daarmee werdt de Zeeuwse mosselsector van de ondergang gered. En PvdA'er Doede Holtkamp pe perde Bartels in dat hij de verkeer de wilde straffen. Het ligt volgens hem niet aan de ZMF dat de mos selmannen hun zaad niet meer zo maar uit de Waddenzee mogen op vissen. „Dat ligt aan wetten en re gels. Juist de ZMF probeert met de mosselsector tot een oplossing te komen." Jongen opgepakt na autokraak Middelburg MIDDELBURG - Na een auto-inbraak pakten omwonenden zaterdagoch tend vroeg in de Vrijlandstraat in Middelburg een 17-jarige jongen uit Brussel in de kraag. De eigena resse van de auto betrapte hem rond half zes. Hij zat in de auto waarvan een ruit was vernield. Toen de jongen wegrende, gingen de vrouw en enkele van haar vrien den hem achterna. Ze droegen hem over aan de politie. Tweetal aangehouden na mishandeling vrouw GOES - Een 30-jarige vrouw uit Goes is zaterdagmiddag in haar woonplaats mishandeld. Ze liep langs een groepje mensen dat bij geparkeerde auto's aan het voetbal len was. Toen ze hier wat van zei, werd ze door een vrouw geslagen en aan haar haren getrokken. Daar na sloeg een man haar. De 29-jarige man en 22-jarige vrouw zijn aangehouden. Schouwse ballon vliegt naar Noorse Moss NIEUWERKERK - De ballon die Jacob Kik heeft losgelaten tijdens de voorjaarsbeurs in Nieuwerkerk heeft 1429 kilometer afgelegd en is geland in het plaatsje Moss in Noorwegen. De ballon van Lydia van Klinken landde 1322 kilometer verder, in Vikingstad in Zweden. De Nieuwerkerkse Ondernemers vereniging heeft de winnaars met prijzen beloond. Motoren ten val op Zeelandbrug ZIERIKZEE - Drie motoren zijn gis termiddag rond drie uur ten val ge komen op de Zeelandbrug. De brug is tot circa half vijf gesloten geweest. De brandweer heeft het wegdek schoongemaakt. Omdat verschillende automobilisten pro beerden te keren, ontstond er chaos. Eén motorrijder raakte ge wond aan zijn arm. Overig letsel is nog niet bekend. Veteranen hielden zaterdag tijdens de Zeeuwse Veteranendag een défilé op de Middelburgse Markt. foto Ruben Oreel Van hamer tot aggregaat! Verkoop, verhuur en reparatie van kwaliteitsgereedschappen. Livingstoneweg 14 Goes 0113-561298 info@depagoes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 13