ACTIE X» De Uitvaart Informatie Hulplijn 0 DE ZONNEBLOEM De Zonnebloem kleurtje wereld WORD LID OP UNICEF.NL KIJK OP WWW.Z0NNEBL0EM.NL HELP KINDEREN IN CONFLICTGEBIEDEN ZONNEDAG 10 I Maandag 7 juli 2008 PZC wa Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van Thomas Franciscus van der Wansem Thorn *22 juni 1933 t 5 juli 2008 's-Gravenhage Middelburg Uit aller naam: G.M. Picciuca Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 3c, 4331 RE Middelburg Thom is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 juli van 12.45 tot 13.00 uur in de aula van begraafplaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamperfoeliestraat te 's-Gravenhage. Aansluitend zal aldaar een bijeenkomst worden gehouden, waarna we hem naar zijn laatste rustplaats zullen brengen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Mocht u onverhoopt geen uitnodiging hebben ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 7-7-2003 7-7-2008 Aletta Veel te vroeg ben je ons ontnomen maar in ons hart blijf je altijd wonen. Familie Hollestelle Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Enige en Algemene Kennisgeving Verdrietig, maar ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze levenspartner Peter Wielemaker Vlissingen, 24 juli 1951 t Vlissingen, 4 juli 2008 Ritthem: Elles Aleijn Alexander Voor de prima verzorging en begeleiding, willen wij alle medewerkers van afdeling Noord 3 van het streekziekenhuis Walcheren hartelijk bedanken! Lambrechtsenstraat 35 4389 TL Ritthem Peter is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 9 juli van 12.15 tot 12.40 uur. Aansluitend zal hier om 12.45 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Ritthem. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Het strand heeft me geroepen met de mysterieuze stem en de galm van de golven om een overzees land te ontdekken zonder er te zijn geweest Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Peter Wielemaker Hij werd 56 jaar. Vlissingen: |an Wielemaker t Ria Wielemaker-van der Wal t Sil Wielemaker Jean Paul Mulder Lein Levina Ester Wielemaker Robèr Grim Koen Bram Robert Wielemaker Joanna Wilken Curasao: Paula van Heeswijk-Wielemaker Wim van Heeswijk Raoul van Heeswijk Terneuzen: Frans Wielemaker Cobi Wielemaker-van der Linden t Sandra Wielemaker Jean Paul Bootsgezel Marco Wielemaker Desirée van Damme Wij wensen Ella en Alexander veel sterkte en kracht toe. Vlissingen, 4 juli 2008 Verslagen en bedroefd zijn wij door het overlijden van Peter Wielemaker Peter was secretaris van de vereniging. Wij zullen zijn enthousiasme en inzet enorm missen. En wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Hengel Vereniging Vlissingen i Nationale Vereniging www.zonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10