Familieberichten Colofon Familieberichten aiiwj Wisse 28 Zaterdag 5 juli 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichtenwegenernieuwsmedianI tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl wm Verjaardag Veel familieleden, bekenden en vertegenwoordigers van gemeente en kerk hebben mij op mijn 100e verjaardag verrast met een bezoek, met cadeaus en felicitaties. Al die belangstelling heeft mij bijzonder goed gedaan en ik wil dan ook iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Uiteraard ook dank aan Poelwijck voor de verzorging. Maria Mceuwsc Poelwijck, kamer 127 Slotstraat 15 's Heer Arendskerke JtihAk Op D.V. 10 juli 2008 zijn onze ouders en grootouders P. Koesveld en P. Koesveld-de Braai 50 jaar getrouwd Dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van, Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Julianastraat 12 4542 BA Hoek 1948 2008 Op maandag 14 juli zijn onze ouders, schoonouders, opa en oma Floris Moens en Elizabeth Moens-Maljaars 60 jaar getrouwd Familie, vrienden en kennissen nodigen we uit om hen hiermee te feliciteren tijdens de receptie op maandag 14 juli van 16.00- 17.30 uur in Zaal Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Juli 2008 Waterlooze Werve 9 4363 BL Aagtekerke kadotip: Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl 0 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0I18-413417 Enige en algemene kennisgeving In alle rust maar toch nog onverwacht is van ons heengegaan, mijn lieve echtgenoot, vader en grootvader Anthony Desmond o'Connor Fokker van Crayestein van Rengerskerke Zierikzee 19 juli 1919 - Middelburg 28 juni 2008 Bij leven: Heer van Crayestein, Rengerskerke en Zuidland Oud-Commandant Civiele Verdediging Bescherming Bevolking Zld g.i.r.m. Brigade-generaal Officier in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Kruis van Verdienste van het Nederlandse Rode Kruis en andere onderscheidingen Vlissingen: F. Fokker van Crayestein van Rengerskerke-Ort Amsterdam: E.C.A. Fokker van Crayestein, Rengerskerke en Zuidland België, Schoten: Care! en Hugo Fokker Amsterdam: D.E.M. van Gemert Frederique en Maurits De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Verdilaan 22 4384 LE Vlissingen Ga nu maar mijn liefste gij hebt uw taak volbracht, zie, ik laat u los om op weg te gaan naar uw dierbaren, ik volg u, als mijn plichten zijn vervuld. lef Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en bomma Jeanne Frangoise Silvie Corneillie-Davidse Berchem, 5 mei 1922 t Vlissingen, 3 juli 2008 lef Corneillie Kitty Lobbezoo-Corneillie Kees Lobbezoo Eva en Erik Renske, Jens, Angela loren en Audrey Tim, Evi Jacques Corneillie Mieke De Causemaeker Jacques jr. Corneel en Kim Caroline en Sanne Lies en Jeroen Vredehoflaan 688 4382 CK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 juli van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, op 76-jarige leeftijd van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw Alice Maria Edmunda Buijck echtgenote van Achillus Henri Dierikx Sluis: Achillus Dierikx Familie Buijck Familie Dierikx A.Z. St. Jan Brugge, 3 juli 2008 Kamperstraat 14 4524 EN Sluis Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 8 juli om 11.00 uur in de R.K. Kerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Enkel schriftelijke condoleances. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve Tante Alice Ze was als een moeder voor ons allemaal. Bedankt voor al het zorgen, wij zullen nu voor nonkel zorgen. Neven en nichten van de families Dierikx en Buyck en hun kinderen Zwijgzaam stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam, moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een dappere maar ongelijke strijd ben je nu uit je lijden bevrijd. Erg verdrietig om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, mijn oma en dochter Maatje Dina Suurmond Mattie echtgenote van Pieter Adriaan Geelhoed 9 januari 1944 14 juli 2008 Vlissingen: P.A. Geelhoed Terneuzen: Sonja en Frank Dylan Oost-Souburg: Wilma en Joël Oost-Souburg: M. Suurmond-Baljé Rosenburglaan 14 4385 jD Vlissingen De Dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 8 juli om 12.30 uur in "De Open Haven", kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.45 tot 12.15 uur aldaar. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condo leance in bovengenoemde kerk. Een speciaal woord van dank aan huisartsenpraktijk Rosenburglaan en de stichting werkt voor ouderen voor de liefde\'olle verzorging. Zij heeft haar strijd gestreden. Haar wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand: zij alleen. Na een kortstondige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en tante Mattie Geelhoed-Suurmond Dinie, Bram Christian, Katharina Djennah Angélique, Rene Gwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 88