jou! HANSE STAAL STERK VERHAAL Gezocht Hovenier HANSE STAALBOUW O JobTrack.nl www.groen-id.nl 0111-712456 www. .nl vind de URL Dak- en Gevelmonteurs* Logistiek medewerker voor de aanleg, (aankomend) voorman met ambitie! {'webwerk'|sha1 |substr(0,10)} kun jij het nog volgen? en de baan die bij je past! zoeken Plaats snel je CV op JobTrack.nl Technisch medewerker www.zorgstroom.nl administrateur (m/v) Kijk ook op PZC Zaterdag 5 juli 2008 I 47 V Werkgevers Cl) JobTrack.nl 't Betere werk! Hanse Staalbouw B.V. is een staalbouwbedrijf uit Nieuwerkerk (Zeeland) met ca. 80 medewerkers. Onze hoofdtaak bestaat uit het produceren en plaatsen van bedrijfshallen. Opdrachtgevers zijn afkomstig uit de agrarische, utiliteits- en industriële sector. Ons werkgebied beslaat geheel Zuidwest-Nederland. Meer informatie: www.hansestaalbouw.nl Sterke verhalen bestaan! Staalconstructies van Hanse Staalbouw bewijzen dit dagelijks. Er zijn in dit sterk groeiende bedrijf belangrijke rollen weggelegd voor: Voor de dak en gevelmonteurs denken wij aan sterke kandidaten met een opleiding/ ervaring in 'bouw/staalbouw'. De logistiek medewerker houdt zich bezig met het laden en lossen van vrachtwagens met staal. Ervaring met heftruck/zijlader en lang materiaal handling is een pre. Verdere werkzaamheden van de logistiek medewerker zijn het op orde houden van het terrein en het beheren van in- en uitgaande materialen. Voor een gedetailleerde omschrijving van de functies verwijzen we u graag naar onze website: www.hansestaalbouw.nl/vacatures. Geïnteresseerd? Neem contact op met de heer Wim de Jonge (06 53 13 23 72) of de heer Adri van der Maas (06 51 09 21 87). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar Hanse Staalbouw B.V., De Weel 13, 4306 NV NIEUWERKERK (Zld.) of per e-mail op info@hansestaalbouw.nl o.v.v. 'Personeel'. Voor filialen op Goeree-Overflakkee en Schouwen-Duiveland zoeken wij Filiaalleiders m/v en Vervangend Filiaalleiders m/v Vervangend Filiaalleider m/v De functie: Na een gedegen inwerkperiode krijgt u bij afwezigheid van de filiaalleider de leiding over één van onze succesvolle filialen. In dit geval bent u verantwoordelijk voor de personeelsinzet. de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van "aanpakken". Wat we bieden: - een concurrerend salarispakket. - een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een dynamische branche. - een gedegen opleidingstraject. - een stabiele werkomgeving gebaseerd op een langdurig samenwerkingsverband. Wij verwachten van u: - een afgeronde MBO werk- en denkniveau bij voorkeur aangevuld met enige jaren werkervaring. - een organisator met verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. - goede communicatieve vaardigheden. - een klantvriendelijke instelling. - een sterk besef van normen en waarden. Filiaalleider m/v De functie: Na een gedegen inwerkperiode krijgt u de eindverantwoordelijk heid voor een van onze succesvolle filialen. U wordt de ondernemer ter plaatse met de daarbij behorende werkzaamheden. Wij bieden u: - Een concurrerend salarispakket. - Een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een dynamische branche. - Een gedegen opleidingstraject. - Een stabiele werkomgeving gebaseerd op een langdurig samenwerkingsverband. Wij verwachten van u: - Een afgeronde MBO-/HBO-opleiding met enige jaren werkervaring. - Een organisator met verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. - Goede communicatieve vaardigheden. - Een klantvriendelijke instelling. - Een sterk besef van normen en waarden. Als een van deze functies u aanspreekt, stuur dan uw sollicitatie met CV naar: Aldi Roosendaal BV, t.a.v mevrouw W.H.M. Hoornick Postbus 1850, 4700 BW Roosendaal Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. rrm Zorg stroom zoekt een itf®» Voor Thuiszorgcentrum Zeeland te Vlissingen voor 29 uur per week. Vacature 8.148. Kijk voor meer informatie op of bel met de afdeling HRM, tel. 0118 -684 000 Zorgstroom Geronimo Leatherworks BV is als toonaangevend producent van ceintuurs en mode accessoires actief in de modische- en promotionele markt en zéér succesvol in private label producties. Voor de afdeling administratie zoeken wij een: Vanuit deze zelfstandige functie ben je verantwoordelijk voor de financiële administratie en geef je leiding aan één administratief medewerker. Het correct verstrekken van managementinformatie behoort tot je kerntaken. Je hebt SPD of werkt op vergelijkbaar niveau. Kennis van de engelse taal en ervaring met Exact is een pré. We bieden je een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Neem voor meer informatie contact op met Jan-Pieter van Belzen via 0111-439499. Spreekt het profiel je aan, stuur dan je c.v. binnen 5 dagen naar: info@geronimo.nl of Geronimo BV, t.a.v. L.M. Pourquié, Industrieweg 10, 4311 RM Bruinisse. www.geronimo.nl Geronimo Leatherworks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 49