Familieberichten 32 I Zaterdag 5 juli 2008 PZC Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. be strijd was oneer Hik en geheel niet tereent. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit ge vech t. Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn lieve man, ons pa, opa en overgrootpa Jan Wijnen in de leeftijd van 76 jaar. Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis 'Ter Va/cke'voor de goede en liefdevolle verzorging. Sjaan Wijnen-Maas Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 3 juli 2008 De Blauwe Reiger 27,4411 EA Rilland Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 juli van 9.45 tot 10.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisse- weg 12 te Rilland. Aansluitend zal om 10.15 uur de afscheidsplechtigheid worden gehouden in bovengenoemd gebouw, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Rilland. Na de begrafenis is er in 'De Levensbron' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Jan hield van bloemen. Langs deze weg bedanken wij een ieder die na het overlijden van onze Tante en Oom Mevr J.A. Bos van der Hage en Dhr J.A. Bos belangstelling heeft getoond. Tonny en Henk Lia en Lieuwe Goes, juli 2008 Voor al uw blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Jacomina Beekman-Tramper willen wij u oprecht dank zeggen. Namens de familie Nico Beekman Oost-Souburg, juli 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame Pa en Opa Jan Franse willen wij u oprecht bedanken. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd heeft ons erg goed gedaan. Paula Franse-Peeters Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, juli 2008 Lieve Opa, We zullen u missen... Liefs: Angelique, Kees, Coen, Linsey en Kelie Brigitte, Dennis, Nicky en William, Jenny Faith Boy en Kim Krista en Harm Tanja Dankbetuiging Voor uw bewijzen van medeleven en belangstelling, ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Hamelink betuigen wij u onze oprechte dank. Dien Hamelink-Jansen Jan en Simona Alesia Peter Zaamslag, juli 2008 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, vandaar deze advertentie. Wij zijn als familie u allen dankbaar voor de enorme steun die wij hebben gekregen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en schoonvader Geert Agterhuis De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Annita Agterhuis-van Geersdaele Robin en Tamara Dennis en Jessica Axel, juli 2008 Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Pie terne Ha AHewijn-Kok er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denken en met ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen Kleinkinderen Ac h terkleinkinderen Juli 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft getoond na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa Eef Capello hebben ons diep getroffen. Aangezien het ons onmogelijk is. u daarvoor allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. Hel heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Anneke Capello-Weststrate Danielle Capello, Richard Pluim, Lars Dankbetuiging Stil en dankbaar zijn wij voor zoveel blijken van meeleven en belangstelling ons getoond na het overlijden en bij de plechtigheid van mijn zorgzame moeder, oma en overgroot moeder Jozina Elisabeth van der Hooft-'t Gilde Het is voor ons een steun om verder te gaan, hoewel het gemis van haar niet onder woorden te brengen is. dochter Suzy kleindochter Nathaly achterkleinkind Emilia Elisabeth Temeuzen, juli 2008 De grote belangstelling na het overlijden en bij J- het afscheid van .Ljjffl Henk Hoogesteger PA1HWZ zijn voor ons een grote steun geweest, waarvoor 3Ê onze hartelijke dank. Suzan Hoogesteger-Dane Arthur en Nancy J.C. Dane-de Jonge Wemeldinge, juli 2008 Jn plaats van kaarten In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelf als ze gestorven zijn. Lieve mensen het heeft ons erg goed gedaan, dat zovelen ons hebben getroost in deze voor ons allen droevige tijd, bij het overlijden van onze lieve pa, zoon, broer, schoonbroer en oom Rinus de Lijser Onze hartelijke dank hiervoor. Ook dank aan de medewerkers van uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg, voor de correcte verzorging van de crematieplechtigheid. Sven Isabelle Familie de Lijser Zuidzande, juli 2008 Goes, juli 2008 wa Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en over- grootopa Marien Lekens Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Een bijzonder woord van dank aan de Huisartsen praktijk uit Aardenburg, ook dank aan Ronny Geernaert van Monuta uitvaartzorg voor de goede begeleiding en de keurige verzorging van de crematie. Betsie Lekens-Verstraaten Aardenburg, juni 2008 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en ouwe-oma Elisabeth Linders-de Smit Bets Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Leo Linders Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2008 Op 19 mei overleed mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Marie Lucieer-Zuijderduijn Van familie, vrienden en bekenden ontvingen wij zeer veel hartverwarmende reacties en troostende woorden. Het is ons tot steun en troost om dit verlies te verwerken. Wij zeggen u voor uw aanwezigheid bij de crematie en voor uw reacties hartelijk dank. Namens de familie: Wim Lucieer Aardenburg, juli 2008 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze onvergetelijke moeder, oma en overgrootmoeder Gerredina Frederika de Jonge-Sinke betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, juli 2008 Mijn dorpje is maar 5 straten groot. De mensen zijn vriendelijk, En de bakker bakt daag'lijks zijn brood. Mijn dorpje is maar klein Maar ik zou nergens anders willen zijn. De wallen, de molen, de pomp op het plein De kerk in de Dorpstraat Het is alles zo fijn. Ter Hofstede - de Killendijk De natuur staat hier te kijk. We leven aan de rand van het Zwin Dat alles geeft het leven zin. Hier ben ik het meest content. Mijn Retranchement. (J.C.M. Versluijs-Coppens) Uw medeleven, steunbetuigingen, kaarten en bloemen na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder Jo Versluijs-Coppens hebben ons goed gedaan. Ze zou uw aandacht en aanwezig heid zeker hebben gewaardeerd. Wij willen u er via deze weg hartelijk voor bedanken. Peter en Marloes hi UvA=jm:ül-.ijju Corrie Hoogstrate-Kole 5-07-2005 5-07-2008 Lieve Corrie, woorden kunnen niet vertellen wat we voelen. Na drie jaren missen we je nog erg. Je kon ons zoveel liefde geven. Johan Kinderen Kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34