Geslaagd
Geslaagden in Zeeland
PZC Zaterdag 5 juli 2008 1 5
ROC Westerschelde Terneuzen
Helpende niveau 2
Maaike Aarden, Oostburg; Aswintha de Bae-
re, IJzendijke; Elmira Bayramova, Oostburg;
Peli Dalampeki, Terneuzen; Nathaly de
Hoog, Spui; Femke Houtzager, Axel; Juliette
Mol, Hoofdplaat; Chantal Nahimana, Ter
neuzen; Susan van Neijhof, Terneuzen;
Maaike de Nijs, Walsoorden; Chantal van
Oeffelen, Terneuzen; Laura Oppenneer, Ter
neuzen; Jamaica Pfaff Terneuzen; Silene Ro-
drigues Caldas, Terneuzen; Ranja Shanmu-
gam, Breskens; Evelien Takala, Terneuzen;
Natasja de Vries, Terneuzen, Kim van der
Wal, Waterlandkerkje; Stephanie Woittiez,
Oostburg.
Helpende niveau 2 (Flexis)
Angela van Anrooij-Scheele, Terneuzen; Ka-
rina Bouman, Breskens; Mireille Bregonje,
Sluis; Cindy Buijsrogge, Hulst; Petra Buijten-
hek, Oostburg; Deborah van den Bulck, Sint
Jansteen; Dimph Claeyssens, Clinge; Suzan
ne Dieleman, Terneuzen; Anouska van Dix-
hoorn, Sint Jansteen; Stefanie Doorns, Ter
neuzen; Saskia den Hartog, Sas van Gent;
Patricia Kolder-Piquet, Sluiskil; Ria Koore-
man-Kerkhove, Kloosterzande; Joyce Korf-
ker-de Wandel, Schoondijke; Patricia van
Landegem-van Gassen, Eede; Isabelle Lan-
noije, IJzendijke; Nicole Mentzij-Vernim-
men, Hulst; Rita Neve, Koewacht; Marjo
Nieskens, Sluis; Bea van Oosten-de Caluwé,
Sluiskil; Christel van Overloop-van Waes,
Sint Jansteen; Mie Phaiuppalee, Stekene; Ma
rian Raas, Waterlandkerkje; Marianne Sal-
let- Hinneman, s-Heerenhoek; Mema
Scholtz, Axel; Bianca Swartelé, Biervliet; Ma
rie Tholens-Mentzij, Terneuzen; Erna Ver-
duijn, Breskens; Ans Verlinden-Broeckaart,
Sint Jansteen; Audry Vonk, Hulst; Tiny de
Waal, Sint Jansteen; Barbara Warrens, Clin
ge; Angeline van de Wege-Bakker, Terneu
zen.
Verzorgende IG niveau 3
Liane Boekholt, Terneuzen; Zelda Damen,
Terneuzen; Diana Haerens-Rokven, Water
landkerkje; Mirjam Hubregtsen, Biervliet;
Anique Inghels, Heikant; Desiree Kosten,
Koewacht; Linsey de Mul, Westdorpe; An
ne Riemens, Zaamslag; Regiena Smede-
man, Zaamslag; Ramie Soerohardjo, Sas
Van Gent; Danique Vonck, Hulst; Eline van
Westen, Terneuzen.
Verzorgende IG niveau 3 (Flexis)
Linda van den Berghen-Pilaet, Clinge; As-
trid de Bruin-Schuttkowski, Hulst; Berlinda
de Corte-van Wolvelaer, Koewacht; Denise
Dekker, Terneuzen; Martine Goegebeur, Ter
neuzen; Angela Hamelink, Terneuzen; Irena
Migas, Hulst; Petra van de Velde, Nieuw Na
men.
Verzorgende niveau 3
Fréderique van den Kieboom, Kloosterzan
de
Verzorgende niveau 3, differentiatie
Kraam
Monica Lernout, Axel
Allround Kappen niveau 3
Scarlett-Jane Curran, Axel
Verpleegkundige niveau 4
Cindy van Bellen, Hengstdijk; Rieke Bogae-
rt, Hulst; Pauline de Bruijne, Terneuzen;
Marinita van Daele, Clinge; Martine Dael-
man, Westdorpe; Cindy Donze, Terneuzen;
Anneleen van den Dries, Kloosterzande;
Mienke Eefting, Axel; Jack Esseling, Bres
kens; Leoni Fassaert, Clinge; Anne van Gas
tel, Hulst; Annabel Goossen, Axel; Danielle
Goossen, Zaamslag; Joyce Hamelink, Ter
neuzen; Eefje Hamerlinck, Koewacht; Heidi
Haverbeke, IJzendijke; Lian van Hoof, Bier
vliet; Gwendoline Hordijk, Terneuzen; Ke
vin van Hulst, Kloosterzande; Jasmijn van
Jole, Zaamslag; Elvira Jonkman, Terneuzen;
Liselot Luijcks, Koewacht; Romana de Maat,
Kloosterzande; Daniëlle de Maat, Vogelwaar
de; Angelo van Poele, Terneuzen; Wilma de
Putter, Axel; Cindy Robbrecht, Nieuw Na
men; Marsha de Smidt, Terneuzen; Naomi
de Smit, Sint Jansteen; Milou Strijdonk,
Axel; Sabien Vereecken, Hulst; Tamara van
Waardenberg, Axel; Corrie Wisse, Terneu
zen.
Verpleegkundige niveau 4 (Flexis)
Jeroen van Campenhout, Sint Jansteen; Er-
win van de Voorde, Oostburg.
Arbeidsmarkt gekwalificeerd Assistent
niveau 1
Nathalie Bouter, Hoek; Michael van Delft,
Terneuzen; Angelique van Gaever, Axel;
Dan Dan Lin, Terneuzen; Yannick Moer
man, Oostburg; Sharonna de Reu, Terneu
zen; Andrea van Rijsewijk, Hulst; Cynthia
Roose, Sas van Gent; Stephan Schuerman,
Koewacht; Ilona Vermue, Breskens; Jorinde
van Vlierberghe, Axel; Charlotte Wink,
Westdorpe; Jie Zheng, Sint Jansteen
Horeca-assistent niveau 1
Ivo de Cocq, Kloosterzande; Mandy van
Vooren, Westdorpe; Sandra Kaijser, Hulst;
Paulien Smet, Hulst; Sandra Leysen, Axel;
Xavier Moreels, Sluis; Christoph Batenburg,
Sint Jansteen; Anneke Kersbulck, Hulst;
Renate Kox, Hulst en Anic Kuijpers, Kloos
terzande
Kok niveau 2
Flemming Borm, Zaamslag; Gino van Aert-
selaer, Lamswaarde; Kenneth Wandels, Phi
lippine
Gastheer/gastvrouw niveau 2
Susanne Masclee, Sluis
Zelfstandig werkend kok niveau 3
Thieu van den Enden, Axel; Alexander de
Groene, Terneuzen; Nicky Spuesens, West
dorpe; Dion Sturm, Heikant; Carola de Ko
ning.
Restaurateur niveau 4
Mariska Aarden, Oostburg; Jonas Fransen,
Zuiddorpe; Edwin van de Kieboom, Terneu
zen; Rick Klasen, Sas van Gent; Imke de Put
ter, Zaamslag; Cliff Riemens, Terneuzen; Ca-
ressa de Vliegere, Hulst
Winkelassistent niveau 1
Stephanie Alards, Sint Jansteen; Sabrina
Bammens, Terneuzen; Melvin Bracke, Axel;
Michelle van der Craats, Axel; Sandra van
Gysel, Clinge; Wesley Nothen, Terneuzen;
Sam Pieters, Hulst; Jurian Pijnen, Terneu
zen; Dorinda Smits, Lamswaarde
Verkoopmedewerker niveau 2
Reinhard Bentz, Axel; Evelien Bergakker,
Terneuzen; Serge Breijaert, IJzendijke; Inge
Currinckx, Nieuw Namen; Ronnie Diele
man, Terneuzen; Sanne van Dijk, Vogel
waarde; Mendy van Hese, Axel; Lodewijk
van Keeken, IJzendijke; Mubina Omerovic,
Hulst; Tamara Ottjes, Terneuzen; Claudia
Scheele, Terneuzen; Djelan Selim, Axel; Siva
Shanmugam, Breskens; Vanity Ulveling,
Aardenburg
Filiaalbeheerder niveau 3
Joyce de Vilder, Breskens
Eerste verkoper niveau 3
Marjolein van Mullem, Sint lansteen; Rob
bert Peeters, Philippine; Joyce Reijns, Terho
le; Femke van Roeyen, Schoondijke; Kim-
berley Vermeire, Terneuzen; Danijel Vido-
vic, Terneuzen; Danny Zuidhofj Nieuwvliet;
loyce de Vilder, Breskens
Verkoopchef niveau 3
Roland Hamelijnck, Breskens; Maranda van
I]k, Terneuzen; Nienke Martens, Westdor
pe; Roy van Overloop, Schoondijke; Rob
bert Peeters, Philippine; Jessica de Rijke,
Hoek; Stephanie de Ruijter, Terneuzen;
Stephan Vervliet, Terneuzen; Joyce de Vil
der, Breskens
Ondernemer Manager Detailhandel ni
veau 4
Natascha Huisson, 's-Heer Arendskerke
Verkoopspecialist Detailhandel niveau 4
Xander Eversdijk, Hulst; Satish Goercharn,
Oostburg; Bianca Wagenaar, Hulst; Sanne
de Weers, Kloosterzande
Ondernemer detailhandel niveau 4
Bobby Adraens, Terneuzen; Thomas
Andriessen, Zaamslag; Wouter van Hurck,
Philippine; Chiara de Maat, Hulst; Laurens
Suij, Terneuzen
Filiaalmanager detailhandel niveau 4
Johan Roodhuizen, Graauw
Secretarieel medewerker niveau 2
Nathalie de Bakker, Hulst; Necip Durgun,
Terneuzen; Zübeyde Odabas, Terneuzen; Ti-
na Oppeneer, Terneuzen; Natasja van Puy-
velde, Clinge; Renske van Roeyen, Axel; Dia
na Salvador, Terneuzen; Anja Schuitvlot,
Axel; Nikki van Vliet, Zaamslag
Bedrijfsadministratief medewerker ni
veau 2
Kevin van den Brande, Terneuzen; Bilkan
Göktas, Terneuzen; Kenneth Verstraete, Aar
denburg; Liam Williams, Terneuzen
Directiesecretaresse/managementassiste
nt niveau 4
Stephanie Anné, Hulst; Anja Belaya, Terneu
zen; Daniëlle van den Brande, Terneuzen;
Aline van den Branden, Nieuw Namen;
Marleen Dieleman, Hoek; Wendy Erkens,
Koewacht; Eline van Mullem, Nieuw Na
men; Marjolein Piessens, Heikant; Annika
Walhout, Terneuzen
Commercieel medewerker marketing en
communicatie niveau 4
Danny Aarnoutse, Axel; Maricella
Bouchaut, Ossenisse Sinan (^oban, Terneu
zen; Leroy Khanjari, Terneuzen; Alwin van
Langevelde, Terneuzen; Tommy de Smet,
Westdorpe
Administrateur niveau 4
Maricella Bouchaut, Ossenisse; Robin Bron,
Oostburg; Thierry de Caluwé, Terneuzen;
Fabian van Dommelen, Biervliet; lorn Knib-
beler, Hulst; Wesley Nys, Hulst; Kirsten
Pauwels, Hoek; Jolien Tollenaar, Retranche-
rnent; Erwin Wondergem, Terneuzen.
ROC Zeeland, Cluster Educatie, Afdeling
sCool te Middelburg
Arbeidsmarktgekwalificeerd Assistent,
uitstroomrichting Techniek
Abdoulaye Bah, Middelburg; Mohamed
Bah, Goes; Romeo Bhagwandin, Kruinin-
gen; Stephan van der Boor, Middelburg; Da
vid Braai, Renesse; Johny Christiaanse,
Serooskerke (W); Donovan Daniël, Middel
burg; Kevin van de Garde, Middelburg; An
gus van Gils, Vlissingen; André Hoek, Mid
delburg; Björn van der Hoek, Middelburg;
Clay Huegen, Zierikzee; lermaine Lukas,
Middelburg; Santos Manuel, Middelburg;
Karkau Mui, Heinkenszand; Frenc Noot,
Goes; Mehmet Orman, Vlissingen; Sasha Pe-
chinin, Middelburg; Pierre Provoost, Goes;
Tiago Ribeiro Rodriques, Oost-Souburg; Mi-
lad Saeed, Yerseke; Richard Sjerp, Borssele;
loey Telleman, Oost-Souburg; Mitteo Wete,
Vlissingen; Kaniwar Yigit, Middelburg
Diploma Arbeidsmarktgekwalificeerd As
sistent, uitstroomrichting Zorg Wel
zijn
Rachid Ahrouch, Vlissingen; Rocio Basaci-
koglu Lozano, Vrouwenpolder; Melissa Do-
minicus, Middelburg; Madeleine Gomes,
Vlissingen; Ramon den Hartog, Heinkens
zand; Terry Heinstman, Vlissingen; lerney
Hollebosch, Middelburg; Nikita te Kolstee,
Middelburg; Grasella Plein, Vlissingen; Esija
Rastoder, Koudekerke; Sajedah Sidiki, Mid
delburg; Sharon Smit, Kattendijke; Jeffrey
Stevens, Goes; Sendi Zigonja, Vlissingen
Arbeidsmarktgekwalificeerd Assistent,
uitstroomrichting Economie handel
Abdirahman Abdirahman Sharif, Vlissin
gen; Maahir Abdullahi Abdi, Goes; Tidiane
Ba, Goes; Shyron Benilia, Middelburg; Ma
riska van den Berg, Oost-Souburg; Vivienna
Bevelander, Vlissingen; Romano de Boer,
Zierikzee; Ilias Boukzir, Terneuzen; Desiree
Buitelaar, Middelburg; Kelly van Dalen, Vlis
singen; Marieta Da Silva, Middelburg; Jahai-
ra Del Rosario, Goes; Anne-Wei Dirks, Vlis
singen; Denny Dominicus, Kruiningen; Mo-
riba Doumbia, Vlissingen; Martijn Duiven
voorde, Grijpskerke; Kimberley Ekkebus,
Breskens; Mohammed El Gartit, Vlissingen;
Wouter van der Gaag, Vlissingen; Rosanna
Goud, Goes; Cindy Koetje, Middelburg; Gio
vanni Kooman, Vlissingen; Yvjar Mariana,
Vlissingen; Kevin Metz, Middelburg; Sa-
mantha Morrison, Vlissingen; Delphine van
Poelje, Vlissingen; Esija Rastoder, Koudeker
ke; Kelly Reijnders, Middelburg; Edo Majka
Salkic, Kruiningen; Kayleigh Vandenhou-
weele, Middelburg; Cindy Xu, Middelburg;
Okan Yildirim, Middelburg; Marina Ziour-
ka, Oost-Souburg.
ROC West-Brabant
Opleidingen MBO Techniek:
Coen Hoftijzer, Tholen; Reinier van Vij
ven Yerseke; Koen van Dijke Sint-Philips-
land; Pim Van Hekken Sint-Philipsland;
Stefan Nieuwenhuize Kruiningen; John
van Splunter Sint-Philipsland; Martin
M annaert Clinge; lan van de Reest Sint-
Philipsland; Bert Boogaart Tholen; Jasper
van Driel Sint-Annaland; Sander Elenbaas
Scherpenisse; Peter Wissel Kruiningen;
Marco Moerland Stavenisse; Andries van
Houdt Oud-Vossemeer; Wesley den
Ouden Oud-Vossemeer; Rien Wesdorp
Sint-Annaland; Sjaak Lindhout Tholen;
Arthur Dekker Sint-Philipsland; Christi-
aan Wagenaars Kapelle; Samentha Dob
belaar Hulst; Arabella Romano Middel
burg; Stefan de Graag Kwadendamme; Pa-
trick Schetters Oud-Vossemeer; Jeroen-
Zijlstra Tholen; Jeroen Compiet Hulst;
Roy Braat Rilland; Richard van Fessem
Terneuzen; Peter van Tatenhove Kapelle;
Thomas Bourlet Kloosterzande; Colin
Meeuwen Schoondijke; Leroy S c h a g e r
Schore; Gert-Jan Hendrix Heinkenszand;
Daniël Nugteren Burgh Haamstede; Ma-
rald Dubois Nieuwerkerk; Wim Aamoud-
se Stavenisse; Ingrnar Westdorp Sint-An
naland; Sjors Jilleba Vlissingen; Sebas
Kok Goes; Chanping Mok Vlissingen;
Jeroen van de Vijver Goes; Dennis van
der Wel Goes; Adriaan van Kooten S c
herpenisse; Chris Steenbrink Poortvliet;
Benjamin de Bruijn Tholen, Ard-Jan van
Gorsel Oud Vossemeer; Andrévan Her
wijnen Scherpenisse; Helmich ten Kloos
ter Ouwerkerk; Richard B 1 0 k p 0 e 1
Oost-Souburg; Jacco Hoogerland Oost-
dijk; Willem Quaak Scherpenisse;
Henry Aarnoudse Oud Vossemeer;
Benny Leeuwenhaag Sint Maartens
dijk; Dennis Plandsoen Oud Vosse
meer; Merijn de Ridder Hulst; Daniel Lin
Yerseke; Thom Buijs Sint Philipsland; Pie-
ter Kats; sint Annaland; Sente Mol
Tholen; André Aarnoudse Oud Vosse
meer; Fred Landman Hoedekenskerke;
Marinus Weststrate, Rilland; Leendert
Zwaai Tholen; Andrew Verberk Krabben-
dijke; larwin de Goffau Rilland; Mitch Ligt-
hart Sint Annaland; Sander Lindhout Sint
Annaland; Bart Ponse Scherpenisse; Phu
Truong Goes; Joan Kodde Yerseke; Leon
Meeuwsen Yerseke; Dennis Wagemaker
Sint Philipsland.
Hogeschool Zeeland
Informatica
Kevin van Campenhout, Hulst; Alexander
Giele, Sas van Gent; lelie Goosens, Terneu
zen; Sander Goudzwaard, Kruiningen;
Frank van Ieperen, Vlissingen; Edwin de Ko
ning, Sluiskil; Marcel de Looff, Koudekerke;
Krijn de Mik, Krabbendijke; Gideon van
Werkhoven, Kapelle; Wilco Willemsen,
Oosterland
Bedrijfsinformatica
Merlijn Boogerd, 's-Heerenhoek; Joris Dek
ker, Nieuw- en Sint Joosland; Ivo lonker,
Dreischor; André Lievense, Veere; René van
den Ouden, Oosterland; Marcel Raaijma-
kers, Arnemuiden; leroen van de Schraaf,
Goes; Erik Wolf, Veere
HBO-V
Marlinde Dieleman, Philippine; Tamara Bak
ker, Veere; Elvera Boogaard, Grijpskerke; Re
becca Boone, Wemeldinge; Inge Coone, Ter
neuzen; Femke Dirkse, Vlissingen; Laurie
Kasse, Middelburg; Annemarie Keij, Tho
len; Martijn Koppejan, Oostkapelle; Esther
van Mourick, Zoutelande; Marieke Rie
mens, Heinkenszand; lanske de Visser, Vrou
wenpolder; Rianne van der Welle, Veere;
Daniëlle Westveer, Kloetinge; Yeti Yeti Nur-
hayati, Middelburg; Maartje Zwemer, Oost
kapelle.