Leys Vermeer Goed in hang- en sluitwerk? Dan is Leys naar u op zoek! Banen Solution Engineer inj Middelburg Q JobTrack.nl Waterschap Managementassistent (m/v) Koninklijke Prins Dingemanse Commercieel administratief medewerker binnendienst (m/v) fulltime 1 6 I Zaterdag 5 juli 2008 PZC Kijk ook op Vermeer te 's-Heer Arendskerke is het regionale verkoop kantoor voor Europa, het Midden Oosten en Afrika (EMEA) van Vermeer Manufacturing Company, Pella, Iowa, USA. Vermeer is o.a. fabrikant van sleuvengravers, machines voor de groenvoorziening (boomverplanters, takkenversnipperaars en stobbenfrezen), horizontaal gestuurde boorinstallaties, en persluchtraketten. Vermeer USA werd in 1948 opgericht en heeft ca. 2100 medewerkers. Vermeer te 's-Heer Arendskerke is in 1979 opgericht en heeft ca. 30 medewerkers. In verband met uitbreiding zijn wij voor de afdeling Engineering op zoek naar een: De afdeling Engineering is onder meer verantwoordelijk voor het ontwerpen van nieuwe machines voor de Europese markt en het aanpassen van bestaande machines aan de wensen van de eindgebruiker of aan de wettelijke eisen van het land van bestemming. Dit omvat onder meer werktuigbouwkundige constructies, pomp installaties, hydrauliek, pneumatiek, geluidsisolatie en elektrische systemen. Functieomschrijving: Het ondersteunen bij het ontwerpen/construeren van nieuwe producten of onderdelen. Het ontwerpen van modificaties op bestaande machines en producten. Taken: Het ondersteunen bij het ontwerpen/construeren van nieuwe producten waarbij gebruikt wordt gemaakt van SolidWorks 3D en Autocad 2D software en het bijhouden van ontwerpdocumentatie; Het maken van werktekeningen vanaf bestaande 3D modellen in Solidworks; Het reviseren van documenten; Het maken van technische berekeningen; Het geven van instructies en informatie bij de bouw en het testen van prototypes; Het technisch ondersteunen van Sales en Solution Support; Het incidenteel verrichten van bankwerkzaamheden (zagen, boren, lassen, eenvoudig draaiwerk). Functie-eisen: MTS Werktuigbouw met enkele jaren ervaring of een beginnend HTS-er; Ervaring met AutoCad/Solid Works of soortgelijke systemen; Ervaring met informatie systemen; Goede communicatieve vaardigheden; Stressbestendig; Goede beheersing van de Engelse taal. Ben je geïnteresseerd in deze functie stuur dan een brief met motivatie en CV vóór 28 juli 2008 naar Vermeer EMEA, Postbus 323, 4460 AS Goes, t.a.v. Anja Hofman (HR) of e-mail naar: post-emea@vermeer.com. Voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met Rene Albert, telefoon 0113-272748. Leys groeit! Om de groei van onze activiteiten bij te kunnen houden zoeken wij op zo kort moge lijke termijn een kandidaat voor de functie van Winkelverkoopmedewerker. Affiniteit met techniek, kennis en ervaring op het gebied van hang- en sluitwerk is een pré. Een commerciële instelling is voor deze functie uiteraard noodzakelijk. Hang- en sluitwerktalent? Dan staat de Leys-deur voor u open... Wij bieden kandidaten een interessante functie met goede doorgroeimogelijkheden, waarbij salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden zijn afgestemd op de zwaarte van de functie. Belangstellenden worden verzocht zo spoedig mogelijk (uiterlijk binen 14 dagen) hun schriftelijke sollicitatie inclusief een korte moti vatie en curriculum vitae te zenden aan: Leys bv, De winkelverkoopmedewerker is actief binnen een klein team, dat belast is met het adviseren van klanten en is daarbij tevens verantwoorde lijk voor het bijhouden van de goederenstroom en goede uitstraling van het filiaal. Leys bv, Postbus 1051, 4700 BB Roosendaal, t.a.v. dhr. J. Vermeer. U kunt ook reageren via e-mail: personeelszaken@leys.nl. Uw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld. Mondelinge informatie verstrekken wij graag. U kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met dhr. M. Boon, tel. 0165 - 52 20 20. groothandel voor de bouw Correspondentieadres: Leys bv, Postbus 1051, 4700 BB Roosendaal Tel. 0165 - 52 20 20, Fax 0165 - 52 20 30 Leys b.v. is een groothandel voor de bouw, al meer dan 85 jaar gespecialiseerd in kwaliteits producten voor professionals. Als ISO 9001:2000 gecertificeerde onderneming met negen verkoopvestigingen In Zuid en West Nederland en met het hoofdkantoor in Roosendaal heeft Leys b.v een vooraanstaande positie in de hang- en sluitwerkwereld. Het totale personeels bestand bestaat momenteel uit ruim 95 personen. 2008 Vacature 3022 Zeeuws - Vlaanderen Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft als taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderver deeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisa tie. De dienst telt circa 185 medewerk(st)ers. Binnen de sector Middelen zal per 1 september 2008 een vacature ontstaan voor de functie van: Functienummer (3022) (0,5 fte; in principe woensdagmiddag, donderdag en vrijdag) Functie-inhoud: U verzorgt het secretariaat van de sector Middelen en u verzorgt mede het secretariaat van de dijkgraaf en de secretaris U beheert de agenda, regelt afspraken en bewaakt de voortgang van actiepunten U verzorgt de correspondentie U stelt op aanwijzing brieven op, verwerkt teksten naar concept en maakt deze op (begroting, jaarrekening e.d.) U behandelt het telefoonverkeer, neemt boodschappen aan en verstrekt algemene informatie U sorteert, registreert en verspreidt inkomende post en maakt uitgaande post verzend klaar U ontvangt bezoekers U ondersteunt vergaderingen en bijeenkomsten (bereidt vergaderingen en bijeenkomsten organisatorisch en administratief voor, notuleert en bewaakt de voortgang). Nieuwsgierig? Meer informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en hoe u kunt solliciteren, vindt u op onze website www.wszv.nl. Terneuzen, 5 juli 2008 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszvl.nl info@leys.nl www.leys.nl Koninklijke Prins 8i Dingemanse, gevestigd in Yerseke, is al jaren toonaangevend in de schaal- en schelpdierenbranche. Het bedrijf levert haar producten aan de groothandel, retail, visspeciaalzaken en horeca in heel Europa. De ambitie van het bedrijf is om verder door te groeien door het productassortiment te verbreden en de opgebouwde posities in de verschillende markten te versterken. Ter versterking van onze afdeling Verkoop binnendienst zijn wij op zoek naar een: Je verwerkt dagelijks orders vanuit binnen - en buitenland en verzorgt de daarmee samenhangende administratie waarbij je kunt denken aan facturatie, klachtenafhandeling en archivering. Voor onze klanten ben je hét aanspreekpunt. Je werkt natuurlijk nauw samen met de buitendienst en onderhoudt omwille van een goede afstemming van vraag en aanbod nauwe contacten met logistiek en de productieafdelingen. Voor deze functie vragen wij van de kandidaat: MBO werk- en denkniveau; Goede communicatieve, administratieve en commerciële vaardigheden; Logistiek inzicht en planmatig kunnen werken; Teamspeler, stressbestendig en flexibele instelling; Duidelijke en heldere manier van werken; Kennis van de moderne talen, waarbij Frans een vereiste is; Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Koninklijke Prins Dingemanse bied je een aantrekkelijke functie in een enthousiast en gemotiveerd team. De communicatielijnen binnen het bedrijf zijn open en direct. Wij bieden je verder een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze vacature je aan en ben je ervan overtuigd dat jij hiervoor de juiste persoon bent, stuur of mail dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met CV, onder vermelding van de vacaturenaam naar: Koninklijke Prins Dingemanse, t.a.v. mevrouw T. van Loon, afdeling P8iO, Postbus 63, 4400 AB Yerseke of t.van.tocm@pnnsefHtfngemanse.Gom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 118