Op zoek naar de ZEUMERHIT O omroep zeeland Zomerbruidspaar Zaterdag 5 juli 2008 Zon, zee, strand, liefde en geluk. En dat alle maal op 20 juni. Voor inzender L. Hoorninck-Si- wabessy zijn Vanessa Hoorninck en Glenn Gesel- f' T-shirt. Plaats uw foto (liggend formaat) op on ze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en daarna op 'stuur foto'. Ie het zomerbruidspaar van het jaar. De foto is gemaakt door Mario Lawalata. De PZC beloont elke dag een originele zomerfoto met een Een echte zomerhit - zeumerhit op z'n Zeeuws - blijft ook na de vakan tie in je hoofd zitten. Vaak is zo'n liedje gekoppeld aan een leuke of zelfs hartstochtelijke herinnering. De Zomerkrant vraagt mensen hun zeumerhit voor te dragen en die keu ze te motiveren. Luisteraars van Omroep Zeeland en lezers van de Zomerkrant kunnen stemmen op deze nominaties. De drie liedjes worden vanochtend tus sen 9 en 12 bij de omroep gedraaid in het programma Zeeland Nu. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men via de polls op: www.pzc.nl en op www.omroepzeeland.nl. De winnaar - de Zeumerhit van de Dag- wordt om 17.25 uur gedraaid. Rond die tijd staat de titel van het winnende liedje ook op www.pzc.nl Rita Duiker (59) uit Zeeland Nomineert: 'Adios Amigos' Van: Jim Reeves Motivatie: „Toen ik uit Suriname naar Nederland vertrok, zong mijn jeugdliefde dit lied voor me. Ik heb een cd waar het nummer op staat en draai het op dagen dag ik me rot voel. In 2001 ging ik na 32 jaar te rug naar Suriname en kwam ik mijn oude jeugdliefde weer tegen. Hij was zo veranderd, ik herkende hem niet eens. Maar hij mij nog wel." Roy van den Heuvel (18) uit Box meer Nomineert: 'Red red wine' Van: Bob Marley Motivatie: „Dit nummer heb ik laatst nog gehoord. Ik zat toen bij een groep mensen die een water pijp zaten te roken in het zonnetje. Er hing een relaxte en zomerse sfeer. Sindsdien moet ik aan die ge beurtenis denken, elke keer als ik dit prachtige nummer van Bob Mar ley hoor." Nathalie Breed (26) uit Breda Nomineert: 'Hot town summer in the city' Van: Joe Cocker Motivatie: „Samen met mijn vriend Basilio reed ik vorige zomer door Frankrijk in een Renault 4. Ergens voor een dorp, midden op het plat teland, stonden we in een file. Het was bloedheet. Op de radio kwam toen dit nummer voorbij. Natuurlijk ontzettend toepasselijk! We heb ben de muziek keihard gezet."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 107