SALE (8 8 3 garages blank na wolkbreuk Eigenaar Checkpoint blijft langer in cel f"WiMiPlii '"I Van Belle Baby 50% korting Dj Ferry Corsten weer naar Goes DE WOON waar anders? s PZC Vrijdag 4 juli 2008 27 President Rooseveltlaan 772 Vlissingen Accif s Acculaders Generators a -<*v-üBfca Future Batterie Daniëlsweg 23 4451 HP Heinkenszand Tel. (0113) 56 70 96 06 21 64 06 33 Fax (0113)21 32 20 F.-mail info@future-batterie.com Dins-/donderdag 9.00-14.00 op afspraak Dus hoge kortingen op Babykamers (showmodellen) Kinderwagens (showmodellen) Autostoelen €139,- €219,- €99,- Babyfoons Campingbedjes Verzorgingstassen En nog veel meer Zomercollectie baby- en positiekleding nu Ook hechtenis twee medewerkers is met dertig dagen verlengd. door Wout Bareman TERNEUZEN - Het Openbaar Minis terie in Middelburg heeft de hech tenis van de 56-jarige eigenaar en twee medewerkers van coffeeshop Checkpoint in Terneuzen gisteren met dertig dagen verlengd. Dat ge beurde begin juni ook al. De drie werden aangehouden bij de invallen, die politie en justitie op dinsdag 20 mei deed in veer tien panden in Zeeuws-Vlaande- ren, op Walcheren en in Gelder land, waaronder Checkpoint in Terneuzen. Bij de invallen werd in totaal 160 kilogram aan softdrugs in beslag genomen. Het was de tweede inval in ruim een jaar tijd bij de coffeeshop, die sindsdien op last van Justitie gesloten blijft. Ruim een week geleden gaf het Openbaar Ministerie wel toestem ming om het café en het restau rant weer te openen. Uit econo misch oogpunt opende alleen het café de deuren, zij het onder een andere naam: de Engel, naar het ca fé dat de eigenaar van Checkpoint ooit elders in het stadscentrum ex ploiteerde. Uit de opbrengst kan een klein deel van het achterstallig salaris van het personeel worden betaald. GOES - Ferry Corsten treedt zon dag 27 juli op in Goes tijdens het jaarlijkse evenement Dancetour op de Grote Markt. Het is de twee de achtereenvolgende jaar dat de populaire dj deel uitmaakt van de line-up, die verder bestaat uit Bas Ram, Bart Claessen, Sidney Samson en Dazzle. Zij zullen het publiek tussen 13.00 en 22.00 uur vanachter hun draaitafels probe ren op te zwepen. De Dancetour is een jaarlijks evenement dat sinds 2004 door Nederland trekt. www.dancetour.nl De parkeergarage van een nieuw appartementencomplex in Zierikzee staat blank. foto's Marijke Folkertsma waren gistermiddag al rond de veertig schademeldingen binnenge komen. „Toen we vanochtend net opengin gen, stond de telefoon wel even roodgloeiend. Vooral Nieuwerkerk is zwaar getroffen, daar is op ver schillende plaatsen de bliksem in geslagen. Op veel plekken is water schade. Over de omvang valt op dit moment nog niet zoveel te zeg gen, maar de schade zal minimaal in de tienduizenden euro's lopen." In Bruinisse stond na het nood weer de parkeergarage van een ap partementencomplex in de Dokter de Kockstraat blank. Ook daar kon de riolering het regenwater niet snel genoeg afvoeren en liep het water van de straat het pand in. De brandweer had enkele uren no dig om het water weg te pompen. Bewoners Johannes van de Kloos ter en Pieter Maaskant staan be zorgd te kijken. „Onze auto's staan daar. Het water stond toch wel dertig centimeter hoog, dus het is even afwachten of die niet volgelopen zijn. Er zijn daar ook bergingen, dus er zullen in ieder geval spullen nat gewor den zijn. En de liftschacht is volge lopen, die werkte ook niet meer." Annemarie Lecomte dweilt de vloer in het dorpshuis van Oosterland. De foyer en de toiletgebouwen stroomden daar vol water. Kaaistraat 9-13 Kortgene Telefoon 0113-302430 www.dewoongalerij.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag: 09.00-18.00 u zaterdag: 09.00-17.00 u AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 0113-561381

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63