Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 4 juli 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl i I l Geboren in Yealmpton op 3 juli Mila Sentina dochter van Johanneke Kodde en Ramon van de Velde zusje van Lu ka kleindochter van Jo en Tineke Kodde Hans en Olga van de Velde Hawkins Cottage 5 Torr Farm Yealmpton-Plymouth PL8 2HR Groot-Brittannië Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Jane van Geesbergen-Steenpoorte in de leeftijd van 86 jaar. Oosterland, Janna Steenpoorte-van der Werf Adrie en Wil Leen en Janna Kees en Hennie Maatje en Piet Breda, 1 juli 2008 Hij heeft zijn strijd gestreden, zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden, weet niemand; hij alleen. Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen en met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Imé Oscar Edumond Groothaert echtgenoot van Marie Vaal 18 januari 1932 t 2 juli 2008 Axel: Marie Groothaert-Vaal Terneuzen: Ronald en Marja Groothaert Chantal en Daniël Nicole Sabine Tuinstraat 11 4571 EX Axel Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 6 juli van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 Terneuzen. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 7 juli om 1 1.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28-c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, je hebt het als een moedige man doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Gerardus Heijboer Weduwnaar van Francina Heijboer 3 februari 1914 t 2 juli 2008 Dreischor: Bram en Wenda Nieuwerkerk: Jo Klein-en achterkleinkinderen Allévo zorgcentrum Duinoord. Correspondentieadres: A.M. Heijboer Mr. P. Moggestraat 25 4315 AB Dreischor De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gaf, geven wij u kennis dat rustig van ons is heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en o veroma Cornelia facoba de /ager-Klompe - Corrie - echtgenote van Cornelis de Jager Nieuwerkerk, f 's-Heer Arendskerke, 15 mei 1923 3 juli 2008 's-Heer Arendskerke: C. de Jager Wissenkerke: Loe en Ina de Jager-Blok Lianne en Auke-Jan, Marit Corien en Rob Kees en Arianne Lewedorp: Johan en Elly de Jager-van 't Westeinde Marieke en Herwin Arja en André Conny Zorgcentrum 'Poelwijck' (kamer 110) Slotstraat 15 4458 BK 's-Heer Arendskerke Mijn vrouw, onze moeder, oma en overoma is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waar maandag 7 juli van 20.00-20.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 8 juli om 13.30 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke, waarna aansluitend omstreeks 1 5.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er in de zaal van Zorgcentrum 'Poelwijck' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Poelwijckvoor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het heengaan, van onze lieve schoonzus en tante Cornelia Jacoba de Jager-Klompe Kort gene, S. Hartog-De jager Biezelinge, W.S. de Jager-De Vlieger Neven en nichten Lieve Coby Na al de jaren van vriendschap, doet afscheid nemen pijn. In gedachten echter zul je altijd bij ons zijn. Je tennisvriendinnen: Jopie, Lies, Jenny en Adrie Moeder en vrouw zijn is alles geven, zorgen en lijden, liefde en le\>en. Moeder en vrouw zijn is alles derven, alles.en tevreden sterven. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zus Pieternella Vader Middelburg, 25 februari 1934 - Nel - t Den Haag, 1 juli 2008 Uit aller naam: Arie Bouwmeester, Middelburg Correspondentieadres: Cuvo uitvaartzorg t.a.v. dhr. Molenaar Postbus 71707 2507 BH Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum van CUVO uitvaartzorg, Ockenburghstraat 29 te Den Haag, op vrijdag van 18.30 tot 19.15 uur en zaterdag van 14.15 tot 15.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden in de Abdijkerk, Willem III straat 40 te Den Haag op maandag 7 juli om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats Westduin, Ockenburghstraat 27 te Den Haag om 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Wij stellen het op prijs als iedereen een bloem meeneemt voor op het graf. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets; De Here heeft op Zijn tijd tot Zich genomen, in de leeftijd van 92 jaar, onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Neeltje Vermeulen-Heijgelaar 't Verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam toen deze onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet; nu rouwen wij, maar treuren niet. Middelburg: Johan en Tiny Middelburg: David Rotterdam: Cor en Irene Sandra Liesbeth Middelburg, 2 juli 2008 Correspondentieadres: C.P. Vermeulen Palermohof 11 3067 WS Rotterdam Maandag 7 juli zal een afscheidsdienst gehouden worden in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg om 12.30 uur. Voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen in het koor van de kerk van 12.00 tot 12.20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bloemen En als ik dood ga, huil naar niet Ik ben niet echt dood moet je weten. 't Is maar een lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas, als jij me bent vergeten. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve levensgezel, onze lieve vader, schoonvader, groot-en overgrootvader Pieter Karei van der Werf sinds 11 april 1977 weduwnaar van Hubrina Dina Kuijper 10 januari 1913 f 2 juli 2008 Ouwerkerk: A. vanToledo-Poldervaart Nieuwerkerk: Piet en Corrie Zierikzee: Kees en Hennie Den Bommel: Anke en Maas Kerkwerve: Adrie en Jan Ouwerkerk: Daaf Hellevoetsluis: Joop en Cobie Almere: Cor en Hanna Dordrecht: Janny en Rob Klein-en achterkleinkinderen Oostweg 2 - 47 4305 NA Ouwerkerk De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 5 juli om 10.30 uur in de Protestanse Kerk te Ouwerkerk waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats van Ouwerkerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde Kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56