SALE Rennen zodat een ander kan spelen 50% korting Dj Ferry Corsten weer naar Goes Rijwielshop Cor den Haan Goes begint proef ledverlichting DE WOON waar anders? www.autoshak.nl B PZC Vrijdag 4 juli 2008 27 Groep 6 van de Kloetingseschool hield een sponsorloop om speelgoed te kunnen kopen voor het Oosterscheldeziekenhuis in Goes. foto Willem Mieras Future Batterie Daniëlsweg23 4451 HP Heinkenszand Tel. (0113) 56 70 96 06 21 64 06 33 Fax (0113) 21 32 20 E-mail info@future-batterie.com Dins-/donderdag 9.00-14.00 op afspraak Klasgenoten van leukemiepatiëntje halen geld op voor ziekenhuis. door Dewi Gigengack KLOETINGE - Ze zijn er met z'n allen maar wat trots op. Dankzij groep 6 van de Kloetingseschool krijgt het Oosterscheldeziekenhuis in Goes vandaag een spellenpak- ket met knutselspullen, bordspelle tjes, computergames en een tafel voetbalspel. De klas hield vorige week een sponsorloop en haalde daarmee 1020 euro op. Rafaël, één van de kinderen uit de klas van de juffen Annemieke van der Meer en Shiela de Regt, heeft leukemie. Hij ligt vaak in het zie kenhuis in Goes en Rotterdam, en vindt dat er in Goes niet veel leuks te doen is voor kinderen. De spelle tjes zijn oud en hangen soms met plakband aan elkaar. Juf Shiela kwam op het idee om een sponsor loop te organiseren. „Ik moest voor mijn afstuderen aan de pabo nog een activiteit met de klas doen", vertelt juf Shiela. „Ik dacht eerst aan het Sophia kin derziekenhuis in Rotterdam. Maar Rafaël vertelde dat het ziekenhuis in Goes de spullen veel harder no dig heeft." Dus ging de hele klas langs de deu ren om geld in te zamelen. „Ik heb 144 euro opgehaald", zegt Justus. In een kwartier tijd moesten de kinderen zoveel mogelijk rondjes om de vijver bij het Marktveld lo pen. Tim en Nathan liepen de meeste rondjes: negentien. Rafaël was scheidsrechter en hield de tijd en het aantal rondjes bij. Sanne vindt dat de klas het goed heeft ge daan. „We hebben heel veel rond jes gelopen. Daarna kregen we kin derchampagne. De rest van de dag liepen we allemaal rond met pijn 'Hij is de enige die in de klas een pet op mag. Hij heeft er al aardig wat versleten!' in onze benen." Rafaël vindt het leuk dat zijn klas genootjes zoveel aan hem denken als hij in het ziekenhuis is. Sterker nog, ze doen wel vaker iets voor hem. Denise: „Toen hij net had ge hoord dat -ie ziek was, hebben we een vriendenboekje en slingers voor hem gemaakt." „Pas nog hebben we hem een filmpje opgestuurd", vertelt Fleur. „We deden allemaal toneelstukjes waarin we zonder te praten iets uitbeeldden, en hij moest raden wat dat was. Bijvoorbeeld een bankoverval en een achtbaan." Rafaël bekeek het filmpje in het Sophia-ziekenhuis. Hij is vaak weg, maar vandaag is hij er en lacht en rent net zo hard over het schoolplein als de andere kinde ren. Er is één ding dat Rafaël wel mag, en de andere kinderen niet, vertelt zijn vriend Leroy. „Hij is de enige die in de klas een pet op mag. Hij heeft er al aardig wat ver sleten!" Dus hoge kortingen op Babykamers (showmodellen) Kinderwagens (showmodellen) Autostoelen 139,- €219,- Babyfoons Campingbedjes Verzorgingstassen En nog veel meer «99,- Zomercollectie baby- en positiekleding nu President Rooseveltlaan 772 Vlissingen GOES - Ferry Corsten treedt zon dag 27 juli op in Goes tijdens het jaarlijkse evenement Dancetour op de Grote Markt. Het is de twee de achtereenvolgende jaar dat de populaire dj deel uitmaakt van de line-up, die verder bestaat uit Bas 8c Ram, Bart Claessen, Sidney Samson en Dazzle. Zij zullen het publiek tussen 13.00 en 22.00 uur vanachter hun draaitafels probe ren op te zwepen. De Dancetour is een jaarlijks evenement dat sinds 2004 door Nederland trekt. www.dancetour.nl 2e hands fietsenmarkt Zaterdag 6 september van 9.00 tot 17.00 uur. Groot assortiment 2e hands fietsen te koop. Allerlei soorten, maten en prijzen. Kijk op onze website bij occassions Papeweg 6 Wolphaartsdijk TeL (0113) 58 19 35 GOES - Goes begint een proef met ledverlichting in de Adenauerste- de. Deze buurt in de Goese Polder moet toch worden opgeknapt en het lijkt de gemeente zinvol daar meteen te experimenteren met de ze energiezuinige vorm van straat verlichting. Er komen veertien gro te en vier kleine ledlichtmasten te staan. Een besparing op de energie kosten van dertig procent is moge lijk. De proef kost de gemeente 85.000 euro. Omwonenden wor den geïnformeerd over lichtintensi teit en mogelijke hinder. Kaaistraat 9-13 Kortgene Telefoon 0113-302430 www.dewoongalerij.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag: 09.00-18.00 u zaterdag: 09.00-17.00 u AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 0113-581381

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 55