'Een lekker vers ïmims is W©dklmlï)®«& Kezen Zeeleven in Terra Maris foto Dirk-Jan Gjeltema p- Percy Slegdge De Amerikaanse soullegende Percy Sledge staat op het podium met The Aces Band. De zanger verwierf faam met miljoenenhits als 'When A Man Loves A Woman', 'Warm And Tender Love' en 'Take Time To Know Her'. Vlissingen, Arsenaal Theater, 20.00 uur. Zomerconcert Jaarlijks zomerconcert door muziekvereniging Veere's Genoegen. Met gastoptreden van Crescen do uit het Limburgse Beegden. Veere, Grote Kerk, 19.30 uur. Kaas Klassiekers van de Nederlandse muziekhistorie, af gewisseld met actuele hits. Meer informatie op www.kaasnederpop.nl. Oud-Vossemeer, sportpark Vossenberg, 21.00 uur. Kozakkenkoor Het Oeral Kozakkenkoor geeft een zomeravondcon cert. Brouwershaven, Grote of Nicolaaskerk, 20.00 uur. The Juke Joints Concert van de Zeeuwse bluesrockband The Juke Joints. Goes, café La Strada, 22.00 uur. THEATER Onderstroom Theater, muziek en kunst ontmoeten elkaar aan de kust tijdens het festival Onderstroom, de opvolger van het Straatfestival. Informatie over het reserve ren van kaarten is te vinden op de nieuwe website www.onderstroom.info, net als het complete pro gramma waar ook vele voorstellingen te vinden zijn die gratis toegankelijk zijn. Vlissingen, diverse locaties. Het meisje, de jongen, de rivier Liedesverhaal voor het slapengaan - ontroerende voorstelling op muziek over de liefde en de ongrijp baarheid van het leven, met overnachting en ont bijt. Antwerpen, Ponton Siberiastraat (naast het Pomp huis). Inschepen 20.30 uur, aankomst 8.00 uur. FILMS BERGEN OP ZOOM Cinem'actueel, De kronieken va Narnia: 18.30 uur; The Cronicles of Narnia: 21.15 uur; Hoe overleef ik mezelf: 18.30 uur; Sex and the city: 20.45 uur; In diana Jones and the kingdom of the crystal skull: 18.30 uur; The incredible Hulk: 21.15 uur; Kung Fu Panda: 18.30 uur; The happening: 21.15 uur; GOES Merral, 21 Las Vegas: 19.15 en 21.45 uur; Indiana Jones and the kingdom of the crystal skull: 21.15 uur; Kung Fu Panda: 19.00 uur; Sex and the city: 21.00 uur; The Cronicles of Narnia: 19.15 uur; The incredible Hulk: 22.00 uur; Hoe overleef ik mezelf: 19.00 uur; Mevrouw M. Nijssen uit Rotterdam: „Koken op de camping moet vooral makkelijk zijn." door Leonie Beijer KAMPERLAND - Mevrouw M. Nijs- sen staat druk de caravan te poet sen. Het was vandaag geen weer en het moest toch gebeuren. Na tien dagen kamperen op het Roompot Beachresort in Kamper land gaat de reis vandaag weer te rug naar Rotterdam. „Na het sei zoen gaan we nog een keer weg, maar het wordt ons nu te druk." Tijdens de schoonmaak is er nog net tijd om een recept uit te wisse len. Al maakt ze naar eigen zeggen nooit echt iets bijzonders in de va kantie. „Het moet vooral makke lijk zijn, ik ben niet zo'n kokkerel- Ier. Ook thuis niet." Druk loopt ze heen en weer, gewa pend met een trapje, doekje en een emmertje sop, die regelmatig ververst wordt. Gisteren heeft ze voor het avondeten wat gehaald op de camping: „Patat, dat doen ze hier in emmers, een bucket heet dat. Daar zit een hoop in zeg, maar het was heerlijk. We eten het dan met lekker veel mayo, uit zo'n tube van de supermarkt. Die kost maar 45 cent." Als mevrouw Nijssen kookt, maakt ze meestal rijst met een zak roerbakgroenten en vleesreepjes. „Of een lekker vers soepie." Een pan soep volgens recept van mevrouw Nijssen is zo klaar, ide- Aquarium In het zoutwateraquarium en twee zuiltjes leven vis sen en andere zeedieren. Om 11.00 uur worden de dieren gevoerd en kunnen bezoekers een kijkje ach ter de schermen nemen. Oostkapelle, museum Terra Maris, 11.00 uur. Open tuin Tuin met mooie kleurborders, cactuskas, bospad en kleine vijvers. Ouddorp, bezoektuin de Moerbei, Havenweg 20, 09.00-13.00 uur. Rondleiding Korte wandeling o.l.v. gids door de museumtuin waar de vele fruitbomen staan. Kapelle, Fruitteeltmuseum, 14.00 uur. Ringjaarmarkt MEER INFORMATIE? VW Walcheren Noord-Beveland: 0900-2020280; info@vwwnb.nl VW Schouwen-Duiveland: 0900-2020233; info@vwschouwenduiveland.nl VW Zuid-Beveland en Tholen: 0900-1681666; info@vwgoes.nl of info@vwtholen.nl VW Zeeuws-Vlaanderen: 0115-617960; info@vwzvl.nl Indische markt Muziek, eten, kleding, kookworkshops en snuiste rijen Oostkapelle, Camping De Pekelinge, overdag en 's avonds. Kwekerijdagen Biervliet, Kwekerij In Goede Aarde, Kapitalendam 7, 10.00 uur tot zonsondergang. p- Zeeuws Planetarium 3D voorstellingen 14.00 uur: The final Rontier; Astronaut; The heart of the sun; 16.00 uur: Kaluoka'hina; Origins of life; 19.30 uur: Infinity Express; Astronout; The Heart of the Sun. Meer info op www.zeeuwsplanetarium.nl. Kamperland, Haven 5. MUZIEK Pop aan zee Zomertour Reizend popfestival met Eva Auad, Headmode en Palomine. Meer info op www.popaanzee.nl. Vlissingen Bellamypark, 16.00 uur. Kijk ook op www.pzc.nl OP PAD Oud-Vossemeer, Raadhuisstraat, 13.00 uur. Kersen Kirschen Cerises Cherries

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36