Op zoek naar de ZEUMERHIT Zeehonden Vrijdag 4 juli 2008 aan de Zomerkrant 2008. De redactie van de Zomerkrant beloont elke dag een originele in zending met een zomers T-shirt van de PZC. Prachtige Zeeuwse luchten en twee honden die dollen in de branding op het strand bij Westen- schouwen. Dat is de bijdrage van Jan den Otter Plaats uw foto (liggend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervol gens op 'stuur foto'. Uit de polls van gistermiddag blijkt een daverende overwinning voor 'Walking on Sunshine' van Kathari- na The Waves. Vandaag kunt u opnieuw stemmen op drie nummers, die door de men sen hiermaast zijn genomineerd. Dat kan tot 16.30 uur via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzee- land.nl De redactie van de Zomerkrant gaat elke dag de straat op om te peilen wat de 'zeumerhits' van toeristen en inwoners zijn. Daarbij zijn we na tuurlijk vooral geïnteresseerd in het verhaal dat daarbij hoort. De drie genomineerde nummers worden tussen 09.00 en 12.00 uur ge draaid in het programma De Och tend van Omroep Zeeland. Het win nende nummer wordt om 17.25 uur afgespeeld. Rond die tijd staat het ook op www.pzc.nl V»/ V_s I LA I I VJ Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Marlot Schuuring (16) uit Vlissin- gen Nomineert: 'Another day' Van: Jamie Lidell Motivatie: „Er zijn zo veel nummers leuk, maar dit vind ik echt een zeu- merhit. Het klinkt gewoon zo lek ker en zo goed. Iedere keer als ik hiermee wakker word, kan ik de dag positief beginnen. Ik heb het nummer niet als alarmtoon van mijn wekker, maar dat zou wel een goed idee zijn!" Klaas Woudstra (53) uit Middelburg Nomineert: 'Lambada' Van: Kaoma Motivatie: „Vroeger snapte ik nooit dat mensen vrolijk konden worden van een liedje. Ik moet eerlijk toege ven: dit nummer maakt mij vrolijk. Als je dit hoort, dan krijg je toch zin om iets te gaan doen? Het is ge woon een heerlijk nummer, lekker zomers, leuk ritme. Als dit deuntje voorbij komt, gaat de radio wat har der hoor!" Manon de Waal (20) uit Eindhoven Nomineert: 'Tell everybody' Van: Roisin Murphy Motivatie: „Dit nummer heeft een lekkere zomerse beat. Het is aparte muziek en je hoort veel verschillen de soorten instrumenten. Bij dit nummer denk ik aan mijn broer. Hij draaide deze muziek altijd, voor zijn vertrek naar Zwitserland. Hij werkt daar voor een halfjaar. Ik mis hem wel hoor, daarom ga ik hem de ze zomer opzoeken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35